• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kūpinātas un sālītas zivis

Rezultāti

Kūpinātas un sālītas zivis - Imports eksports

 1. BACALAOS ALEJANDRA

  Spānija

  Uzņēmums BACALAOS ALEJANDRA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī dry salted cod, wet salted cod, stockfish ready to serve, un salt cod fillet nozarēs. Tas atrodas Logroño-La Rioja, Spānija.

 2. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS LINDA PLAYA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, anchovies marinated in olive oil, Anchovies, un anchovy fillets nozarēs. Tas atrodas Colindres-Cantabria, Spānija.

 3. ROYAL CAVIAR

  Vācija

  Uzņēmums ROYAL CAVIAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī caviar, Wild caviar, un Farmed caviar nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portugāle

  Uzņēmums RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, stockfish specialties, Frozen salt cod, un Desalted cod nozarēs. Tas atrodas Torres Vedras, Portugāle.

 5. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, trout, Kūpinātas un sālītas zivis, perch, un gilthead breams nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ARGIS GALAC'SEA

  Francija

  Uzņēmums ARGIS GALAC'SEA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Sasaldētas jūras veltes, Saldētas un sasaldētas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, Gliemenes un vēžveidīgie, Sasaldētas jūras veltes, Saldētas un sasaldētas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, un Gliemenes un vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Lorient, Francija.

 2. CAVIAR PETROSSIAN

  Francija

  Uzņēmums CAVIAR PETROSSIAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī caviar, un Delicatessen products nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. ALBATROSS SEAFOODS

  Īrija

  Uzņēmums ALBATROSS SEAFOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī salmon, smoked salmon, un fish nozarēs. Tas atrodas Killybegs, Īrija.

 4. SODIAL

  Beļģija

  Uzņēmums SODIAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas atrodas Jumet, Beļģija.

 5. EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES

  Francija

  Uzņēmums EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas atrodas Calais, Francija.

 1. TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī dry salted cod, stock fish, salt cod fillet, un stockfish ready to serve nozarēs. Tas atrodas Mestre, Itālija.

 2. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, frozen fish export, fish shops, Kūpinātas un sālītas zivis, un frozen fish products nozarēs. Tas atrodas Klein Meckelsen, Vācija.

 1. SIMON DUTRIAUX

  Francija

  Uzņēmums SIMON DUTRIAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī seafood salad nozarēs. Tas atrodas Vendin Le Vieil, Francija.

 2. LEONIDIS COMPANY

  Grieķija

  Uzņēmums LEONIDIS COMPANY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī frozen fish products nozarēs. Tas atrodas Kavala, Grieķija.

 3. NEPTUN SEAFOOD APS

  Dānija

  Uzņēmums NEPTUN SEAFOOD APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī control panel nozarēs. Tas atrodas Løgstør, Dānija.

 4. LE MOULIN DU COUVENT

  Francija

  Uzņēmums LE MOULIN DU COUVENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas atrodas Descartes, Francija.

 5. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Vācija

  Uzņēmums JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Röfingen, Vācija.

 6. LVIVMOREPRODUCT

  Ukraina

  Uzņēmums LVIVMOREPRODUCT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis, fish product, fish and processed fish products, frozen seafood, un Zivis nozarēs. Tas atrodas Lvov, Ukraina.

 7. IMPORTGROUP

  Ukraina

  Uzņēmums IMPORTGROUP, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Sāļie cepumi un uzkožamie, import, saltwater fish, un Sāļie cepumi un uzkožamie nozarēs. Tas atrodas Donetsk, Ukraina.

 8. ZALMKOERIER

  Nīderlande

  Uzņēmums ZALMKOERIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī smoked salmon, wholesale of fresh fish, un packaged salmon nozarēs. Tas atrodas Urk, Nīderlande.

 1. PREGI DI SICILIA

  Malta

  Uzņēmums PREGI DI SICILIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas atrodas Mellieha, Malta.

 2. BASKCOD

  Spānija

  Uzņēmums BASKCOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas atrodas Lemona, Spānija.

 3. JAEGER-VERSAND

  Vācija

  Uzņēmums JAEGER-VERSAND, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Gaļas vārīšanas, cepšanas un kūpināšanas iekārtas, un Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Bonefeld, Vācija.

 4. RÄUCHERZWERG

  Vācija

  Uzņēmums RÄUCHERZWERG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Kūpinātas un sālītas zivis, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Zivis, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Kūpinātas un sālītas zivis, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Neufeld, Vācija.

 5. BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH

  Vjetnama

  Uzņēmums BASEAFOOD HO CHI MINH BRANCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī fish product, Surimi manufacturer, un squid nozarēs. Tas atrodas Ho Chi Minh, Vjetnama.

 6. SALAZONES COBASAL S.L

  Spānija

  Uzņēmums SALAZONES COBASAL S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī salmon, sardine, un dry salted cod nozarēs. Tas atrodas Baza, Spānija.

 7. SALM INVEST GROUP

  Beļģija

  Uzņēmums SALM INVEST GROUP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī smoked salmon nozarēs. Tas atrodas Fleurus, Beļģija.

 8. SARL WILLIAM AND JAMES

  Francija

  Uzņēmums SARL WILLIAM AND JAMES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī smoked salmon nozarēs. Tas atrodas Carentan, Francija.

 9. COMERCIAL AIRAM ZAMORA

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL AIRAM ZAMORA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī food sector distribution, un frozen foods nozarēs. Tas atrodas Logroño, Spānija.

 10. VIALCO SKOURTOPOULOS S.A.

  Grieķija

  Uzņēmums VIALCO SKOURTOPOULOS S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Fish, salted, un preserved fish nozarēs. Tas atrodas Velestino, Grieķija.