• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kausēta un tīra šokolāde

Rezultāti

Kausēta un tīra šokolāde - Imports eksports

 1. GÜNTHART & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  70 years of experience. Günthart is one of the world's leading suppliers in the confectionery decoration industry. We employ more than 1500 people across 10 countries in accordance with IFS and BRC quality standards. With over 70 years' experience in cake decorations and gifts combined with a passion for innovation, we are your perfect partner for sweet cake decorations and new gift ideas. Our international team of Günthart employees and sales partners are on hand to offer you expert advice and support. Using the best ingredients and sophisticated production processes in the manufacture of cake decorations, we offer bakeries, patisseries and specialist dealers premium quality products for every occasion and any season. The result is delectable decorations for cakes and pastries for all occasions, such as weddings and birthdays.

 2. CHOCOLATS JANIN

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CHOCOLATS JANIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Šokolādes saldumi, Saldumi bez šokolādes, Uzņēmumu suvenīri, Kakao un šokolāde, Šokolādes saldumi, Saldumi bez šokolādes, un Uzņēmumu suvenīri nozarēs. Tas atrodas Boissy Saint Leger, Francija.

 3. ITALDOLCI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALDOLCI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī chocolate, comfits, Organic chocolate, un chocolate bars nozarēs. Tas atrodas Barletta, Itālija.

 4. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GUSTI D'ITALIA S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Ūdens - attīrīšana un realizācija, dry pasta, wholesale coffee, Ūdens - attīrīšana un realizācija, un wine vinegar nozarēs. Tas atrodas Moncalieri, Itālija.

 5. LES CHEVALIERS D'ARGOUGES

  Francija

  Uzņēmums LES CHEVALIERS D'ARGOUGES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, Kausēta un tīra šokolāde, Traditional hand-crafted chocolates, un candied fruit nozarēs. Tas atrodas Moyon, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BEAFORM & VITANIL'S

  Turcija

  Uzņēmums BEAFORM & VITANIL'S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī food additives, un natural gelatines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. CHOCOLATES SOLE

  Spānija

  Uzņēmums CHOCOLATES SOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī creativity nozarēs. Tas atrodas Barberá Del Vallés, Spānija.

 3. FORMYCAKE S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FORMYCAKE S.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 4. PURATOS

  Beļģija

  Uzņēmums PURATOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Kausēta un tīra šokolāde, Pārtikas un dzērienu piedevas, Pārtikas aromatizētāji, Kakao un šokolāde, Kausēta un tīra šokolāde, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Pārtikas aromatizētāji nozarēs. Tas atrodas Groot-Bijgaarden, Beļģija.

 5. XAVIER MOR CHOCOLATIER

  Spānija

  Uzņēmums XAVIER MOR CHOCOLATIER, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī chocolate production, sugar free chocolate, milk chocolate, un chocolate torrone nozarēs. Tas atrodas BARCELONA, Spānija.

 1. MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA

  Polija

  Uzņēmums MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krējuma un augļu saldējumi nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, coffee, ice cream, un Kausēta un tīra šokolāde nozarēs. Tas atrodas Rzeszów, Polija.

 2. HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Ēdienu piedevas nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, sugar, un Kausēta un tīra šokolāde nozarēs. Tas atrodas Luboń, Polija.

 1. KAOKA

  Francija

  Uzņēmums KAOKA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, Kausēta un tīra šokolāde, Šokolādes saldumi, Kakao un šokolāde, Kausēta un tīra šokolāde, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Carpentras, Francija.

 2. AVK

  Ukraina

  Uzņēmums AVK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas atrodas Dnepropetrovsk, Ukraina.

 3. CARRÉ NOIR

  Beļģija

  Uzņēmums CARRÉ NOIR, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, Šokolādes saldumi, chocolate, Business gifts, Kausēta un tīra šokolāde, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Liège, Beļģija.

 4. CHOCOFOLIE

  Beļģija

  Uzņēmums CHOCOFOLIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas atrodas Ghislengien, Beļģija.

 5. DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ

  Ungārija

  Uzņēmums DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 6. CIOCCAFÈ S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CIOCCAFÈ S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī subcontract working, un pure chocolate pralines nozarēs. Tas atrodas Aprilia, Itālija.

 7. CHOCOKEYF ÇIKOLATA

  Turcija

  Uzņēmums CHOCOKEYF ÇIKOLATA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī fireproof cabinets nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. ARLOTTI E SARTONI SAS

  Itālija

  Uzņēmums ARLOTTI E SARTONI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas atrodas San Giorgio Di Piano, Itālija.

 1. CHOCOLATIER DE BRUYN NV

  Beļģija

  Uzņēmums CHOCOLATIER DE BRUYN NV, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, Kausēta un tīra šokolāde, un hand-made chocolate sweets nozarēs. Tas atrodas Louvin-La-Neuve, Beļģija.

 2. TOHI

  Beļģija

  Uzņēmums TOHI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, Šokolādes saldumi, Kausēta un tīra šokolāde, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Wauthier-Braine, Beļģija.

 3. RAVICO

  Beļģija

  Uzņēmums RAVICO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Konditorejas izstrādājumi, Konditorejas izstrādājumi, un handmade pralines nozarēs. Tas atrodas Londerzeel, Beļģija.

 4. CHOCOGOOD

  Tunisija

  Uzņēmums CHOCOGOOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 5. CASTELANNE CHOCOLATERIE

  Francija

  Uzņēmums CASTELANNE CHOCOLATERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kakao un šokolāde, chocolate bars, un Kakao un šokolāde nozarēs. Tas atrodas Nantes, Francija.

 6. CHOCOMOCO LTD.

  Polija

  Uzņēmums CHOCOMOCO LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī chocolate factory, un fireproof cabinets nozarēs. Tas atrodas Wiazowna, Polija.

 7. SILWAN ALKHALEEJ FOOD FACTORY FZC

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums SILWAN ALKHALEEJ FOOD FACTORY FZC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas darbojas arī chocolate factory, un chocolate nozarēs. Tas atrodas Sharjah, Apvienotie Arābu Emirāti.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE BOMILLA SP Z O O

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE BOMILLA SP Z O O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, Saldumi bez šokolādes, Kausēta un tīra šokolāde, un Saldumi bez šokolādes nozarēs. Tas atrodas Wloclawek, Polija.

 9. WITOR'S S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums WITOR'S S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Kausēta un tīra šokolāde, Šokolādes saldumi, Kausēta un tīra šokolāde, un Šokolādes saldumi nozarēs. Tas atrodas Corte De' Frati, Itālija.

 10. BENDICION EXPORTACIONES

  Spānija

  Uzņēmums BENDICION EXPORTACIONES, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kausēta un tīra šokolāde nozarē. Tas atrodas La Coruña, Spānija.