• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • karotes- dakšiņas un naži

Rezultāti

Karotes- dakšiņas un naži - Imports eksports

 1. ZEPTER INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZEPTER INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī Smaržas un skaistumkopšanas līdzekļi, Skaistumkopšanas izstrādājumi, Uzņēmumu suvenīri, Māla un fajansa trauki, saucepans, pot rests, non-stick pans, bain-marie cooking pan, un cleavers nozarēs. Tas atrodas Monaco, Francija.

 2. ATLAS EXPORT

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATLAS EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - vienreizlietojami trauki un piederumi, Papīra salvetes, Iepakojums - papīrs un kartons, Īpašs iesaiņojums, Galda piederumi, Karotes, dakšiņas un naži, Pārtikas produktu iepakojumi, Higiēnas un tualetes piederumi, un wrapping paper nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. CRAFTY HOUSE

  Rusija

  Uzņēmums CRAFTY HOUSE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lini - audumi nozarē. Tas darbojas arī Papīra maisi, Papīrs - vienreizlietojami trauki un piederumi, Galda piederumi, Karotes, dakšiņas un naži, Papīra maisi, Papīrs - vienreizlietojami trauki un piederumi, Galda piederumi, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Smolensk, Rusija.

 4. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, pressure cooker, Box makers, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Tekirdag, Turcija.

 5. YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī Vienreizlietojami trauki un piederumi no papīra un plastmasas, disposable items for food, un Vienreizlietojami trauki un piederumi no papīra un plastmasas nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ETERNUM

  Beļģija

  Uzņēmums ETERNUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Māla un fajansa trauki, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Karotes, dakšiņas un naži, Māla un fajansa trauki, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, stainless steel kitchen knife, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Gembloux, Beļģija.

 2. KYNAI

  Beļģija

  Uzņēmums KYNAI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī wooden tables nozarēs. Tas atrodas Braine L'alleud, Beļģija.

 3. CUTAL EXPORT LDA

  Portugāle

  Uzņēmums CUTAL EXPORT LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Caldas Das Taipas, Portugāle.

 4. SIMPLYLEAF E.U

  Vācija

  Uzņēmums SIMPLYLEAF E.U, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas Schwetzingen, Vācija.

 5. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās apkures sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Refrižeratori, Karotes, dakšiņas un naži, Refrižeratori, Karotes, dakšiņas un naži, un cleaning trolleys nozarēs. Tas atrodas Karatay, Turcija.

 1. GENARAL OLIVE WOOD

  Tunisija

  Uzņēmums GENARAL OLIVE WOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī table ornaments, kitchen accessories, Kitchenware, un kitchen accessories for decorations nozarēs. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 2. KEOHAN METAL CO.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums KEOHAN METAL CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, Karotes, dakšiņas un naži, potato-peelers, Kitchenware, un household electric vegetable slicers nozarēs. Tas atrodas GYEONGGI-DO, Dienvidkoreja.

 1. SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO

  Turcija

  Uzņēmums SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas iepakojumi nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, Karotes, dakšiņas un naži, plastic cups, paper and plastic plates, un cups nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. COOKINGLIFE

  Nīderlande

  Uzņēmums COOKINGLIFE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas Groningen, Nīderlande.

 3. WEBG GMBH - GERMANCUT

  Vācija

  Uzņēmums WEBG GMBH - GERMANCUT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī stainless steel general purpose knives, stainless steel knives, un stainless steel cutlery nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 4. YIGITSAN MUTFAK

  Turcija

  Uzņēmums YIGITSAN MUTFAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. FIVE PRESTIGE

  Francija

  Uzņēmums FIVE PRESTIGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas Saint-Maur, Francija.

 6. GOLDENPLAST IND. E COM. DE UTILIDADES DOMÉSTICAS

  Brazīlija

  Uzņēmums GOLDENPLAST IND. E COM. DE UTILIDADES DOMÉSTICAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas São Paulo, Brazīlija.

 7. LA CASSEROLERIE

  Francija

  Uzņēmums LA CASSEROLERIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas Caudan, Francija.

 8. ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT

  Vācija

  Uzņēmums ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie nozarē. Tas darbojas arī Galda piederumi, Karotes, dakšiņas un naži, Galda piederumi, stainless steel knives, Karotes, dakšiņas un naži, un manicure scissors nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 1. ECO-WOOD LLC

  Rusija

  Uzņēmums ECO-WOOD LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, Taisni asmeņi, Koka izstrādājumi, Māla un fajansa trauki, Karotes, dakšiņas un naži, Taisni asmeņi, Koka izstrādājumi, un Māla un fajansa trauki nozarēs. Tas atrodas Dzerzhinsk, Rusija.

 2. VIKINGSUN AB

  Zviedrija

  Uzņēmums VIKINGSUN AB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie naži nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, Karotes, dakšiņas un naži, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Griežamie instrumenti - mājsaimniecības un profesionālie, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Stockholm, Zviedrija.

 3. ANBEL HOME- & KITCHENWARE

  Beļģija

  Uzņēmums ANBEL HOME- & KITCHENWARE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Māla un fajansa trauki nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, cooking containers, small electrical goods for the kitchen, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Kontich, Beļģija.

 4. SAXTOR

  Spānija

  Uzņēmums SAXTOR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas Sax, Spānija.

 5. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turcija

  Uzņēmums YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māla un fajansa trauki nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, industrial kitchens, stainless steels, Karotes, dakšiņas un naži, un Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. LAGUIOLE EN AUBRAC

  Francija

  Uzņēmums LAGUIOLE EN AUBRAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī multi-purpose knives, kitchen knives, un table ornaments nozarēs. Tas atrodas Espalion, Francija.

 7. SKNIFE - DESIGN MESSER SWISS MADE

  Šveice

  Uzņēmums SKNIFE - DESIGN MESSER SWISS MADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas atrodas Biel, Šveice.

 8. CUBERTERIA.ES

  Spānija

  Uzņēmums CUBERTERIA.ES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Galda piederumi no sudraba un zelta nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, cutlery, silver plate, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Santander, Spānija.

 9. AC SILVER

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AC SILVER, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī antique silverware, un antique jewellery nozarēs. Tas atrodas Tyne And Wear, Apvienotā Karaliste.

 10. GÜNTER GRÄWE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÜNTER GRÄWE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Karotes, dakšiņas un naži nozarē. Tas darbojas arī Galda piederumi, kitchen knives, cutlery for restaurants, un Galda piederumi nozarēs. Tas atrodas Meinerzhagen, Vācija.

Meklēt cenas priekš