• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • karameles

Rezultāti

Karameles - Imports eksports

 1. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAS LIMOUZI SAVEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Nuga, Saldumu veikali, Karameles, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Biskvīti, un Crackers nozarēs. Tas atrodas Objat, Francija.

 2. RAFFAEL S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAFFAEL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kastaņi un saldie kastaņi nozarē. Tas darbojas arī Karameles, marrons glaces, chestnut chocolates, panettone, Karameles, whole iced chestnuts, chestnut cream, chestnut bars, un whole chestnuts, natural nozarēs. Tas atrodas Montoro, Itālija.

 3. NAUJOJI RUTA, AB

  Lietuva

  Uzņēmums NAUJOJI RUTA, AB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī Saldumu veikali, Šokolādes saldumi, Pārtikas produkti - imports, eksports, Saldumi bez šokolādes, Saldumu veikali, Šokolādes saldumi, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Saldumi bez šokolādes nozarēs. Tas atrodas Siauliai, Lietuva.

 4. KANNANOL UG

  Vācija

  Uzņēmums KANNANOL UG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Obersulm, Vācija.

 5. APILINE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums APILINE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Erlenbach Im Simmental, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DEDA GROUP

  Turcija

  Uzņēmums DEDA GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

 2. SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC)

  Rusija

  Uzņēmums SOFI BAKERY (MEGAPOLIS, LLC), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Karameles, Biskvīti un sausās tortes, Karameles, Biskvīti un sausās tortes, chocolate, un hand-made confectionery nozarēs. Tas atrodas Podolsk, Rusija.

 3. LEDOVAR LLC

  Ukraina

  Uzņēmums LEDOVAR LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Busk, Ukraina.

 4. BONBONS VERDIER

  Francija

  Uzņēmums BONBONS VERDIER, gadā un darbojas Šokolādes saldumi nozarē. Tas darbojas arī Karameles, Uzņēmumu suvenīri, hand-made chocolate sweets, Karameles, chocolate coated dried fruit, un Uzņēmumu suvenīri nozarēs. Tas atrodas SERRES-CASTET, Francija.

 5. SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums SWEET TRAVEL PRIVATE TOURS KFT., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 1. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marcipāns nozarē. Tas darbojas arī Šokolādes saldumi, Karameles, marzipan decorations, Šokolādes saldumi, bolts, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Weilbach, Vācija.

 2. FOSCARIS

  Itālija

  Uzņēmums FOSCARIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī sweets, un integrators nozarēs. Tas atrodas Costacciaro, Itālija.

 1. GURMAN FAMILY LLC

  Ukraina

  Uzņēmums GURMAN FAMILY LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Saldumi bez šokolādes, Biskvīti, Karameles, fruit jelly, Saldumi bez šokolādes, Biskvīti, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Kremenchuk, Poltava Region, Ukraina.

 2. DAMAKRA LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums DAMAKRA LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, food / beverages - wholesale and retail, chocolate bars, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 3. AMEEL CANDY WORLD

  Beļģija

  Uzņēmums AMEEL CANDY WORLD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī Saldumu veikali, Saldumu veikali, caramel, liquorice, un chewing gum nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 4. STEVIALINE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums STEVIALINE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 5. LE CARRUBE TERRANOVA

  Itālija

  Uzņēmums LE CARRUBE TERRANOVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī personalised sweets, un bespoke machining nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 6. TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK

  Ukraina

  Uzņēmums TRI STAR LTD, TM ZOLOTOI VEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Karameles, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Kropyvnytsky, Ukraina.

 7. PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN

  Ukraina

  Uzņēmums PRIVATE ENTERPRISE KRAPFEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī lollipops, dragee exporter, un marshmallow seeds nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 8. HONGSAM SIDAE CO.,LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums HONGSAM SIDAE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Karameles, ginseng candy, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Chungcheongbuk-Do, Dienvidkoreja.

 1. CANDYKING DENMARK A/S

  Dānija

  Uzņēmums CANDYKING DENMARK A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Cukurs, Karameles, Kakao un šokolāde, Cukurs, Karameles, un Sugar candy nozarēs. Tas atrodas Randers Sv, Dānija.

 2. TOTAL VINI LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums TOTAL VINI LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Liaskovec City, Bulgārija.

 3. ZUMAR AG

  Šveice

  Uzņēmums ZUMAR AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Cukurs, Karameles, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Zivis, Cukurs, Karameles, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Rupperswil, Šveice.

 4. LLC TRADE HOUSE BOYCHAK

  Ukraina

  Uzņēmums LLC TRADE HOUSE BOYCHAK, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Karameles, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Kosohirka, Ukraina.

 5. BROADWAY SWEETS

  Dienvidāfrika

  Uzņēmums BROADWAY SWEETS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Karameles, un Karameles nozarēs. Tas atrodas Johannesburg, Dienvidāfrika.

 6. DULCES Y CARAMELOS SUAVES WINIS

  Meksika

  Uzņēmums DULCES Y CARAMELOS SUAVES WINIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas D.F., Meksika.

 7. SCHWEIZER ZUCKER AG FRAUENFELD AG

  Šveice

  Uzņēmums SCHWEIZER ZUCKER AG FRAUENFELD AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Cukurs, Karameles, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Zivis, Cukurs, Karameles, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Aarberg, Šveice.

 8. HURMET DOLE

  Turcija

  Uzņēmums HURMET DOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas darbojas arī confectionery, un minicandies nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 9. DISNACKS PITIÚS

  Spānija

  Uzņēmums DISNACKS PITIÚS, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Karameles, fudge, sugarless sweets, Karameles, un liquorice nozarēs. Tas atrodas PUIG DE'N VALLS (SANTA EULALIA DEL RÍO) BALEARES, Spānija.

 10. MIDSUN

  Ukraina

  Uzņēmums MIDSUN, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Karameles nozarē. Tas atrodas Kiew, Ukraina.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas