• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • karbonskābes un anhidrīdi

Rezultāti

Karbonskābes un anhidrīdi - Imports eksports

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Ķīna

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® is a qualified manufacturer and supplier which audited and approved by SGS, the company is strictly following the Quality Management System ISO9001: 2015. YR Chemspec® is engaged in the production and distribution a broad range portfolio of specialty, raw materials, active ingredients for the global cosmetic industries. We are always dedicated in state-of-the-art technology innovations, manufacturing process, distributing, sourcing high quality raw materials and ingredients. YR Chemspec® is an Industry-University-Research oriented company, to prompt high-quality development through innovation and fostering new growth drivers. YR Chemspec® is raising its capacity for pursuing scientific and technological innovation via cooperating with the famous universities and institutes. Main of our industry-university-research collaborative projects including, Vitamin Derivatives, Fermented Actives, Plant extracts, PVP Polymers, Polyquaterniums and other active ingredients.

 2. EVONIK INDUSTRIES AG

  Vācija

  Uzņēmums EVONIK INDUSTRIES AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas darbojas arī Polimēri, Dabiskie polimēri, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Polimēri, Dabiskie polimēri, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Cyanuric chloride nozarēs. Tas atrodas Marl, Vācija.

 3. TAIHUA INDSUTRY CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TAIHUA INDSUTRY CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Huangshi, Ķīna.

 4. ACIDO FLUORHIDRICO

  Meksika

  Uzņēmums ACIDO FLUORHIDRICO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Ecatepec, Meksika.

 5. LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD

  Vācija

  Uzņēmums LAIZHOU JINXIN CHEMAICAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Laizhou, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NASSA PRODUCTION & TRADING SA

  Šveice

  Uzņēmums NASSA PRODUCTION & TRADING SA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Polietilēns, reels of polyethylene, unprocessed polyester beads, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, un Polietilēns nozarēs. Tas atrodas Camorino, Šveice.

 2. SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN JINTENGLONG TRADE CO,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 3. BRENNTAG POLSKA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums BRENNTAG POLSKA SP. Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas darbojas arī suppliers to the plastics industry, un perfume and cosmetics retailer supplies nozarēs. Tas atrodas Kędzierzyn-koźle, Polija.

 4. ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH

  Vācija

  Uzņēmums ABLAUGEREI HEINRICH INH. WOLFGANG HEINRICH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Karbonskābes un anhidrīdi, Apstrāde ar smilšu strūklu - tērauds un metāli, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Karbonskābes un anhidrīdi nozarēs. Tas atrodas Heilbronn, Vācija.

 5. CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums CHENGDU PUKANG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas darbojas arī Amino acid nozarēs. Tas atrodas Chengdu, Ķīna.

 1. FEINWERK1

  Vācija

  Uzņēmums FEINWERK1, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Karbonskābes un anhidrīdi, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Karbonskābes un anhidrīdi, un Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarēs. Tas atrodas Schramberg, Vācija.

 2. SETO TROCKENEISSTRAHLEN STRAHLTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums SETO TROCKENEISSTRAHLEN STRAHLTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Strūklas tīrīšanas iekārtas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Karbonskābes un anhidrīdi, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Strūklas tīrīšanas iekārtas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Karbonskābes un anhidrīdi nozarēs. Tas atrodas Merzig, Vācija.

 1. OMNICHEM NATURALSPECIALITIES

  Beļģija

  Uzņēmums OMNICHEM NATURALSPECIALITIES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas darbojas arī Grape seed oils, un synthetic tannin nozarēs. Tas atrodas Louvain-La-Neuve, Beļģija.

 2. PHARMACORE CO.,LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums PHARMACORE CO.,LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 3. IGA-GAS ERICH GRAF KEG

  Austrija

  Uzņēmums IGA-GAS ERICH GRAF KEG, gadā un darbojas Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Karbonskābes un anhidrīdi, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, un Karbonskābes un anhidrīdi nozarēs. Tas atrodas Wien, Austrija.

 4. KANNE BROTTRUNK GMBH & CO. BETRIEBSGESELLSCHAFT KG

  Vācija

  Uzņēmums KANNE BROTTRUNK GMBH & CO. BETRIEBSGESELLSCHAFT KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas darbojas arī Gāzēti bezalkoholiski dzērieni, un Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarēs. Tas atrodas Lünen, Vācija.

 5. 3WAY PHARM INC.

  Ķīna

  Uzņēmums 3WAY PHARM INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 6. GUIZHOU SABOMAN IMP. & EXP. CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUIZHOU SABOMAN IMP. & EXP. CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas darbojas arī barite nozarēs. Tas atrodas guiyang/guizhou, Ķīna.

 7. SHANDONG XINRUIDA CHEMICAL INDUSTRY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG XINRUIDA CHEMICAL INDUSTRY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 8. YUTAI ORIENT FIELD CHEMICAL INDUSTRY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YUTAI ORIENT FIELD CHEMICAL INDUSTRY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Yucheng Town,yutai County, Ķīna.

 1. SHANGHAI JIBO INDUSTRIAL CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANGHAI JIBO INDUSTRIAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 2. PURAC DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PURAC DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Karbonskābes un anhidrīdi, un Karbonskābes un anhidrīdi nozarēs. Tas atrodas Bingen, Vācija.

 3. HANDAN HEBENFENG STEEL MATERIALS CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANDAN HEBENFENG STEEL MATERIALS CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Handan, Ķīna.

 4. TAIZHOU SUNNY CHEMICAL CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums TAIZHOU SUNNY CHEMICAL CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Taizhou, Ķīna.

 5. KUZENLER EXIM LTD

  Turcija

  Uzņēmums KUZENLER EXIM LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. YAOLONGCHEM

  Ķīna

  Uzņēmums YAOLONGCHEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Deyang, Ķīna.

 7. WEI HONG CHEMICAL CO,. LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WEI HONG CHEMICAL CO,. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karbonskābes un anhidrīdi nozarē. Tas atrodas Lin Yi, Ķīna.