• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • katli un tvertnes kuģiem

Rezultāti

Katli un tvertnes kuģiem - Imports eksports

 1. AGNELLO METALLURGICA SRL

  Itālija

  Uzņēmums AGNELLO METALLURGICA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Griešana ar plazmas strūklu - iekārtas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, certified metal carpentry, Katli un tvertnes kuģiem, un sheets made to measure nozarēs. Tas atrodas Termini Imerese, Itālija.

 2. COTERENA SL

  Spānija

  Uzņēmums COTERENA SL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes kuģiem, shipyards, Repairs and maintenance, ship, un Onshore cogeneration nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 3. FUTUR NÀUTIC SL

  Spānija

  Uzņēmums FUTUR NÀUTIC SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, naval construction / shipbuilding, shipyards, Katli un tvertnes kuģiem, un shipyards nozarēs. Tas atrodas BARCELONA, Spānija.

 4. BAUMIER SA

  Francija

  Uzņēmums BAUMIER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, un subcontracting and mechanized welding nozarēs. Tas atrodas La Garde, Francija.

 5. C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Montirone, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BRIVET MECANO SOUDURE

  Francija

  Uzņēmums BRIVET MECANO SOUDURE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Precīzijas katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, Katli un tvertnes aviācijai, Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Stainless steel metalwork, Katli un tvertnes aviācijai, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Pontchateau, Francija.

 2. PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes kuģiem nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes, Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes, Katli un tvertnes no viegliem sakausējumiem, un Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarēs. Tas atrodas As Pontes-A Coruña, Spānija.

 3. TISSOT SAS

  Francija

  Uzņēmums TISSOT SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Rūpniecība - apkope, Katli un tvertnes kuģiem, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, industrial assemblies, Rūpniecība - apkope, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Cahors, Francija.

 4. AEMN

  Francija

  Uzņēmums AEMN, gadā un darbojas Katli un tvertnes - varš nozarē. Tas darbojas arī Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Precīzijas katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Katli un tvertnes - nerūsējoši, un tig welding nozarēs. Tas atrodas Cordemais, Francija.

 5. C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL

  Itālija

  Uzņēmums C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, machining, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Santa Maria La Carità, Itālija.

 1. TOMSTEEL SARL

  Francija

  Uzņēmums TOMSTEEL SARL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Rūpniecība - apkope, industrial pipes, Katli un tvertnes kuģiem, Rūpniecība - apkope, un Locksmithing nozarēs. Tas atrodas Cambo-Les-Bains, Francija.

 2. STEELWORKSOLUTIONS.LTD

  Malta

  Uzņēmums STEELWORKSOLUTIONS.LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Cauruļu konstrukcijas, Katli un tvertnes kuģiem, welding, heavy metal structural work, Cauruļu konstrukcijas, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas St Julian's, Malta.

 1. IRUMAR

  Spānija

  Uzņēmums IRUMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes kuģiem nozarē. Tas atrodas Galdakao, Spānija.

 2. TALLERES GANOMAGOGA SL

  Spānija

  Uzņēmums TALLERES GANOMAGOGA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes kuģiem nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, Katli un tvertnes - varš, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Katli un tvertnes - varš, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Ponteareas, Spānija.

 3. CALDERERIA DE HUMANES SA

  Spānija

  Uzņēmums CALDERERIA DE HUMANES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes aviācijai nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Humanes De Madrid, Spānija.

 4. AALBORG INDUSTRIES A/S

  Dānija

  Uzņēmums AALBORG INDUSTRIES A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Siltummaiņi, Plākšņu radiatori, Rūpnieciskie boileri, Katli un tvertnes kuģiem, Siltummaiņi, Plākšņu radiatori, un Rūpnieciskie boileri nozarēs. Tas atrodas Aalborg, Dānija.

 5. C.F.I. S.N.C. DI MORANI PIETRO & C.

  Itālija

  Uzņēmums C.F.I. S.N.C. DI MORANI PIETRO & C., gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, drawing metals, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Bareggio, Itālija.

 6. DECIA VALTER

  Itālija

  Uzņēmums DECIA VALTER, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Finale Ligure, Itālija.

 7. ALFAMEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALFAMEC S.R.L., gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Monfalcone, Itālija.

 8. CONTAINER SERVICE RAVENNA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CONTAINER SERVICE RAVENNA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Konteineri nozarē. Tas darbojas arī Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, Lieli katli un tvertnes, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 1. TECAM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECAM S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Cuneo, Itālija.

 2. FABBROFERRO DI ALBERTI & C S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FABBROFERRO DI ALBERTI & C S.R.L., gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Sulzano, Itālija.

 3. CARPENTERIA MECCANICA ALMICI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums CARPENTERIA MECCANICA ALMICI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, arc welding, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Vobarno, Itālija.

 4. CP TEAM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CP TEAM S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Baseini - ierīkojums nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Grosseto, Itālija.

 5. G.S.G. METAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.S.G. METAL S.R.L., gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, heavy structural steelwork, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Villa Di Chiavenna, Itālija.

 6. SIDERTECSNC DI PIZZI FABIO E PIOLINI ANDREA

  Itālija

  Uzņēmums SIDERTECSNC DI PIZZI FABIO E PIOLINI ANDREA, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Kalta dzelzs, Katli un tvertnes kuģiem, un Kalta dzelzs nozarēs. Tas atrodas Crevoladossola, Itālija.

 7. C.M.V. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums C.M.V. S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, metal stamping, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Valbrembo, Itālija.

 8. M.P.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.P.M. S.R.L., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, smoothing metals, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Argenta, Itālija.

 9. BUSCAFER S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BUSCAFER S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzelzs sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, Lieli katli un tvertnes, Katli un tvertnes kuģiem, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Busca, Itālija.

 10. LAVORAZIONE FERRO D.B.

  Itālija

  Uzņēmums LAVORAZIONE FERRO D.B., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Lieli katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes kuģiem, metal components and parts for the building trade, un Katli un tvertnes kuģiem nozarēs. Tas atrodas Montichiari, Itālija.