• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kausi un greiferi

Rezultāti

Kausi un greiferi - Imports eksports

 1. NEGRINI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Negrini manufactures hydraulic and mechanical grabs, hydraulic, mechanical and radio-controlled scoop grabs, environmental clamshells, diaphragm wall grabs and dragline buckets. Our technical design office is always ready to take on the most exacting challenges and resolve technical problems by presenting and explaining the best solutions. As required, Negrini calls upon experienced engineers when solutions are needed for complex problems. Products are checked by qualified staff.

 2. MASKINFABRIKKEN JST A/S

  Dānija

  Uzņēmums MASKINFABRIKKEN JST A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī excavator accessories, Grapples and buckets, farming tools and accessories, un spatulas and teaspoons nozarēs. Tas atrodas Herning, Dānija.

 3. 123MANUTENTION

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums 123MANUTENTION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 4. BMF HYDRAULICS

  Nīderlande

  Uzņēmums BMF HYDRAULICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskie cilindri, steel moulding, teeth for excavators, Hidrauliskie cilindri, un scrap transport nozarēs. Tas atrodas Barendrecht, Nīderlande.

 5. DS TRANS HANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DS TRANS HANDELS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE

  Šveice

  Uzņēmums AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Buchrain, Šveice.

 2. COMECA INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums COMECA INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, cups, Katli un tvertnes, un Machines, custom-built nozarēs. Tas atrodas Castres, Francija.

 3. EUROBEN

  Francija

  Uzņēmums EUROBEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Annezin, Francija.

 4. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rusija

  Uzņēmums TECHNOPARK IMPULSE LLC, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Celtniecības transportlīdzekļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Celtniecības transportlīdzekļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 5. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Vācija

  Uzņēmums SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Kausi un greiferi, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, un Kausi un greiferi nozarēs. Tas atrodas Oelsnitz, Vācija.

 1. GECO MANUTENTION

  Francija

  Uzņēmums GECO MANUTENTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Montrevault-Sur-Evre, Francija.

 2. WINKELBAUER SCHWEIZ AG

  Šveice

  Uzņēmums WINKELBAUER SCHWEIZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Ramersberg, Šveice.

 1. THE BUCKET MANUFACTURING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE BUCKET MANUFACTURING, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Grapples and buckets, rock breakers, pulverisers, un rakes nozarēs. Tas atrodas Chepstow, Apvienotā Karaliste.

 2. NORD BENNE

  Francija

  Uzņēmums NORD BENNE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Celtņi un portālceltņi nozarē. Tas darbojas arī Kausi un greiferi, Kausi un greiferi, crane assembly, vans fitted out, un industrial bodywork nozarēs. Tas atrodas Loos Cedex, Francija.

 3. SECATOL

  Francija

  Uzņēmums SECATOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Concrete skip nozarēs. Tas atrodas Saint-benoit Cédex, Francija.

 4. SCREENPOD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SCREENPOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Dungannon, Apvienotā Karaliste.

 5. ASS MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ASS MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī equipment for robotics, quick prototyping, tippers, un automation robotics nozarēs. Tas atrodas Overath, Vācija.

 6. PCM HANDLING & TRANSPORT EQUIPMENT

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PCM HANDLING & TRANSPORT EQUIPMENT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Northamptonshire, Apvienotā Karaliste.

 7. CRACO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CRACO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Smalcināšanas un malšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kausi un greiferi, Lenšu konveijeri, Sijāšanas sistēmas, Rūpnieciskās vibrācijas iekārtas - sistēmas, Kausi un greiferi, Lenšu konveijeri, Sijāšanas sistēmas, un Rūpnieciskās vibrācijas iekārtas - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Atzelgift, Vācija.

 8. HEDA LIFT

  Turcija

  Uzņēmums HEDA LIFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Electric crane trolleys, scissor lifts, electric lifts, un platform lifts nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 1. PROBST GREIFTECHNIK VERLEGESYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PROBST GREIFTECHNIK VERLEGESYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Celtņi un portālceltņi, Kausi un greiferi, Celšanas ierīces, Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums, Celtņi un portālceltņi, Kausi un greiferi, un Celšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Erdmannhausen, Vācija.

 2. BENNES DALBY

  Francija

  Uzņēmums BENNES DALBY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pašizgāzēju kastes rūpnieciskajiem transportlīdzekļiem nozarē. Tas darbojas arī Kausi un greiferi, un Kausi un greiferi nozarēs. Tas atrodas Saint-antoine-de-ficalba, Francija.

 3. VOLQUETES PONFERRADA SL

  Spānija

  Uzņēmums VOLQUETES PONFERRADA SL, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Smagās automašīnas, tipper, tipper bodies for industrial vehicles, Smagās automašīnas, un cranes nozarēs. Tas atrodas Camponaraya-Ponferrada-León, Spānija.

 4. BIG BENNES

  Francija

  Uzņēmums BIG BENNES, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Atkritumu pārvadāšana, Rūpnieciskie atkritumi - atsārņošanas pakalpojumi, Sieving machines, Atkritumu presētāji, Atkritumu pārvadāšana, un Rūpnieciskie atkritumi - atsārņošanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Soignolles-en-brie, Francija.

 5. GIMBRE

  Francija

  Uzņēmums GIMBRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Saint Macaire, Francija.

 6. RYAN O'DONOVAN HAULAGE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RYAN O'DONOVAN HAULAGE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas atrodas Enfield, Apvienotā Karaliste.

 7. JAVACPRODUCTION

  Čehija

  Uzņēmums JAVACPRODUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Grapples and buckets, un Grabs nozarēs. Tas atrodas KRNOV, Čehija.

 8. DISTILLERIA PAOLAZZI VITTORIO

  Itālija

  Uzņēmums DISTILLERIA PAOLAZZI VITTORIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī grappas, un bitters nozarēs. Tas atrodas Faver, Itālija.

 9. VERSTEGEN GRABS

  Nīderlande

  Uzņēmums VERSTEGEN GRABS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī orange-peel buckets for cranes for goods lifting nozarēs. Tas atrodas Nieuwegein, Nīderlande.

 10. ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ARMADOR CONSULTANCY MACHINERY LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī drill bits, un foundation piles nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.