• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kūpināta un sālīta gaļa

Rezultāti

Kūpināta un sālīta gaļa - Imports eksports

 1. ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL

  Polija

  Uzņēmums ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Liszki, Polija.

 2. LE BATISTOU SA

  Francija

  Uzņēmums LE BATISTOU SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, salami, parma ham trade, un dry sausage nozarēs. Tas atrodas Saint-André-Le-Puy, Francija.

 3. DE BAETS VLEESWAREN BVBA

  Beļģija

  Uzņēmums DE BAETS VLEESWAREN BVBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, fine delicatessen, precooked cotechini, un sausages nozarēs. Tas atrodas Evergem, Beļģija.

 4. "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA

  Polija

  Uzņēmums "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Dębina, Polija.

 5. P.P.H.U. KAROL

  Polija

  Uzņēmums P.P.H.U. KAROL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī wholesale of dressed pork products nozarēs. Tas atrodas Międzyrzec Podlaski, Polija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Kopčany, Slovākija.

 2. COENEN & CO

  Beļģija

  Uzņēmums COENEN & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un butcher's shop nozarēs. Tas atrodas Lummen, Beļģija.

 3. ANFERJO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ANFERJO S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Rafelbuñol, Spānija.

 4. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Metlika, Slovēnija.

 5. DUFINA NV

  Beļģija

  Uzņēmums DUFINA NV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, cooked ham, un cooked cold meat nozarēs. Tas atrodas Lovendegem, Beļģija.

 1. THIERY FREDERIC

  Beļģija

  Uzņēmums THIERY FREDERIC, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, sausages, Desas un cīsiņi, un butcher's shop nozarēs. Tas atrodas Mussy La Ville, Beļģija.

 2. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Polija

  Uzņēmums ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķiņķi nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Pastētes, Kūpināta un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Pastētes, Kūpināta un sālīta gaļa, un poultry cold meats and salami nozarēs. Tas atrodas Aleksandria, Polija.

 1. ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT

  Polija

  Uzņēmums ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī traditional delicatessen meat nozarēs. Tas atrodas Sułkowice, Polija.

 2. HOUSE OF TASTE

  Nīderlande

  Uzņēmums HOUSE OF TASTE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, salted meats, Wines - Moselle - Saar - Ruwer, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Delicatessen products nozarēs. Tas atrodas Leeuwarden, Nīderlande.

 3. FABRIKKEN LEPO A/S

  Dānija

  Uzņēmums FABRIKKEN LEPO A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Hedehusene, Dānija.

 4. PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, Aitas un kazas, Kaujamie teļi un liellopi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Pascani, Rumānija.

 6. BOGAERT SALAISONS

  Beļģija

  Uzņēmums BOGAERT SALAISONS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, dressed pork factory products, beef cold cuts, un dressed pork products nozarēs. Tas atrodas Izier, Beļģija.

 7. ANTONIJOAN S.A

  Spānija

  Uzņēmums ANTONIJOAN S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī bacon, un sausages nozarēs. Tas atrodas Ripollet (Barcelona), Spānija.

 8. MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO

  Polija

  Uzņēmums MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Gruszewnia, Polija.

 1. GUINA

  Beļģija

  Uzņēmums GUINA, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Bioloģiskā pārtika, Kūpināta un sālīta gaļa, un Bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Machelen (Bt.), Beļģija.

 2. J. PROOST

  Beļģija

  Uzņēmums J. PROOST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, frozen foods, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Lille, Beļģija.

 3. ENDIS WORLD S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ENDIS WORLD S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī dressed pork factory products nozarēs. Tas atrodas Gijon, Spānija.

 4. QUINTA DOS FUMEIROS

  Portugāle

  Uzņēmums QUINTA DOS FUMEIROS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Chorizo, un salami nozarēs. Tas atrodas Ponte De Lima, Portugāle.

 5. ERNELL

  Beļģija

  Uzņēmums ERNELL, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 6. BINCKEBANCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BINCKEBANCK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Meldorf, Vācija.

 7. MECANOVA, SA

  Spānija

  Uzņēmums MECANOVA, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, Aukstuma kameras, Lopkautuves - iekārtas un aprīkojums, un Aukstuma kameras nozarēs. Tas atrodas Rielves-Toledo, Spānija.

 8. EBERHART A/S

  Dānija

  Uzņēmums EBERHART A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Engesvang, Dānija.

 9. SCHEPERS

  Beļģija

  Uzņēmums SCHEPERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, un fine delicatessen nozarēs. Tas atrodas Alken, Beļģija.

 10. BRACKENIER LBC

  Beļģija

  Uzņēmums BRACKENIER LBC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Oosterzele, Beļģija.