• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kodoldegviela

Rezultāti

Kodoldegviela - Imports eksports

 1. BELGONUCLEAIRE

  Beļģija

  Uzņēmums BELGONUCLEAIRE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarē. Tas darbojas arī Kodoldegviela, Kodoldegviela, treatment of nuclear waste, un storage of nuclear waste nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 2. SYNATOM

  Beļģija

  Uzņēmums SYNATOM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Elektrība un radioaktīvā atomdegviela, Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums, Elektrība un radioaktīvā atomdegviela, un Atomelektrostacijas - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ixelles, Beļģija.

 3. BBS HERTEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BBS HERTEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Kodoldegviela, Atjaunojamie enerģijas avoti, Kodoldegviela, un Atjaunojamie enerģijas avoti nozarēs. Tas atrodas Herten, Vācija.

 4. CUMBRES SA COMPANIA MINERA LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CUMBRES SA COMPANIA MINERA LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. URENCO NEDERLAND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums URENCO NEDERLAND B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Urāns, un Urāns nozarēs. Tas atrodas Almelo, Nīderlande.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RADIO CASTILLA SA

  Spānija

  Uzņēmums RADIO CASTILLA SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Rādijs, un Rādijs nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 2. GAS NATURAL VALENCIA

  Spānija

  Uzņēmums GAS NATURAL VALENCIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī accessories for car gas nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 3. EURODIF PRODUCTION

  Francija

  Uzņēmums EURODIF PRODUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Urāns, un Urāns nozarēs. Tas atrodas Pierrelatte, Francija.

 4. TEOLLISUUDEN VOIMA OY

  Somija

  Uzņēmums TEOLLISUUDEN VOIMA OY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Elektroenerģijas ražošana, un Elektroenerģijas ražošana nozarēs. Tas atrodas Olkiluoto, Somija.

 5. URENCO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums URENCO LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Urāns, un Urāns nozarēs. Tas atrodas Marlow, Apvienotā Karaliste.

 1. FALCON RADIO AND ACCESSORIES SUPPLY SL

  Spānija

  Uzņēmums FALCON RADIO AND ACCESSORIES SUPPLY SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Rādijs, un Rādijs nozarēs. Tas atrodas Sant Joan Despi, Spānija.

 2. WISMUT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums WISMUT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 1. BRENNELEMENTLAGER GORLEBEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BRENNELEMENTLAGER GORLEBEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Gorleben, Vācija.

 2. SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY

  Ukraina

  Uzņēmums SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas darbojas arī Urāns, un Urāns nozarēs. Tas atrodas Dnepropetrovsk Region, Ukraina.

 3. GAMRAT SP. Z O.O. ZAKLAD PRODUKCJI SPECJALNEJ

  Polija

  Uzņēmums GAMRAT SP. Z O.O. ZAKLAD PRODUKCJI SPECJALNEJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Jaslo, Polija.

 4. NUCLEAR TECHNOLOGIES PLC

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums NUCLEAR TECHNOLOGIES PLC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Gloucester, Apvienotā Karaliste.

 5. PICTOR VALVES S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PICTOR VALVES S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Esparreguera, Spānija.

 6. SACHTLEBEN BERGBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SACHTLEBEN BERGBAU GMBH, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Lennestadt, Vācija.

 7. SOCIETATEA NATIONALA NUCLEARELECTRICA S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums SOCIETATEA NATIONALA NUCLEARELECTRICA S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 8. COMURHEX

  Francija

  Uzņēmums COMURHEX, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Pierrelatte, Francija.

 1. ADVANCED NUCLEAR FUELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADVANCED NUCLEAR FUELS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Lingen, Vācija.

 2. E S L, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums E S L, A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Brno-Sever, Čehija.

 3. AMEC NNC LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AMEC NNC LTD, gadā un darbojas Kodoldegviela nozarē. Tas atrodas Knutsford, Apvienotā Karaliste.

 4. ASOCIACION NUCLEAR ASCO VANDELLOS II, A.I.E.

  Spānija

 5. URENCO (CAPENHURST) LTD

  Apvienotā Karaliste

 6. RADIO GALINDO SOCIEDAD LIMITADA.

  Spānija

 7. NATIONAL NUCLEAR CORPORATION LIMITED

  Apvienotā Karaliste

 8. URANGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

 9. ENUSA INDUSTRIAS AVANZADAS SA

  Spānija

 10. HANSA PROJEKT ANLAGENTECHNIK GMBH

  Vācija