• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • koka finieris - iekārtas un materiāli

Rezultāti

Koka finieris - iekārtas un materiāli - Imports eksports

 1. 2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums 2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L., gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Finiera koksne, veneering, scrap wood, Finiera koksne, un timber for furniture factories and joineries nozarēs. Tas atrodas Vicopisano, Itālija.

 2. SAINT LOUBERT SA

  Francija

  Uzņēmums SAINT LOUBERT SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koka finieris - iekārtas un materiāli, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Eauze, Francija.

 3. MARECHAUX SAS

  Francija

  Uzņēmums MARECHAUX SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Villevaude, Francija.

 4. HEKOTEK AS

  Igaunija

  Uzņēmums HEKOTEK AS, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Gateri - iekārtas un materiāli, automation systems, un Gateri - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas RAE VALD, HARJUMAA, Igaunija.

 5. HAAPSALU METAL

  Igaunija

  Uzņēmums HAAPSALU METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Gateri - iekārtas un materiāli, Vieglas metāla konstrukcijas, un Gateri - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Haapsalu, Igaunija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RENZO BORGONOVO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RENZO BORGONOVO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koka finieris - iekārtas un materiāli, Koka finieris - iekārtas un materiāli, wood polishers, un machines for making wood frames nozarēs. Tas atrodas Verano Brianza, Itālija.

 2. C.M.B.

  Itālija

  Uzņēmums C.M.B., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koka finieris - iekārtas un materiāli, Rūpnieciskie roboti, Koka finieris - iekārtas un materiāli, roller transport, Rūpnieciskie roboti, un wood panel glueing machines nozarēs. Tas atrodas Inverigo, Itālija.

 3. KUTTNER MÖBELFABRIK

  Vācija

  Uzņēmums KUTTNER MÖBELFABRIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Seßlach, Vācija.

 4. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbjmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Automātiskās ēveles, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Slīpmašīnas kokapstrādei, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Automātiskās ēveles, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Enger, Vācija.

 5. BERTHOLD SCHLENKER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums BERTHOLD SCHLENKER E.K., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koka finieris - iekārtas un materiāli, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, un Finiera koksne nozarēs. Tas atrodas Bad Salzuflen, Vācija.

 1. FURNIERWERK PRIGNITZ GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FURNIERWERK PRIGNITZ GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Pritzwalk, Vācija.

 2. BFK ROMER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BFK ROMER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Konstanz, Vācija.

 1. MÄSER-FURNIERE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums MÄSER-FURNIERE GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Dornbirn, Austrija.

 2. FURWA FURNIERKANTEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FURWA FURNIERKANTEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audumi mēbelēm un mājokļa iekārtošanai nozarē. Tas darbojas arī Koka finieris - iekārtas un materiāli, Mājas mēbeles, Koka finieris - iekārtas un materiāli, un Mājas mēbeles nozarēs. Tas atrodas Walkertshofen, Vācija.

 3. RS-FURNIERE AG

  Šveice

  Uzņēmums RS-FURNIERE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Unterstammheim, Šveice.

 4. SIEGFRIED GRODER

  Austrija

  Uzņēmums SIEGFRIED GRODER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Kals, Austrija.

 5. FURNIERHANDEL WINSEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FURNIERHANDEL WINSEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koka finieris - iekārtas un materiāli, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, un Finiera koksne nozarēs. Tas atrodas Winsen, Vācija.

 6. WALTER LANDGRAF

  Vācija

  Uzņēmums WALTER LANDGRAF, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Karlstadt, Vācija.

 7. CHANNEL VENEERS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums CHANNEL VENEERS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Gedersdorf, Austrija.

 8. HANS HUBERTUS HENRICI

  Vācija

  Uzņēmums HANS HUBERTUS HENRICI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 1. UKRLESHOLDING

  Ukraina

  Uzņēmums UKRLESHOLDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī veneer pay-off machines nozarēs. Tas atrodas Dobromil, Ukraina.

 2. J. GRABNER FURNIERE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums J. GRABNER FURNIERE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Roitham, Austrija.

 3. PRESTIGE DECOR

  Polija

  Uzņēmums PRESTIGE DECOR, ir Multi-Category, gadā un darbojas Koka latas un nostiprinātājplates nozarē. Tas darbojas arī Koka finieris - iekārtas un materiāli, Koka finieris - iekārtas un materiāli, un window frames nozarēs. Tas atrodas Gdańsk, Polija.

 4. FERGANA KERESTE

  Turcija

  Uzņēmums FERGANA KERESTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Finiera koksne, manufacturing of plywood, Saplāksnis - izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, Finiera koksne, un plywood nozarēs. Tas atrodas İnegöl, Turcija.

 5. HELGA HERBST

  Austrija

  Uzņēmums HELGA HERBST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, Koka paneļi, Nemizots koks, Zāģēts un apstrādāts koks, Finiera koksne, un Koka paneļi nozarēs. Tas atrodas Wals, Austrija.

 6. D.F RICHARDS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums D.F RICHARDS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Basildon, Apvienotā Karaliste.

 7. MAMUUT

  Spānija

  Uzņēmums MAMUUT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī complementary wooden furnishings, sponge rubber for padding, un master brewers nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 8. GESIBOIS

  Beļģija

  Uzņēmums GESIBOIS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zāģēts un apstrādāts koks nozarē. Tas darbojas arī Nemizots koks, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Nemizots koks, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Sint-Pieters-Leeuw, Beļģija.

 9. PRIMULTINI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PRIMULTINI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbjmašīnas kokapstrādei, Koka finieris - iekārtas un materiāli, Urbjmašīnas kokapstrādei, un Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Marano Vicentino, Itālija.

 10. MADERAS NAVARRO

  Spānija

  Uzņēmums MADERAS NAVARRO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Koka finieris - iekārtas un materiāli nozarē. Tas atrodas Uharte Arakil, Spānija.