• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas

Rezultāti

Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas - Imports eksports

 1. SIA BALTKARTS

  Latvija

  Verified by europages badge
 2. OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OTTO MICHAEL GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Falkensee, Vācija.

 3. GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GUANGDONG PINLONG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Foshan, Apvienotā Karaliste.

 4. SOLARCO MACHINERY, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums SOLARCO MACHINERY, S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī machinery for die cutting paper and cardboard, carton-making machinery, Cardboard products - manufacturing machinery, un cardboard punching machinery nozarēs. Tas atrodas Kolin, Čehija.

 5. OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI

  Turcija

  Uzņēmums OZEMEK BASKI SONRASI MATBAA HIZMETLERI SAN. TIC. LTD. STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Maltepe, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH

  Vācija

  Uzņēmums ECONO-PAK GESELLSCHAFT FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNGSTECHNIK MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī cartoners for packing, packaging systems, packing machines for the food-processing industry, un semi-automatic packaging machinery nozarēs. Tas atrodas Flonheim, Vācija.

 2. WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS

  Portugāle

  Uzņēmums WOW THE BOX - BOX SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartona kastes nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Papīra un kartona laminēšana, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Papīra un kartona laminēšana, un boxes for commercial use nozarēs. Tas atrodas Estarreja, Portugāle.

 3. TECHNICARTON

  Francija

  Uzņēmums TECHNICARTON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gofrēts kartons, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Gofrēts kartons, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas St Paul En Jarez, Francija.

 4. KAB GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KAB GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Büttelborn, Vācija.

 5. TECHPAP

  Francija

  Uzņēmums TECHPAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gieres, Francija.

 1. NATALIS SPRL

  Beļģija

  Uzņēmums NATALIS SPRL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Iespiedmašīnas nozarē. Tas darbojas arī Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Drukāšana un iesiešana - furnitūra, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, automatic binders, un continuous form cutters nozarēs. Tas atrodas Grâce-Hollogne, Beļģija.

 2. PANOTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PANOTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 1. TROQUELES CUBE S.L.L.

  Spānija

  Uzņēmums TROQUELES CUBE S.L.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī hollow punches for paper and board, laser cutting units, punching tools, un high-definition laser cutting nozarēs. Tas atrodas Alcala La Real, Spānija.

 2. SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE

  Francija

  Uzņēmums SMURFIT KAPPA CARTONNERIE DE MORTAGNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Gofrēts kartons, Kartons iepakojumam, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Gofrēts kartons, Kartons iepakojumam, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un cardboard boxes nozarēs. Tas atrodas Mortagne-Sur-Sevre, Francija.

 3. SOCO SYSTEM

  Francija

  Uzņēmums SOCO SYSTEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un rollerways for mechanical goods conveyors nozarēs. Tas atrodas Raillencourt Sainte Olle, Francija.

 4. TECMA PACK

  Francija

  Uzņēmums TECMA PACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kārbu pildīšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, case erector, un case erector manufacturer nozarēs. Tas atrodas Coulommiers, Francija.

 5. PACKING LLC

  Ukraina

  Uzņēmums PACKING LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - papīrs un kartons, adhesive tape, Stretch wrap, un Iepakojums - papīrs un kartons nozarēs. Tas atrodas Odesa, Ukraina.

 6. TAMEGAR SL

  Spānija

  Uzņēmums TAMEGAR SL, gadā un darbojas Kartons iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Elche/Elx, Spānija.

 7. CARTONNAGE LAMMERANT

  Beļģija

  Uzņēmums CARTONNAGE LAMMERANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gofrēts kartons nozarē. Tas darbojas arī Kartons iepakojumam, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Kartons iepakojumam, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Leuze-En-Hainaut, Beļģija.

 8. MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU

  Vācija

  Uzņēmums MÖLLE GMBH - SPEZIALMASCHINENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Kastellaun, Vācija.

 1. SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Kartona kastes, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, Iepakojums - uzņēmumi, Kartona kastes, Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Iepakojums - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Alba Iulia, Rumānija.

 2. DIMAPAX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DIMAPAX GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī packaging of fabrics, un Cardboard products - manufacturing machinery nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TAIZHOU STABLE MACHINERY CO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas China, Apvienotā Karaliste.

 4. C-TEC SYSTEMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums C-TEC SYSTEMS, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī box machining, un corrugated board packaging nozarēs. Tas atrodas Macclesfield, Apvienotā Karaliste.

 5. ASTIN (S.R.L.)

  Itālija

  Uzņēmums ASTIN (S.R.L.), ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carbonate (CO), Itālija.

 6. LIMEHOUSE PAPERBOARD MILLS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LIMEHOUSE PAPERBOARD MILLS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Witham, Apvienotā Karaliste.

 7. KAMAK MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums KAMAK MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

 8. PIERRE BONNERRE PLV

  Francija

  Uzņēmums PIERRE BONNERRE PLV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas St Ouen L'aumone, Francija.

 9. CPMC

  Francija

  Uzņēmums CPMC, gadā un darbojas Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas, un Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Fremecourt, Francija.

 10. EMBA MACHINERY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EMBA MACHINERY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kartons un kartona izstrādājumi - pārveidošanas iekārtas nozarē. Tas atrodas Lübeck, Vācija.