• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kažokzvēri - audzēšana

Rezultāti

Kažokzvēri - audzēšana - Imports eksports

 1. KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT

  Ukraina

  Uzņēmums KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas atrodas Drohobych, Ukraina.

 2. AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD)

  Šveice

  Uzņēmums AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas atrodas Orbe, Šveice.

 3. LE DOMAINE D'AKELA

  Francija

  Uzņēmums LE DOMAINE D'AKELA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas atrodas Cambrai, Francija.

 4. AGROPROMINVEST LLC

  Ukraina

  Uzņēmums AGROPROMINVEST LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī edible snail breeding nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 5. VOLYNKHUTRO

  Ukraina

  Uzņēmums VOLYNKHUTRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī minks nozarēs. Tas atrodas Vladimir-Volynskyy, Ukraina.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. JACO

  Francija

  Uzņēmums JACO, gadā un darbojas Mājdzīvnieki nozarē. Tas darbojas arī Mājdzīvnieku preces, Dzīvnieku pārvadāšana, Kažokzvēri - audzēšana, Mājdzīvnieku preces, Dzīvnieku pārvadāšana, un Kažokzvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Feignies, Francija.

 2. CONCERIA ZONTA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CONCERIA ZONTA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Āda un kažokāda, Nelieli ādas izstrādājumi, Āda un kažokāda, un Nelieli ādas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Bassano Del Grappa, Itālija.

 3. GLAISTERS FARMS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GLAISTERS FARMS LIMITED, gadā un darbojas Zirgi un ēzeļi nozarē. Tas darbojas arī Biškopība un zīdkopība, Kažokzvēri - audzēšana, Biškopība un zīdkopība, un Kažokzvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Dumfries, Apvienotā Karaliste.

 4. PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Zirgi un ēzeļi, Biškopība un zīdkopība, Zirgi un ēzeļi, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Oswestry, Apvienotā Karaliste.

 5. INNOVIS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INNOVIS LIMITED, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Zirgi un ēzeļi, Biškopība un zīdkopība, Zirgi un ēzeļi, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Aberystwyth, Apvienotā Karaliste.

 1. KAZTURK

  Turcija

  Uzņēmums KAZTURK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī goose meat, un goose eggs nozarēs. Tas atrodas Sivas, Turcija.

 2. LA FERME DES HALLAIS

  Francija

  Uzņēmums LA FERME DES HALLAIS, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Biškopība un zīdkopība, Kažokzvēri - audzēšana, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas St Denis D Orques, Francija.

 1. JOS VAN DEURZEN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums JOS VAN DEURZEN B.V., gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Zirgi un ēzeļi, Kažokzvēri - audzēšana, un Zirgi un ēzeļi nozarēs. Tas atrodas Elsendorp, Nīderlande.

 2. BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Zirgi un ēzeļi, Biškopība un zīdkopība, Zirgi un ēzeļi, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Richmond, Apvienotā Karaliste.

 3. CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C.

  Itālija

  Uzņēmums CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C., gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Āda - izejmateriāli, tanned ovine leather for furrier's, un Āda - izejmateriāli nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Zirgi un ēzeļi, Kažokzvēri - audzēšana, un Zirgi un ēzeļi nozarēs. Tas atrodas Edenbridge, Apvienotā Karaliste.

 5. THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Zirgi un ēzeļi, Kažokzvēri - audzēšana, un Zirgi un ēzeļi nozarēs. Tas atrodas Perth, Apvienotā Karaliste.

 6. SOLOGNE AUTRUCHES

  Francija

  Uzņēmums SOLOGNE AUTRUCHES, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Zirgi un ēzeļi, Kažokzvēri - audzēšana, un Zirgi un ēzeļi nozarēs. Tas atrodas Saint Gondon, Francija.

 7. HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED, gadā un darbojas Zirgi un ēzeļi nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Biškopība un zīdkopība, Kažokzvēri - audzēšana, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Newmarket, Apvienotā Karaliste.

 8. CHINCHILLA UKRAINE LP

  Ukraina

  Uzņēmums CHINCHILLA UKRAINE LP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokādas mēteļi nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, un Kažokzvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Dnipropetrovsk, Ukraina.

 1. LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE

  Francija

  Uzņēmums LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Biškopība un zīdkopība, Kažokzvēri - audzēšana, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Bouloire, Francija.

 2. NOVA PEL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NOVA PEL S.R.L., gadā un darbojas Āda un kažokāda nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Āda apaviem, Kažokzvēri - audzēšana, un Āda apaviem nozarēs. Tas atrodas NOVENTA PADOVANA, Itālija.

 3. JEREMY NOSEDA RACING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JEREMY NOSEDA RACING LIMITED, gadā un darbojas Zirgi un ēzeļi nozarē. Tas darbojas arī Biškopība un zīdkopība, Kažokzvēri - audzēšana, Biškopība un zīdkopība, un Kažokzvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Newmarket, Apvienotā Karaliste.

 4. OY HONGA RÄVFARM AB

  Somija

  Uzņēmums OY HONGA RÄVFARM AB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas atrodas Kokkola, Somija.

 5. A.C.S. ANIMALERIE CONSEILS ET SERVICES

  Francija

  Uzņēmums A.C.S. ANIMALERIE CONSEILS ET SERVICES, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Biškopība un zīdkopība, Kažokzvēri - audzēšana, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Herm, Francija.

 6. D.G. FUR DI GUIATI DARIO

  Itālija

  Uzņēmums D.G. FUR DI GUIATI DARIO, gadā un darbojas Kažokzvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Āda - izejmateriāli, un Āda - izejmateriāli nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 7. LESKHOZ SLONIMSKII GLKHU

  Baltkrievija

  Uzņēmums LESKHOZ SLONIMSKII GLKHU, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Zirgi un ēzeļi, Kažokzvēri - audzēšana, un Zirgi un ēzeļi nozarēs. Tas atrodas Slonim Grodnenskaya Region, Baltkrievija.

 8. CANARDERIE DE LA RONDE

  Francija

  Uzņēmums CANARDERIE DE LA RONDE, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Biškopība un zīdkopība, Kažokzvēri - audzēšana, un Biškopība un zīdkopība nozarēs. Tas atrodas Cere La Ronde, Francija.

 9. SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL

  Spānija

  Uzņēmums SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Zirgi un ēzeļi, Kažokzvēri - audzēšana, un Zirgi un ēzeļi nozarēs. Tas atrodas Villarreal De Huerva, Spānija.

 10. BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Biškopība un zīdkopība nozarē. Tas darbojas arī Kažokzvēri - audzēšana, Zirgi un ēzeļi, Kažokzvēri - audzēšana, un Zirgi un ēzeļi nozarēs. Tas atrodas Ellerau, Vācija.