• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kartons - ražošanas iekārtas

Rezultāti

Kartons - ražošanas iekārtas - Imports eksports

 1. MONOMATIC

  Francija

  Uzņēmums MONOMATIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons - ražošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kartona kastes, Layered cardboard, pasteboard, cardboard boxes, un Kartona kastes nozarēs. Tas atrodas Strasbourg, Francija.

 2. SPIRALTECH LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SPIRALTECH LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kartons - ražošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Wakefield, Apvienotā Karaliste.

 3. PAKEA

  Francija

  Uzņēmums PAKEA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons - ražošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī palletising machines, un palletizers nozarēs. Tas atrodas Rixheim, Francija.

 4. COPIGÉS EQUIPOS Y TARJETAS, SUCURSAL EM PORTUGAL, UNIPESSOAL,LDA

  Portugāle

  Uzņēmums COPIGÉS EQUIPOS Y TARJETAS, SUCURSAL EM PORTUGAL, UNIPESSOAL,LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Informācijas sistēmas - konsultācijas nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli, plastic cards, Kartons - ražošanas iekārtas, non-bank credit cards, un Biroja tehnika, aprīkojums, materiāli nozarēs. Tas atrodas Amadora, Portugāle.

 5. GMA

  Francija

  Uzņēmums GMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automatizācija - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, Rūpniecisko pētījumu iestādes, Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes, Kartons - ražošanas iekārtas, Rūpniecisko pētījumu iestādes, un Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarēs. Tas atrodas Poligny, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. M-PACK S.C.

  Polija

  Uzņēmums M-PACK S.C., ir Multi-Category, gadā un darbojas Kartons - ražošana nozarē. Tas darbojas arī Kartona kastes, Kondicionieri, Kartons - ražošanas iekārtas, cardboard and pasteboard working, Kartona kastes, Kondicionieri, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sanniki, Polija.

 2. CARTONNAGES DU ROANNAIS SAS

  Francija

  Uzņēmums CARTONNAGES DU ROANNAIS SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošana, Kartons - ražošanas iekārtas, Kartons - ražošana, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Le Coteau Cedex, Francija.

 3. FYNE PACKAGING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FYNE PACKAGING LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons - ražošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī packaging machines, un cardboard boxes nozarēs. Tas atrodas Leighton Buzzard, Apvienotā Karaliste.

 4. GRASO ZENON SOBIECKI

  Polija

  Uzņēmums GRASO ZENON SOBIECKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas plēves, Kartons - ražošanas iekārtas, Plastmasas plēves, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Starogard Gdanski, Polija.

 5. ITALCONVERTING S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ITALCONVERTING S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Papīrs - ražošanas iekārtas, Kartons - ražošanas iekārtas, Papīrs - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Borgo A Mozzano, Itālija.

 1. ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWY IRGRADEX GRAZYNA OKINSKA JERZY RUBINKOWSKI S C

  Polija

  Uzņēmums ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWY IRGRADEX GRAZYNA OKINSKA JERZY RUBINKOWSKI S C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Kartons - ražošanas iekārtas, Industriāla celtniecības konstrukcija, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Kartons - ražošanas iekārtas, un Industriāla celtniecības konstrukcija nozarēs. Tas atrodas Mecinka, Polija.

 2. ENRICO TONIOLO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ENRICO TONIOLO S.R.L., gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Papīrs - ražošanas iekārtas, Kartons - ražošanas iekārtas, Papīrs - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 1. INDUPRO AG

  Šveice

  Uzņēmums INDUPRO AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Viegla metāla sastatnes nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Kartons - ražošanas iekārtas, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Dietlikon, Šveice.

 2. MÖLLE KARTONAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MÖLLE KARTONAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kastellaun, Vācija.

 3. KAMPHAUSEN & FELSING GMBH & CO., KARTONAGEN- UND FALTSCHACHTELFABRIK KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Vācija

  Uzņēmums KAMPHAUSEN & FELSING GMBH & CO., KARTONAGEN- UND FALTSCHACHTELFABRIK KOMMANDITGESELLSCHAFT, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Langenfeld, Vācija.

 4. ZHEJIANG JINHONG AUTO ACCESSORY CO.,LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums ZHEJIANG JINHONG AUTO ACCESSORY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons - ražošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Us, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. BIMAS MASCHINENHANDEL

  Vācija

  Uzņēmums BIMAS MASCHINENHANDEL, gadā un darbojas Kartons - ražošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iesiešanas iekārtas un materiāli, Papīra apstrādes iekārtas, Iesiešanas iekārtas un materiāli, un Papīra apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ratingen, Vācija.

 6. E. HANZLOVSKY, STEYR DRUCK UND KARTONAGEN GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG

  Austrija

  Uzņēmums E. HANZLOVSKY, STEYR DRUCK UND KARTONAGEN GESELLSCHAFT MIT BESCHRANKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Drukāšana - ofsets nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Steyr, Austrija.

 7. SCHADES A/S

  Dānija

  Uzņēmums SCHADES A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Skive, Dānija.

 8. COMPAGNIE DES PHARES ET BALISES

  Francija

  Uzņēmums COMPAGNIE DES PHARES ET BALISES, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 1. D.I.G. CORRUGATED MACHINERY LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums D.I.G. CORRUGATED MACHINERY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Leiston, Apvienotā Karaliste.

 2. CARTONAJES MORA SA

  Spānija

  Uzņēmums CARTONAJES MORA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Paterna, Spānija.

 3. NIS ELECTRONICS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums NIS ELECTRONICS SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cluj-Napoca, Rumānija.

 4. SCHWEIGER LASER-SCHNITTE GMBH & CO

  Austrija

  Uzņēmums SCHWEIGER LASER-SCHNITTE GMBH & CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Dornbirn, Austrija.

 5. BERGISCHE KARTONAGENFABRIK FRITZ NIEßEN GMBH & CO. KG.

  Vācija

  Uzņēmums BERGISCHE KARTONAGENFABRIK FRITZ NIEßEN GMBH & CO. KG., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Velbert, Vācija.

 6. TECNOBOX ELECTROMECÁNICA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums TECNOBOX ELECTROMECÁNICA S.L., gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aspe, Spānija.

 7. CARTEAM SL

  Spānija

  Uzņēmums CARTEAM SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Sabadell, Spānija.

 8. KARL LINHARDT GMBH FABRIK FÜR BANDSTAHLSCHNITTE

  Vācija

  Uzņēmums KARL LINHARDT GMBH FABRIK FÜR BANDSTAHLSCHNITTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons - ražošanas iekārtas, un Kartons - ražošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Dietenhofen, Vācija.

 9. BOSSHART EMBALLAGEN AG

  Šveice

  Uzņēmums BOSSHART EMBALLAGEN AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kartons - ražošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Honau, Šveice.

 10. DEUBLIN ITALIANA S.R.L.

  Itālija

Filtri

Rezultāti

Kartons - ražošanas iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

14 596 Uzņēmumi