• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kūpināta un sālīta gaļa

Rezultāti

Kūpināta un sālīta gaļa - Imports eksports

 1. ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL

  Polija

  Uzņēmums ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Liszki, Polija.

 2. LE BATISTOU SA

  Francija

  Uzņēmums LE BATISTOU SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, salami, parma ham trade, un dry sausage nozarēs. Tas atrodas Saint-André-Le-Puy, Francija.

 3. THIERY FREDERIC

  Beļģija

  Uzņēmums THIERY FREDERIC, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, sausages, Desas un cīsiņi, un butcher's shop nozarēs. Tas atrodas Mussy La Ville, Beļģija.

 4. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Kūpināta un sālīta gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, un Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Kopčany, Slovākija.

 5. DUFINA NV

  Beļģija

  Uzņēmums DUFINA NV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, cooked ham, un cooked cold meat nozarēs. Tas atrodas Lovendegem, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. P.P.H.U. KAROL

  Polija

  Uzņēmums P.P.H.U. KAROL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī wholesale of dressed pork products nozarēs. Tas atrodas Międzyrzec Podlaski, Polija.

 2. DE BAETS VLEESWAREN BVBA

  Beļģija

  Uzņēmums DE BAETS VLEESWAREN BVBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, fine delicatessen, precooked cotechini, un sausages nozarēs. Tas atrodas Evergem, Beļģija.

 3. COENEN & CO

  Beļģija

  Uzņēmums COENEN & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un butcher's shop nozarēs. Tas atrodas Lummen, Beļģija.

 4. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Metlika, Slovēnija.

 5. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Polija

  Uzņēmums ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķiņķi nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Pastētes, Kūpināta un sālīta gaļa, Desas un cīsiņi, Pastētes, Kūpināta un sālīta gaļa, un poultry cold meats and salami nozarēs. Tas atrodas Aleksandria, Polija.

 1. "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA

  Polija

  Uzņēmums "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Dębina, Polija.

 2. ANFERJO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ANFERJO S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Rafelbuñol, Spānija.

 1. ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT

  Polija

  Uzņēmums ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī traditional delicatessen meat nozarēs. Tas atrodas Sułkowice, Polija.

 2. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, Aitas un kazas, Kaujamie teļi un liellopi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Pascani, Rumānija.

 3. HOUSE OF TASTE

  Nīderlande

  Uzņēmums HOUSE OF TASTE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, salted meats, Wines - Moselle - Saar - Ruwer, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Delicatessen products nozarēs. Tas atrodas Leeuwarden, Nīderlande.

 4. PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. BOGAERT SALAISONS

  Beļģija

  Uzņēmums BOGAERT SALAISONS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, dressed pork factory products, beef cold cuts, un dressed pork products nozarēs. Tas atrodas Izier, Beļģija.

 6. ANTONIJOAN S.A

  Spānija

  Uzņēmums ANTONIJOAN S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī bacon, un sausages nozarēs. Tas atrodas Ripollet (Barcelona), Spānija.

 7. MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO

  Polija

  Uzņēmums MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Gruszewnia, Polija.

 8. FABRIKKEN LEPO A/S

  Dānija

  Uzņēmums FABRIKKEN LEPO A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, Pastētes, Desas un cīsiņi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Pastētes nozarēs. Tas atrodas Hedehusene, Dānija.

 1. VLEESWARENFABRIEK LUKA

  Beļģija

  Uzņēmums VLEESWARENFABRIEK LUKA, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Vilvoorde, Beļģija.

 2. BINCKEBANCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BINCKEBANCK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Meldorf, Vācija.

 3. ERNELL

  Beļģija

  Uzņēmums ERNELL, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 4. DEHOST CONSULTANCY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DEHOST CONSULTANCY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī rennet for the food and canning industry, un preservation nozarēs. Tas atrodas Akwa Ibom, Apvienotā Karaliste.

 5. EMBUTIDOS LA GLEVA

  Spānija

  Uzņēmums EMBUTIDOS LA GLEVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas atrodas Vic, Spānija.

 6. EQUINOX

  Beļģija

  Uzņēmums EQUINOX, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, un horse meat nozarēs. Tas atrodas Wijnegem, Beļģija.

 7. GUINA

  Beļģija

  Uzņēmums GUINA, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Bioloģiskā pārtika, Kūpināta un sālīta gaļa, un Bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Machelen (Bt.), Beļģija.

 8. VLEESWAREN PAUL PEETERS EN ZONEN

  Beļģija

  Uzņēmums VLEESWAREN PAUL PEETERS EN ZONEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Aartselaar, Beļģija.

 9. SALAISONS DU PONT D'AMOUR

  Beļģija

  Uzņēmums SALAISONS DU PONT D'AMOUR, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kūpināta un sālīta gaļa, Sieri, Kūpināta un sālīta gaļa, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Dinant, Beļģija.

 10. BRACKENIER LBC

  Beļģija

  Uzņēmums BRACKENIER LBC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kūpināta un sālīta gaļa, Šķiņķi, un Kūpināta un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Oosterzele, Beļģija.