• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. IDEO TECNICA

  Itālija

  Uzņēmums IDEO TECNICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dozēšana - iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde, Dozēšana - iekārtas un aprīkojums, plants and equipment for processing dried fruit, un Kakao un šokolāde nozarēs. Tas atrodas Villanova Mondovì, Itālija.

 2. ALLURE LLC

  Rusija

  Uzņēmums ALLURE LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for the confectionery industry, un plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 3. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtika - iekārtas un aprīkojums, Pārtika - iekārtas un aprīkojums, chocolate processing equipment, pastry-making equipment, un pastry-making machinery nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. CACAO VENEZUELA DELTA

  Spānija

  Uzņēmums CACAO VENEZUELA DELTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, powdered cocoa, Kakao un šokolāde, Cocoa beans, un Cocoa butter nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 5. SCHOKOBEDARF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHOKOBEDARF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Winsen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TERLET B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TERLET B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zutphen, Nīderlande.

 2. TRAPEZ MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums TRAPEZ MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES

  Turcija

  Uzņēmums ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Šokolādes saldumi, chocolate processing equipment, chocolate production equipment, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. KADZAMA LLC

  Rusija

  Uzņēmums KADZAMA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldumi bez šokolādes, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Saldumi bez šokolādes, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un cocoa nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 5. THOUET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THOUET GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī cocoa processing equipment, tempering machines, chocolate makers, un cocoa processing machines nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 1. LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, chocolate makers, un foundry circuits nozarēs. Tas atrodas Bad Salzuflen, Vācija.

 2. EUROFOOD TRADING SARL

  Francija

  Uzņēmums EUROFOOD TRADING SARL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Annecy-Le-Vieux, Francija.

 1. ZILCO INDUSTRIAL

  Nīderlande

  Uzņēmums ZILCO INDUSTRIAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate pots nozarēs. Tas atrodas Almere, Nīderlande.

 2. BETEC

  Beļģija

  Uzņēmums BETEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iekšējais transports - sistēmas, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Iekšējais transports - sistēmas, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, un machinery for food-processing products nozarēs. Tas atrodas Heist Op Den Berg, Beļģija.

 3. GAMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GAMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tempering machines, un pure chocolate pralines nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 4. DEDY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEDY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 5. BÖHNKE & LUCKAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BÖHNKE & LUCKAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate production equipment, plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, chocolate makers, un chocolate production plants nozarēs. Tas atrodas Wernigerode, Vācija.

 6. ALPER MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ALPER MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, chocolate production equipment, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, un Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ikitelli, Turcija.

 7. MOL D'ART

  Beļģija

  Uzņēmums MOL D'ART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, chocolate makers, un hot chocolate machines nozarēs. Tas atrodas Webbekom, Beļģija.

 8. CIKOTECH FOOD MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums CIKOTECH FOOD MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Chocolate and sweet wrapping machines nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. SIOPAY MULTISERVIZI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIOPAY MULTISERVIZI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī logistics services, electronic payment systems, import of foodstuffs, un transport agent nozarēs. Tas atrodas Lamezia Term, Itālija.

 2. YASA MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums YASA MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. CAMPEONA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CAMPEONA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī thermos flasks, un Chocolate pots nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. BELGIAN CHOCOLATES TECHNOLOGY

  Beļģija

  Uzņēmums BELGIAN CHOCOLATES TECHNOLOGY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 5. ECOMEC BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums ECOMEC BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Braine L' Alleud, Beļģija.

 6. F.B. LEHMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F.B. LEHMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate processing equipment, un tempering machines nozarēs. Tas atrodas Aalen, Vācija.

 7. SKS-FOODS INGREDIENTS LTD

  Ukraina

  Uzņēmums SKS-FOODS INGREDIENTS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī agar agar powder, un egg whites nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 8. SA PERRIN VERMOT

  Francija

  Uzņēmums SA PERRIN VERMOT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, chocolate, Organic chocolate, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, un chocolate and cocoa sweets nozarēs. Tas atrodas Cleron, Francija.

 9. PREFAMAC

  Beļģija

  Uzņēmums PREFAMAC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate production equipment, un chocolate processing equipment nozarēs. Tas atrodas Lummen, Beļģija.

 10. FBM BOSCOLO

  Itālija

  Uzņēmums FBM BOSCOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī biscuit draining machines, un biscuit production systems and equipment nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.