• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kaltēta gaļa

Rezultāti

Kaltēta gaļa - Imports eksports

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francija

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. F R BENSON & PARTNERS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums F R BENSON & PARTNERS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Imports-eksports - aģenti nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Kaltēta gaļa, dried mushrooms, un gluten-free product nozarēs. Tas atrodas Kings Langley, Apvienotā Karaliste.

 3. FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL"

  Spānija

  Uzņēmums FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Šķiņķi, Chorizo, Kaltēta gaļa, un Šķiņķi nozarēs. Tas atrodas Ponferrada, Spānija.

 4. THE ORIGINAL BILTONG COMPANY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE ORIGINAL BILTONG COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltēta gaļa nozarē. Tas atrodas Chesham, Apvienotā Karaliste.

 5. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Metlika, Slovēnija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SALAISONS SALAMONE

  Beļģija

  Uzņēmums SALAISONS SALAMONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Kaltēta gaļa, Italian cold meats, un Chorizo nozarēs. Tas atrodas Casteau, Beļģija.

 2. LAHAM BIO

  Čada

  Uzņēmums LAHAM BIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, beef, Kaltēta gaļa, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, un halal certification nozarēs. Tas atrodas N'djamena, Čada.

 3. BAREFOOT BILTONG

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAREFOOT BILTONG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltēta gaļa nozarē. Tas atrodas Bridlington, Apvienotā Karaliste.

 4. THE WESTON BILTONG COMPANY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE WESTON BILTONG COMPANY LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltēta gaļa nozarē. Tas atrodas Crewe, Apvienotā Karaliste.

 5. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kaltēta gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Vrgorac, Horvātija.

 1. SOCARDENNE

  Beļģija

  Uzņēmums SOCARDENNE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī dressed game products, un meat cutting workshops nozarēs. Tas atrodas Houffalize, Beļģija.

 2. COMERCIAL PPLU

  Spānija

  Uzņēmums COMERCIAL PPLU, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Šķiņķi, Kaltēta gaļa, Chorizo, Šķiņķi, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Irun, Spānija.

 1. GREISINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GREISINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, Kaltēta gaļa, Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Münzbach, Austrija.

 2. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums BRODOKOMERC NOVA D.O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izplatīšana mazumtirdzniecībā nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Saldējot žāvētas zivis, Kaltēta gaļa, un Saldējot žāvētas zivis nozarēs. Tas atrodas Rijeka, Horvātija.

 3. KZ KRKA Z.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums KZ KRKA Z.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Stādi, sīpoli un sēklas, Kaltēta gaļa, un Stādi, sīpoli un sēklas nozarēs. Tas atrodas Novo Mesto, Slovēnija.

 4. ERNST DEHNING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERNST DEHNING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Kaltēta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Schneverdingen, Vācija.

 5. CAMARCO BROS A D

  Bulgārija

  Uzņēmums CAMARCO BROS A D, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Marinētas zivis, Kaltēta gaļa, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 6. BALATONI HÚS KISTELEK

  Ungārija

  Uzņēmums BALATONI HÚS KISTELEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī regional salamis nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 7. DOBRA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DOBRA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kūpināta un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Pārtikas ekstrakti, Kaltēta gaļa, un Pārtikas ekstrakti nozarēs. Tas atrodas Verden, Vācija.

 8. GABRIEL FLEURY S.A.

  Šveice

  Uzņēmums GABRIEL FLEURY S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Granges, Šveice.

 1. HENNINGSEN NEDERLAND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums HENNINGSEN NEDERLAND B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Waalwijk, Nīderlande.

 2. DALMESSO D.O.O.

  Horvātija

 3. PRODUITS EPAGNY (GRUYERE) S.A., FABRIQUE DE SALAMI ET DE VIANDES SECHEES

  Šveice

 4. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Latvija

 5. SAVANNAH CO. LTD

  Apvienotā Karaliste

 6. SARL CHARCUTERIES 36

  Francija

 7. MESOKOMBINAT KAZANLAK AD

  Bulgārija

 8. MIP D.D.

  Slovēnija

 9. ALOIS SCHLOGL

  Austrija

 10. HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST)

  Igaunija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST), ir Multi-Category, gadā un darbojas Uztura bagātinātāji nozarē. Tas darbojas arī Saldējot kaltēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, organs, organic food supplements, ORGANIC beef, oysters, Beef organ supplements, Desiccated liver capsules, un Grass-fed beef organ supplements bulk nozarēs. Tas atrodas Tartu, Igaunija.