• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • karameles

Rezultāti

Karameles - Imports eksports

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAS LIMOUZI SAVEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Nuga, Saldumu veikali, Karameles, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Biskvīti, un Crackers nozarēs. Tas atrodas Objat, Francija.

 2. PUMPIDUP

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PUMPIDUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sāļie cepumi un uzkožamie nozarē. Tas darbojas arī Uzgriežņi, Pārtika - delikateses, Karameles, snack, popcorn, sweets, healthy meal, Visable supports ukrainian companies, un crackers nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 3. RAFFAEL S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAFFAEL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kastaņi un saldie kastaņi nozarē. Tas darbojas arī Karameles, marrons glaces, chestnut chocolates, panettone, Karameles, whole iced chestnuts, chestnut cream, chestnut bars, un whole chestnuts, natural nozarēs. Tas atrodas Montoro, Itālija.

 4. KANNANOL UG

  Vācija

  Uzņēmums KANNANOL UG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Obersulm, Vācija.

 5. NAUJOJI RUTA, AB

  Lietuva

  Uzņēmums NAUJOJI RUTA, AB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī Saldumu veikali, Šokolādes saldumi, Pārtikas produkti - imports, eksports, Saldumi bez šokolādes, Saldumu veikali, Šokolādes saldumi, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Saldumi bez šokolādes nozarēs. Tas atrodas Siauliai, Lietuva.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. APILINE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums APILINE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Erlenbach Im Simmental, Šveice.

 2. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Rusija

  Uzņēmums SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Karameles, Biskvīti un sausās tortes, Karameles, Biskvīti un sausās tortes, chocolate, un hand-made confectionery nozarēs. Tas atrodas Podolsk, Rusija.

 3. DEDA GROUP

  Turcija

  Uzņēmums DEDA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. AMEEL CANDY WORLD

  Beļģija

  Uzņēmums AMEEL CANDY WORLD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī Saldumu veikali, Saldumu veikali, caramel, liquorice, un chewing gum nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 5. FOSCARIS

  Itālija

  Uzņēmums FOSCARIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī sweets, un integrators nozarēs. Tas atrodas Costacciaro, Itālija.

 1. GURMAN FAMILY LLC

  Ukraina

  Uzņēmums GURMAN FAMILY LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Saldumi bez šokolādes, Biskvīti, Karameles, fruit jelly, Saldumi bez šokolādes, Biskvīti, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Kremenchuk, Poltava Region, Ukraina.

 2. DAMAKRA LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums DAMAKRA LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, food / beverages - wholesale and retail, chocolate bars, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 1. PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN

  Ukraina

  Uzņēmums PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī lollipops, dragee exporter, un marshmallow seeds nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 2. LEDOVAR LLC

  Ukraina

  Uzņēmums LEDOVAR LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Busk, Ukraina.

 3. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marcipāns nozarē. Tas darbojas arī Šokolādes saldumi, Karameles, marzipan decorations, Šokolādes saldumi, bolts, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Weilbach, Vācija.

 4. HONGSAM SIDAE CO.,LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums HONGSAM SIDAE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Karameles, ginseng candy, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Chungcheongbuk-Do, Dienvidkoreja.

 5. STEVIALINE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums STEVIALINE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 6. BONBONS VERDIER

  Francija

  Uzņēmums BONBONS VERDIER, gadā un darbojas Šokolādes saldumi nozarē. Tas darbojas arī Karameles, Uzņēmumu suvenīri, hand-made chocolate sweets, Karameles, chocolate coated dried fruit, un Uzņēmumu suvenīri nozarēs. Tas atrodas SERRES-CASTET, Francija.

 7. SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 8. TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK

  Ukraina

  Uzņēmums TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Karameles, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Kropyvnytsky, Ukraina.

 1. LE CARRUBE TERRANOVA

  Itālija

  Uzņēmums LE CARRUBE TERRANOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī personalised sweets, un bespoke machining nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 2. DULCES Y CARAMELOS SUAVES WINIS

  Meksika

  Uzņēmums DULCES Y CARAMELOS SUAVES WINIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas D.F., Meksika.

 3. PRÖVA-LO GOLOSINAS SUECAS

  Spānija

  Uzņēmums PRÖVA-LO GOLOSINAS SUECAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas La Navata, Galapagar ( Madrid ), Spānija.

 4. MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA

  Spānija

  Uzņēmums MARÍA EUGENIA DOMÉNECH BROSETA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Bétera, Spānija.

 5. DULCES Y GOLOSINAS LA GLORIA SL

  Spānija

  Uzņēmums DULCES Y GOLOSINAS LA GLORIA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī promotional confectionery - design, promotional sweets, un sugarless sweets nozarēs. Tas atrodas Fernan Nuñez, Spānija.

 6. CANDYKING DENMARK A/S

  Dānija

  Uzņēmums CANDYKING DENMARK A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Cukurs, Karameles, Kakao un šokolāde, Cukurs, Karameles, un Sugar candy nozarēs. Tas atrodas Randers Sv, Dānija.

 7. MIDSUN

  Ukraina

  Uzņēmums MIDSUN, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Kiew, Ukraina.

 8. CANDYKING NORGE AS

  Norvēģija

  Uzņēmums CANDYKING NORGE AS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Karameles, Kakao un šokolāde, Karameles, Sugar candy, un sweets nozarēs. Tas atrodas Oslo, Norvēģija.

 9. UNALLAR GIDA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums UNALLAR GIDA SAN.TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šokolādes saldumi nozarē. Tas darbojas arī Karameles, sweets and sugar, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 10. DISNACKS PITIÚS

  Spānija

  Uzņēmums DISNACKS PITIÚS, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Karameles, fudge, sugarless sweets, Karameles, un liquorice nozarēs. Tas atrodas PUIG DE'N VALLS (SANTA EULALIA DEL RÍO) BALEARES, Spānija.