• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kaujamie teļi un liellopi

Rezultāti

Kaujamie teļi un liellopi - Imports eksports

 1. EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY

  Turcija

  Uzņēmums EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī breeding cattle, un Cattle import export nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L.

  Spānija

  Uzņēmums SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas atrodas Barros, Spānija.

 3. GREEN FIELD

  Ukraina

  Uzņēmums GREEN FIELD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas atrodas Nikolaev, Ukraina.

 4. MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL

  Rumānija

  Uzņēmums MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī cattle for slaughter nozarēs. Tas atrodas Apoldu De Sus, Rumānija.

 5. WEGER ITALY GMBH

  Itālija

  Uzņēmums WEGER ITALY GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī Cattle import export nozarēs. Tas atrodas Sand In Taufers, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PRO DESOSSA

  Portugāle

  Uzņēmums PRO DESOSSA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī beef nozarēs. Tas atrodas Vila Nova De Famalição, Portugāle.

 2. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Vācija

  Uzņēmums IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, un Slaucamās govis nozarēs. Tas atrodas Duesseldorf, Vācija.

 3. EURL LE LIEVRE LUC

  Francija

  Uzņēmums EURL LE LIEVRE LUC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Slaucamās govis, cattle for slaughter, breeding cattle, Kaujamie teļi un liellopi, un Slaucamās govis nozarēs. Tas atrodas Le Roc Saint Andre, Francija.

 4. MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L

  Spānija

  Uzņēmums MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī wholesale meats, artistic stationery, chipboard, un cattle for slaughter nozarēs. Tas atrodas Almacellas, Spānija.

 5. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumānija

  Uzņēmums EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopi un lopkopība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - imports, eksports, Kaujamie teļi un liellopi, Aitas un kazas, livestock, Lopkopība - imports, eksports, Kaujamie teļi un liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 1. AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī beef, un Cattle import export nozarēs. Tas atrodas Palermo, Itālija.

 2. QUALITYEXPORT

  Spānija

  Uzņēmums QUALITYEXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī complete animal feeds for all breeds nozarēs. Tas atrodas Lerida, Spānija.

 1. FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT

  Francija

  Uzņēmums FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī beef, Lamb, ritual slaughter, un halal nozarēs. Tas atrodas Marseille, Francija.

 2. J.W. EIKELENBOOM

  Nīderlande

  Uzņēmums J.W. EIKELENBOOM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī pork processing, frozen beef, frozen pork, un ORGANIC beef nozarēs. Tas atrodas Lith, Nīderlande.

 3. CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA

  Čehija

  Uzņēmums CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, cattle, Kaujamie teļi un liellopi, Cattle import export, un livestock nozarēs. Tas atrodas Rudolfov, Čehija.

 4. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, fresh meat export, Cattle import export, cattle carcasses, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Castigaleu, Spānija.

 5. GEORGITZIKIS FARM

  Grieķija

  Uzņēmums GEORGITZIKIS FARM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, calves for slaughter, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Veroia, Grieķija.

 6. AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, cattle for slaughter, purebred cattle, Kaujamie teļi un liellopi, un cattle-breeding nozarēs. Tas atrodas Santa Sofia D'epiro, Itālija.

 7. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums GOLDEN-GARDEN SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Graudaugi un graudi, Olu produkti, Kaujamie teļi un liellopi, Teļa gaļa - gaļa no gaļas veikala, Graudaugi un graudi, un Olu produkti nozarēs. Tas atrodas Falesti, Moldāvija.

 8. BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī animal breeding, un construction of buildings nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. AMO

  Francija

  Uzņēmums AMO, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas atrodas Montpellier, Francija.

 2. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, Aitas un kazas, Kaujamie teļi un liellopi, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Kūpināta un sālīta gaļa, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Pascani, Rumānija.

 3. COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS

  Beļģija

  Uzņēmums COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī pork, un abattoirs nozarēs. Tas atrodas Leuven, Beļģija.

 4. JAKUB SZCZEPANSKI

  Polija

  Uzņēmums JAKUB SZCZEPANSKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas atrodas Opatów, Polija.

 5. ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī cattle, un pets nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. LA FERME O'LIMOUSINE

  Francija

  Uzņēmums LA FERME O'LIMOUSINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaujamie teļi un liellopi nozarē. Tas darbojas arī organic farming nozarēs. Tas atrodas Flagey Les Auxonne, Francija.

 7. COBOULUX

  Luksemburga

  Uzņēmums COBOULUX, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, un abattoirs nozarēs. Tas atrodas Wecker, Luksemburga.

 8. J & M COLWELL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J & M COLWELL, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, Liellopi, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Redruth, Apvienotā Karaliste.

 9. DRAYNES FARMS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DRAYNES FARMS, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, Liellopi, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Lisburn, Apvienotā Karaliste.

 10. H WALLIS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums H WALLIS, gadā un darbojas Slaucamās govis nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Kaujamie teļi un liellopi, Liellopi, un Kaujamie teļi un liellopi nozarēs. Tas atrodas Helston, Apvienotā Karaliste.