• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • katli un tvertnes aviācijai

Rezultāti

Katli un tvertnes aviācijai - Imports eksports

 1. SAREM

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAREM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecība - apkope, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Katli un tvertnes aviācijai, Betona liešanas pakalpojumi, Rūpniecība - apkope, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Katli un tvertnes aviācijai, un Betona liešanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Anglet, Francija.

 2. EUROPRECIS GALICIA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums EUROPRECIS GALICIA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, design of aeronautical parts, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 3. BRIVET MECANO SOUDURE

  Francija

  Uzņēmums BRIVET MECANO SOUDURE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, Katli un tvertnes aviācijai, Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Stainless steel metalwork, Katli un tvertnes aviācijai, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Pontchateau, Francija.

 4. RAMPINELLI SPA

  Itālija

  Uzņēmums RAMPINELLI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes aviācijai nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, heavy structural steelwork, food industry system design, un machining nozarēs. Tas atrodas Albino, Itālija.

 5. CMA

  Francija

  Uzņēmums CMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, laser cutting units, Katli un tvertnes aviācijai, Mechanized welding, un Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarēs. Tas atrodas Tarascon Sur Ariège, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PIPISTREL D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums PIPISTREL D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Katli un tvertnes aviācijai, un Lidmašīnu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Ajdovščina, Slovēnija.

 2. STCM

  Francija

  Uzņēmums STCM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, fine sheet metalwork subcontracting, laser cutting units, Katli un tvertnes aviācijai, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Gesté, Francija.

 3. SUD AERO

  Francija

  Uzņēmums SUD AERO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Katli un tvertnes aviācijai, design of aeronautical parts, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Surface treatment, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Merville, Francija.

 4. CHAUDRONNERIE GENERALE LEON VEYRET

  Francija

  Uzņēmums CHAUDRONNERIE GENERALE LEON VEYRET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes aviācijai, Precīzijas katli un tvertnes, metal boilerwork, un industrial boilermaking nozarēs. Tas atrodas Romans Sur Isere, Francija.

 5. KOMMERZIALRAT ING. ERNST KURRI, MASCHINEN-, STAHL- UND KESSELBAU

  Austrija

  Uzņēmums KOMMERZIALRAT ING. ERNST KURRI, MASCHINEN-, STAHL- UND KESSELBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Katli un tvertnes aviācijai, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Wr. Neustadt, Austrija.

 1. CALDERERIA DE HUMANES SA

  Spānija

  Uzņēmums CALDERERIA DE HUMANES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes aviācijai nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Humanes De Madrid, Spānija.

 2. EQUIPOS INDUSTRIALES DE MANUTENCION SA

  Spānija

  Uzņēmums EQUIPOS INDUSTRIALES DE MANUTENCION SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Katli un tvertnes aviācijai, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Alcala De Henares, Spānija.

 1. MILES-ASH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MILES-ASH LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes aviācijai, Metāla rezervuāri, Katli un tvertnes kuģiem, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes aviācijai, Metāla rezervuāri, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Newtownabbey, Apvienotā Karaliste.

 2. ETABLISSEMENTS GLAUDE

  Francija

  Uzņēmums ETABLISSEMENTS GLAUDE, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Le Pechereau, Francija.

 3. CALDERERIA LOPEZ DE AVILA SL

  Spānija

  Uzņēmums CALDERERIA LOPEZ DE AVILA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes aviācijai nozarē. Tas darbojas arī Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Lieli katli un tvertnes, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Valladolid, Spānija.

 4. TEMA ENGINEERING SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TEMA ENGINEERING SERVICES LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Cardiff, Apvienotā Karaliste.

 5. GARDNER AEROSPACE - BASILDON LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GARDNER AEROSPACE - BASILDON LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Nuneaton, Apvienotā Karaliste.

 6. SOCIETE NOUVELLE LOUIT

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE NOUVELLE LOUIT, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, un Katli un tvertnes aviācijai nozarēs. Tas atrodas Riscle, Francija.

 7. WERTYU

  Pitkērna

  Uzņēmums WERTYU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes aviācijai nozarē. Tas atrodas Wawa, Pitkērna.

 8. MEWA METALLWAREN GMBH PRODUKTION, VERTRIEB UND FEUERVERZINKEREI

  Vācija

 1. AFM SRL

  Itālija

 2. BBS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  BBS GmbH, based in Freiberg am Neckar, Germany, has over 75 years of experience in the field of industrial heating technology, thermal post-combustion and boiler design. BBS GmbH was established in 2004 through the merger between BAY Wärmetechnik GmbH and Bay Engineering und Consulting. The new company united the production of industrial boiler systems with the expertise required for engineering modern energy systems and environmental technology. In addition to manufacturing serial products, we also develop and manufacture boilers and apparatus for special applications employed in the cosmetics, chemical and petrochemical industries. Our scope of operation includes steam boilers, hot water boilers and thermal oil boilers. Pure steam generators and waste heat steam boilers for a wide range of applications are also part of our product portfolio.

 3. CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie cauruļvadi, Tērauds, Katli un tvertnes - varš, Rūpnieciskie cauruļvadi, Tērauds, un Katli un tvertnes - varš nozarēs. Tas atrodas Rhinau, Francija.

 4. ATELIERS PIRET SA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATELIERS PIRET SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, Šķirnes tēraudi, Katli un tvertnes - nerūsējoši, un Šķirnes tēraudi nozarēs. Tas atrodas Ampsin, Beļģija.

 5. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, Kaltuves - sistēmas, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes, Kaltuves - sistēmas, Lieli katli un tvertnes, Steel and stainless steel boilermaking, steel tanks, un metallurgy nozarēs. Tas atrodas Ibarra, Spānija.

 6. STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC

  Francija

  Uzņēmums STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Mechanized welding, Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, Surface coating - steels and metals, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Benac, Francija.

 7. PROYSER CALDERERIA S.A.

  Spānija

 8. COAST CENTER BASE AS

  Norvēģija

 9. CONSTRUCCIONES NAVALES IRUMAR SOCIEDAD LIMITADA.

  Spānija

 10. BERLIER

  Francija

  Uzņēmums BERLIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Tērauda un metālu locīšana, Mazas metāla daļas, Precīzijas katli un tvertnes, Tērauda un metālu locīšana, Mazas metāla daļas, un conveyors nozarēs. Tas atrodas Saint Paul En Jarez, Francija.