• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums

Rezultāti

Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

 1. ALLURE LLC

  Rusija

  Uzņēmums ALLURE LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, systems and equipment for the confectionery industry, un plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 2. IDEO TECNICA

  Itālija

  Uzņēmums IDEO TECNICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dozēšana - iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde, Dozēšana - iekārtas un aprīkojums, plants and equipment for processing dried fruit, un Kakao un šokolāde nozarēs. Tas atrodas Villanova Mondovì, Itālija.

 3. CACAO VENEZUELA DELTA

  Spānija

  Uzņēmums CACAO VENEZUELA DELTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, powdered cocoa, Kakao un šokolāde, Cocoa beans, un Cocoa butter nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. SCHOKOBEDARF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHOKOBEDARF GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Winsen, Vācija.

 5. TERLET B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TERLET B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas ekstrakti - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Zivju apstrāde - mašīnas un aprīkojums, Aglomerēšana un emulģēšana - pārtikas rūpniecības iekārtas, un Rīsi - apstrādes iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Zutphen, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TRAPEZ MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums TRAPEZ MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES

  Turcija

  Uzņēmums ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Šokolādes saldumi, chocolate processing equipment, chocolate production equipment, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. BETEC

  Beļģija

  Uzņēmums BETEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Iekšējais transports - sistēmas, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Iekšējais transports - sistēmas, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, un machinery for food-processing products nozarēs. Tas atrodas Heist Op Den Berg, Beļģija.

 4. THOUET GMBH

  Vācija

  Uzņēmums THOUET GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī cocoa processing equipment, tempering machines, chocolate makers, un cocoa processing machines nozarēs. Tas atrodas Aachen, Vācija.

 5. ZILCO INDUSTRIAL

  Nīderlande

  Uzņēmums ZILCO INDUSTRIAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate pots nozarēs. Tas atrodas Almere, Nīderlande.

 1. BÖHNKE & LUCKAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BÖHNKE & LUCKAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate production equipment, plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, chocolate makers, un chocolate production plants nozarēs. Tas atrodas Wernigerode, Vācija.

 2. LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, chocolate makers, un foundry circuits nozarēs. Tas atrodas Bad Salzuflen, Vācija.

 1. KADZAMA LLC

  Rusija

  Uzņēmums KADZAMA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Saldumi bez šokolādes, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Saldumi bez šokolādes, Kakao un šokolāde, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, un cocoa nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 2. EUROFOOD TRADING SARL

  Francija

  Uzņēmums EUROFOOD TRADING SARL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Grauzdēšana - iekārtas un aprīkojums, Konservu izgatavošana - iekārtas un aprīkojums, Gaļa un gaļas izstrādājumi - iekārtas un aprīkojums, un Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Annecy-Le-Vieux, Francija.

 3. GAMI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GAMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tempering machines, un pure chocolate pralines nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 4. YASA MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums YASA MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. ALPER MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ALPER MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, chocolate production equipment, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, un Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ikitelli, Turcija.

 6. CIKOTECH FOOD MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums CIKOTECH FOOD MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Chocolate and sweet wrapping machines nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. MOL D'ART

  Beļģija

  Uzņēmums MOL D'ART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī plants and equipment for the preparation of cocoa and production of chocolate, chocolate makers, un hot chocolate machines nozarēs. Tas atrodas Webbekom, Beļģija.

 8. CHOCOTECH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CHOCOTECH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Galda piederumi, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Galda piederumi, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Wernigerode, Vācija.

 1. DEDY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DEDY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, un Kūkas, tortes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Essen, Vācija.

 2. PREFAMAC

  Beļģija

  Uzņēmums PREFAMAC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate production equipment, un chocolate processing equipment nozarēs. Tas atrodas Lummen, Beļģija.

 3. FBM BOSCOLO

  Itālija

  Uzņēmums FBM BOSCOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī biscuit draining machines, un biscuit production systems and equipment nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.

 4. ECOMEC BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums ECOMEC BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un Konfektes un saldumi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Braine L' Alleud, Beļģija.

 5. CAMPEONA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CAMPEONA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī thermos flasks, un Chocolate pots nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 6. BELGIAN CHOCOLATES TECHNOLOGY

  Beļģija

  Uzņēmums BELGIAN CHOCOLATES TECHNOLOGY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Turnhout, Beļģija.

 7. F.B. LEHMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F.B. LEHMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī chocolate processing equipment, un tempering machines nozarēs. Tas atrodas Aalen, Vācija.

 8. SKS-FOODS INGREDIENTS LTD

  Ukraina

  Uzņēmums SKS-FOODS INGREDIENTS LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī agar agar powder, un egg whites nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 9. SA PERRIN VERMOT

  Francija

  Uzņēmums SA PERRIN VERMOT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, chocolate, Organic chocolate, Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums, un chocolate and cocoa sweets nozarēs. Tas atrodas Cleron, Francija.

 10. HANGZHOU CHOCOLAZI MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU CHOCOLAZI MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Kakao un šokolāde - mašīnas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

66 Uzņēmumi