• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • koksēšana - iekārtas un mašīnas

Rezultāti

Koksēšana - iekārtas un mašīnas - Imports eksports

 1. VKG OIL AS

  Igaunija

  Uzņēmums VKG OIL AS, gadā un darbojas Jēlnaftas darva nozarē. Tas darbojas arī Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, Sveķi, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Spirti, fenoli un to atvasinājumi, un Sveķi nozarēs. Tas atrodas Kohtla-Järve, Igaunija.

 2. ATEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ATEC S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KURVERS PIPING ITALY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 4. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEPA SYSTEMS S.R.L., gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Pessano Con Bornago, Itālija.

 5. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Itālija

  Uzņēmums COMBER PROCESS TECHNOLOGY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Carugate, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TECNOSID S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOSID S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 2. ALFA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALFA S.R.L., gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Calderara Di Reno, Itālija.

 3. RIZZI ENGINEERING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RIZZI ENGINEERING S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Adro, Itālija.

 4. BOXMARK LEATHER D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums BOXMARK LEATHER D.O.O., gadā un darbojas Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Koksēšana - iekārtas un mašīnas, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Trnovec Bartolovecki, Horvātija.

 5. CIMCO EUROPE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CIMCO EUROPE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Gallarate, Itālija.

 1. SERVIZI INTEGRATI DI SICUREZZA S.R.L.

  Itālija

 2. BILCO ANTIFIRE ENGINERING S.R.L.

  Itālija

 1. BIESSE TECHNOLOGY S.R.L.

  Itālija

 2. TU.CA.M. S.R.L.

  Itālija

 3. COMECF IMPIANTI S.R.L.

  Itālija

 4. AGB PNEUMOIDRAULICA S.R.L.

  Itālija

 5. A.M.A.P.A.R.M.A.SNC DI FAVAZZI MOLLICA BASILIO & C.

  Itālija

 6. MGM DI PEZZOLI BASILIO

  Itālija

 7. OGC S.R.L.

  Itālija

 8. FORAIN S.R.L.

  Itālija

 1. MULTIGEL S.R.L.

  Itālija

 2. O.M.C. S.P.A.

  Itālija

 3. SOMEFI S.P.A.

  Itālija

 4. A.F.I. S.R.L.

  Itālija

 5. BELLELI ENERGY CRITICAL PROCESS EQUIPMENT CPE S.R.L.

  Itālija

 6. SO.M.I.P. S.R.L.

  Itālija

 7. OIKOS S.R.L.

  Itālija

 8. BCI BAUTECHNIK GROUP

  Itālija

 9. ENER MOVE S.R.L.

  Itālija

 10. TECNO G.E. S.N.C. DI E.GORINI & C.

  Itālija

Filtri

Rezultāti

Koksēšana - iekārtas un mašīnas - Imports eksports

Rezultātu skaits

9589 Uzņēmumi