• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas

Rezultāti

Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas - Imports eksports

 1. OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Falkensee, Vācija.

 2. GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Foshan, Apvienotā Karaliste.

 3. SOLARCO MACHINERY, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums SOLARCO MACHINERY, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery for die cutting paper and cardboard, carton-making machinery, Cardboard products - manufacturing machinery, un cardboard punching machinery nozarēs. Tas atrodas Kolin, Čehija.

 4. WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS

  Portugāle

  Uzņēmums WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartona kastes nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Papīra un kartona laminēšana, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Papīra un kartona laminēšana, un boxes for commercial use nozarēs. Tas atrodas Estarreja, Portugāle.

 5. ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH

  Vācija

  Uzņēmums ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cartoners for packing, packaging systems, packing machines for the food-processing industry, un semi-automatic packaging machinery nozarēs. Tas atrodas Flonheim, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Maltepe, Turcija.

 2. TECHNICARTON

  Francija

  Uzņēmums TECHNICARTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gofrēts kartons, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Gofrēts kartons, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas St Paul En Jarez, Francija.

 3. EMC INDUSTRY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums EMC INDUSTRY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Nanjing,jiangsu,china, Ķīna.

 4. KAB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KAB GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Büttelborn, Vācija.

 5. TECHPAP

  Francija

  Uzņēmums TECHPAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gieres, Francija.

 1. QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums QINGDAO KAITUO-NC EQUIPMENT CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Qingdao, Ķīna.

 2. PANOTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PANOTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 1. NATALIS SPRL

  Beļģija

  Uzņēmums NATALIS SPRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, automatic binders, un continuous form cutters nozarēs. Tas atrodas Grâce-Hollogne, Beļģija.

 2. SOCO SYSTEM

  Francija

  Uzņēmums SOCO SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un rollerways for mechanical goods conveyors nozarēs. Tas atrodas Raillencourt Sainte Olle, Francija.

 3. TECMA PACK

  Francija

  Uzņēmums TECMA PACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, case erector, un case erector manufacturer nozarēs. Tas atrodas Coulommiers, Francija.

 4. SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE

  Francija

  Uzņēmums SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Gofrēts kartons, Kartons iepakojumam, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Gofrēts kartons, Kartons iepakojumam, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un cardboard boxes nozarēs. Tas atrodas Mortagne-Sur-Sevre, Francija.

 5. TROQUELES CUBE S.L.L.

  Spānija

  Uzņēmums TROQUELES CUBE S.L.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hollow punches for paper and board, laser cutting units, punching tools, un high-definition laser cutting nozarēs. Tas atrodas Alcala La Real, Spānija.

 6. CARTONNAGE LAMMERANT

  Beļģija

  Uzņēmums CARTONNAGE LAMMERANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēts kartons nozarē. Tas darbojas arī Kartons iepakojumam, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Kartons iepakojumam, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Leuze-En-Hainaut, Beļģija.

 7. XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums XIAMEN JIAXIN CARDBOARD DISPLAY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Xiamen, Ķīna.

 8. TAMEGAR SL

  Spānija

  Uzņēmums TAMEGAR SL, gadā un darbojas Kartons iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Elche/Elx, Spānija.

 1. PACKING LLC

  Ukraina

  Uzņēmums PACKING LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - papīrs un kartons, Visable supports the Ukrainian companies, adhesive tape, Stretch wrap, Iepakojums - papīrs un kartons, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Odesa, Ukraina.

 2. BONJO MACHINERY

  Ķīna

  Uzņēmums BONJO MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Zhejiang, Ķīna.

 3. DING SHUNG MACHINERY CO., LTD

  Taivāna

  Uzņēmums DING SHUNG MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Taoyuan County, Taivāna.

 4. MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU

  Vācija

  Uzņēmums MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Kastellaun, Vācija.

 5. CARTONNAGES DU RIF

  Maroka

  Uzņēmums CARTONNAGES DU RIF, gadā un darbojas Kartons - ražošana nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums - papīrs un kartons, Drukāšana, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums - papīrs un kartons, un Drukāšana nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 6. C.M.C.P. (GROUPE)

  Maroka

  Uzņēmums C.M.C.P. (GROUPE), gadā un darbojas Kartons - ražošana nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums - papīrs un kartons, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Iepakojums - papīrs un kartons nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 7. SONACAR

  Maroka

  Uzņēmums SONACAR, gadā un darbojas Kartons - ražošana nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums - papīrs un kartons, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Iepakojums - papīrs un kartons nozarēs. Tas atrodas El Jadida, Maroka.

 8. TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas China, Apvienotā Karaliste.

 9. CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums CANGZHOU ZHAOLI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Cangzhou City, Ķīna.

 10. SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Kartona kastes, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums - uzņēmumi, Kartona kastes, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Iepakojums - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Alba Iulia, Rumānija.