• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai

Rezultāti

Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai - Imports eksports

 1. ROBERS LEUCHTEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Our family business in Südlohn has been making high-quality lights and wrought iron products since 1964. The ROBERS name stands for tradition, lasting quality and timeless design. We develop lights and wrought iron products in our own home and forge them carefully by hand to ensure that each piece is unique and meets our customers' individual requirements. We use only the highest-quality materials and resources. All of our glass products are hand-blown and are made specifically for us by glassblowers in Germany, Italy and Hawaii.

 2. FER & NOX

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FER & NOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalta dzelzs nozarē. Tas darbojas arī Dekoratīvi kaltas dzelzs izstrādājumi, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Vieglas metāla konstrukcijas, Žogi un vārti, Dekoratīvi kaltas dzelzs izstrādājumi, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Vieglas metāla konstrukcijas, un Žogi un vārti nozarēs. Tas atrodas Evere, Beļģija.

 3. SICUREZZA & STILE

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SICUREZZA & STILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Durvis un logi, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Durvis un logi, un Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Castelnuovo Di Porto, Itālija.

 4. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Spānija

  Uzņēmums MANUFACTURAS MAESTRO S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, un Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 5. SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA

  Spānija

  Uzņēmums SUMINISTROS INDUSTRIALES NEBREDA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecības instrumenti, industrial supplies, wholesale hardware goods, machine tools, un Rūpniecības instrumenti nozarēs. Tas atrodas Miranda De Ebro, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALDACO AVANCE 2022 S.L.

  Spānija

  Uzņēmums ALDACO AVANCE 2022 S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, hardware, occupational hygiene and safety, un industrial supplies nozarēs. Tas atrodas Gijon, Spānija.

 2. METALGROUP

  Beļģija

  Uzņēmums METALGROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Tērauda un metālu locīšana, Metāla un tērauda metināšana, metal stamping, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Tērauda un metālu locīšana, un Metāla un tērauda metināšana nozarēs. Tas atrodas Marcinelle, Beļģija.

 3. FERRETERÍA ACENTEJO

  Spānija

  Uzņēmums FERRETERÍA ACENTEJO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu īre, miscellaneous machinery hire, trestles, Rūpniecisko iekārtu īre, un hardware nozarēs. Tas atrodas La Victoria De Acentejo-Santa Cruz De Tenerife, Spānija.

 4. SIB VASCART DELAMARE

  Francija

  Uzņēmums SIB VASCART DELAMARE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī window manufacturers, veranda, aluminium, un door and window nozarēs. Tas atrodas Dieppe, Francija.

 5. G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C.

  Itālija

  Uzņēmums G.C.P. LAVORAZIONI IN FERRO SNC DI BONORI PATRICH, CHRISTIAN & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī armoured doors, railings, iron railings, un fencing nozarēs. Tas atrodas Cadelbosco Di Sopra, Itālija.

 1. METALEX SZYMA SP. Z O. O.

  Polija

  Uzņēmums METALEX SZYMA SP. Z O. O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Dekoratīvi kaltas dzelzs izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, farriery, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, un metal locksmithing nozarēs. Tas atrodas Komprachcice, Polija.

 2. TERMINACIONES PARA CHIMENEAS

  Spānija

  Uzņēmums TERMINACIONES PARA CHIMENEAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas atrodas Galar, Spānija.

 1. HERRAJES DEL PONIENTE S.L.

  Spānija

  Uzņēmums HERRAJES DEL PONIENTE S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī industrial supplies, hardware, aluminium, un fire doors nozarēs. Tas atrodas El Ejido, Spānija.

 2. IMEPSA

  Francija

  Uzņēmums IMEPSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalta dzelzs nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Plastic injection, un Mechanized welding nozarēs. Tas atrodas Montrem, Francija.

 3. TAQUIN

  Beļģija

  Uzņēmums TAQUIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Metāla kāpnes, Metāla režģi, Metāla kāpnes, metal structural work, metal gates, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Terte, Beļģija.

 4. ETS BOURGEOIS FRERES

  Francija

  Uzņēmums ETS BOURGEOIS FRERES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kalta dzelzs nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, knick-knacks, thermo-lacquering, un waterjet cutting conversion centres nozarēs. Tas atrodas Vrigne-Aux-Bois, Francija.

 5. HEYMANS TECHNOLOGY

  Beļģija

  Uzņēmums HEYMANS TECHNOLOGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, greenhouses for floriculture and gardening, Design and production of customised parts, un metal milling nozarēs. Tas atrodas Anderlecht, Beļģija.

 6. INDOOSTRIAL

  Spānija

  Uzņēmums INDOOSTRIAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī hardware, hardware and tools sectors, un hardware nozarēs. Tas atrodas Abrera, Spānija.

 7. RATIONALSTOCK

  Spānija

  Uzņēmums RATIONALSTOCK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 8. SUMINISTROS INDUSTRIALES HERMANOS BILLETE S.L.

  Spānija

  Uzņēmums SUMINISTROS INDUSTRIALES HERMANOS BILLETE S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Kuģu apgāde - vispārēji materiāli, hardware, minor plumbing jobs, Kuģu apgāde - vispārēji materiāli, un d.i.y. materials nozarēs. Tas atrodas Lebrija, Spānija.

 1. FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ

  Beļģija

  Uzņēmums FTE FABRICATION TÔLERIE ÉLECTRICITÉ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Rezerves (avārijas) kāpnes, Precīzijas katli un tvertnes, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, control cabinets - electricity, un Rezerves (avārijas) kāpnes nozarēs. Tas atrodas Namur, Beļģija.

 2. FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA

  Spānija

  Uzņēmums FERRETERÍA INDUSTRIAL NEVADA, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī industrial supplies, hardware, hardware and tools sectors, un cutting tools nozarēs. Tas atrodas Peligros - Granada, Spānija.

 3. DP

  Beļģija

  Uzņēmums DP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas atrodas Harze, Beļģija.

 4. DRAGONETTI FERRO PER EDILIZIA

  Itālija

  Uzņēmums DRAGONETTI FERRO PER EDILIZIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiāli, wrought iron articles for construction work, Cutout of reinforced concrete round slices, Celtniecības materiāli, un foundation pile cages nozarēs. Tas atrodas Novi Ligure, Itālija.

 5. JOSE SANTIAGO VARGAS SA

  Spānija

  Uzņēmums JOSE SANTIAGO VARGAS SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī kitchen accessories, un knobs nozarēs. Tas atrodas Lucena, Spānija.

 6. ENCO SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ENCO SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī production of plastics for residential construction nozarēs. Tas atrodas Rybnik, Polija.

 7. SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums SUMINISTROS INDUSTRIALES GARRO S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī hardware, commercial agency and representation service in the hardware and tool sectors, hardware and tools sectors, un wholesale hardware goods nozarēs. Tas atrodas Torrejón De La Calzada, Spānija.

 8. FERRETERÍA IMPERIAL S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FERRETERÍA IMPERIAL S.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Hardware - industrial, domestic heating equipment, ce-marked accident-prevention products, un abrasives nozarēs. Tas atrodas Toledo, Spānija.

 9. JEREMIE HYNDERICK

  Beļģija

  Uzņēmums JEREMIE HYNDERICK, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dekoratīvi kaltas dzelzs izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Margas un balustrādes, staircase, forged iron, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, un Margas un balustrādes nozarēs. Tas atrodas Grand Leez, Beļģija.

 10. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Čehija

  Uzņēmums WORKS L&W GROUP S. R. O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla konstrukcijas, Rūpnieciskie cauruļvadi, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Metāla konstrukcijas, Rūpnieciskie cauruļvadi, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, un Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Hradec Králové, Čehija.