• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kaltuves - sistēmas

Rezultāti

Kaltuves - sistēmas - Imports eksports

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Welcome to six decades of induction expertise. Inductoheat Europe – Your contact for all matters relating to induction heating and heat treatment. As part of the global Inductotherm Group, we are technology leaders in the inductive heating sector in Europe. We develop, produce and sell induction heating systems for a wide range of industrial applications at our main plant in Reichenbach. We manufacture standard and special hardening systems as well as inverters in large bandwidths. Inductoheat Europe also operates two contract hardening facilities in Reichenbach and Darmstadt, in which our customers have their small and large batches hardened. Our induction manufacturing plant produces these application-specific wear parts in original equipment quality and, if requested, at top speed.

 2. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, Kaltuves - sistēmas, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes, Kaltuves - sistēmas, Lieli katli un tvertnes, Steel and stainless steel boilermaking, steel tanks, un metallurgy nozarēs. Tas atrodas Ibarra, Spānija.

 3. EUSKAL FORGING SA

  Spānija

  Uzņēmums EUSKAL FORGING SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kalta dzelzs, forging, Kalta dzelzs, rings, forged, un flanges nozarēs. Tas atrodas Irura-Guipúzcoa, Spānija.

 4. SESA YEDEK PARCA

  Turcija

  Uzņēmums SESA YEDEK PARCA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī truck feeders for mines and quarries, screens for mines and quarries, bladed deslimer for mines and quarries, un drilling probes for mines and quarries nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums TECNIFORJA - FORJAGEM E ESTAMPAGEM DE PEÇAS TÉCNICAS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, un Kaltuves - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Lixa, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GATWICK TECHNOLOGIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GATWICK TECHNOLOGIES LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas atrodas Brighton, Apvienotā Karaliste.

 2. ESTAMFOR SARL

  Francija

  Uzņēmums ESTAMFOR SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana, Kaltuves - sistēmas, powder metallurgy, drop-forging, un Dzelzs kalumi - veidnes un presēšana nozarēs. Tas atrodas Les Hautes-Rivières, Francija.

 3. CLEYMANS SMEDERIJ

  Beļģija

  Uzņēmums CLEYMANS SMEDERIJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, Kaltuves - sistēmas, forging metals, forges, un tool forging nozarēs. Tas atrodas Kapelle-Op-Den-Bos (nieuwenrode), Beļģija.

 4. GÜVEN TAŞ MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums GÜVEN TAŞ MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. FORGINAL MEDICAL

  Francija

  Uzņēmums FORGINAL MEDICAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī forged products, orthopaedic aids, un surgical prostheses nozarēs. Tas atrodas Thiers, Francija.

 1. ŞENOL MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ŞENOL MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī low season packages, un concrete-mixing units nozarēs. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 2. MP INDUSTRI APS SMEDE- OG MASKINVÆRKSTED

  Dānija

  Uzņēmums MP INDUSTRI APS SMEDE- OG MASKINVÆRKSTED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas atrodas Tune, Dānija.

 1. CERRAJERÍA ZAPARDIEL

  Spānija

  Uzņēmums CERRAJERÍA ZAPARDIEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija logu rāmji, pvc windows, aluminium windows, iron, un Alumīnija logu rāmji nozarēs. Tas atrodas Oropesa, Spānija.

 2. TEKNO MAKINA LTD ŞT,

  Turcija

  Uzņēmums TEKNO MAKINA LTD ŞT,, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī agricultural vehicle work nozarēs. Tas atrodas Kirşehir Merkez, Turcija.

 3. SARICELIK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums SARICELIK MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. GONZALBEZ GRUPO

  Spānija

  Uzņēmums GONZALBEZ GRUPO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī forges, un designer furniture nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 5. SEYTAS KIRMA ELEME MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums SEYTAS KIRMA ELEME MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī stone removers, un working of stone nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. BOLAT MAKINE IMALAT SANAYI

  Turcija

  Uzņēmums BOLAT MAKINE IMALAT SANAYI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī wooden foundry models, un steel moulding nozarēs. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 7. GFM - GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GFM - GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metālu griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Griešanas darbgaldi, Metālu griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, un Griešanas darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Steyr, Austrija.

 8. KENSAN MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums KENSAN MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī mine system design, un deslimers for mines and quarries nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. AKSAN ÇELIK DÖVME SAN. TIC. A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums AKSAN ÇELIK DÖVME SAN. TIC. A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī hot forging, un heat engineering advice nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. AYCAN TRAVERTINE & MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums AYCAN TRAVERTINE & MARBLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī blocks of travertine, building bars, un marble slabs nozarēs. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 3. AMS ATLANTIK MAKINA YEDEK PARÇA LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums AMS ATLANTIK MAKINA YEDEK PARÇA LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. KOLLMEDER SCHMIEDE- UND PRESSWERK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KOLLMEDER SCHMIEDE- UND PRESSWERK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, Kalta dzelzs, Kaltuves - sistēmas, un Kalta dzelzs nozarēs. Tas atrodas Ergolding, Vācija.

 5. HOLDING ZREMB GORZÓW SA ODDZIAL METPOL BARLINEK

  Polija

  Uzņēmums HOLDING ZREMB GORZÓW SA ODDZIAL METPOL BARLINEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lietuves - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Kaltuves - sistēmas, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, un Kaltuves - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Barlinek, Polija.

 6. UZMAN MAKINA METAL SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums UZMAN MAKINA METAL SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī concrete-mixing units nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. BAYER. HAMMERWERK FREIFORMSCHMIEDE UND RINGWALZWERK HERMANN ZECHEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAYER. HAMMERWERK FREIFORMSCHMIEDE UND RINGWALZWERK HERMANN ZECHEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, Kalta dzelzs, Kaltuves - sistēmas, un Kalta dzelzs nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 8. SETFORGE

  Francija

  Uzņēmums SETFORGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, un Kaltuves - sistēmas nozarēs. Tas atrodas L'Horme, Francija.

 9. TEK-EL MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums TEK-EL MAKINA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kaltuves - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī crushed quarry stone, un Conveyors, conveying systems nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 10. ALEKS STEEN APS

  Dānija

  Uzņēmums ALEKS STEEN APS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Kaltuves - sistēmas, un Kaltuves - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Skanderborg, Dānija.