• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konservēta gaļa

Rezultāti

Konservēta gaļa - Imports eksports

 1. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums GOUT DE CANARD LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Dzīvnieku tauki un eļļas, Suņu barība, Konservi, Pastētes, Dzīvnieku tauki un eļļas, Suņu barība, un Konservi nozarēs. Tas atrodas Rakovski, Bulgārija.

 2. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rusija

  Uzņēmums KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Pastētes, Konservēti gaļas izstrādājumi, Konservēta gaļa, Pārtikas produkti - imports, eksports, Pastētes, Konservēti gaļas izstrādājumi, Konservēta gaļa, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 3. EUROTRADER BUSINESS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums EUROTRADER BUSINESS SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Saldēta un sasaldēta gaļa, Konservēta gaļa, Gaļa un gaļas izstrādājumi, Dzērieni, Saldēta un sasaldēta gaļa, Konservēta gaļa, un Gaļa un gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 4. SAS LE REVELOIS

  Francija

  Uzņēmums SAS LE REVELOIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Konservēta gaļa, Preserves, un Whole block duck foie gras nozarēs. Tas atrodas Revel, Francija.

 5. LA DESPENSA DE DULCINEA

  Spānija

  Uzņēmums LA DESPENSA DE DULCINEA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Vīni - Spānija, household products distribution, Vīni - Spānija, un Flavoured vinegars nozarēs. Tas atrodas La Roda, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BERJAC VIANDES

  Francija

  Uzņēmums BERJAC VIANDES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Konservēta gaļa, Konservēti gaļas izstrādājumi, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Konservēta gaļa, un Konservēti gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Nantes, Francija.

 2. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, Dārzeņu konservi, Konservēti augļi, Konservēta gaļa, Garšvielas, ekstrakti un virces, Dārzeņu konservi, Konservēti augļi, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Kvetoslavov , Slovākija.

 3. MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Konservēta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Konservēta gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Plzen 3, Čehija.

 4. MEXICAN CORNER S.L

  Spānija

  Uzņēmums MEXICAN CORNER S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas atrodas Villaviciosa De Odon, Spānija.

 5. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums JAKOB HERSCHLER + CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, Zosu aknu pastēte, Konservēta gaļa, Gastronomija - īpašs sortiments, Zosu aknu pastēte, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Heppenheim, Vācija.

 1. OVI

  Beļģija

  Uzņēmums OVI, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, un Snack Foods nozarēs. Tas atrodas Olen, Beļģija.

 2. DAVIN CONSERVERIE

  Francija

  Uzņēmums DAVIN CONSERVERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī sauces nozarēs. Tas atrodas Carpentras, Francija.

 1. RITAL D

  Latvija

  Uzņēmums RITAL D, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī smoked meats, un prepared meats nozarēs. Tas atrodas Daugavpils, Latvija.

 2. JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE

  Čehija

  Uzņēmums JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Cukurs, Dārzeņu konservi, Konservēta gaļa, Sieri, Cukurs, Dārzeņu konservi, Konservēta gaļa, un Sieri nozarēs. Tas atrodas Hodonín , Čehija.

 3. LTD KUBLEI

  Kazahstāna

  Uzņēmums LTD KUBLEI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas atrodas Uralsk City, Kazahstāna.

 4. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums C. CARNEVALE (UK) LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Konservēti gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Konservēta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. PAX COMMERCIUM

  Turcija

  Uzņēmums PAX COMMERCIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Diētiskā pārtika, Konservēta gaļa, Fresh fruits and vegetables, Diētiskā pārtika, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 6. ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS

  Polija

  Uzņēmums ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī chicken, un meat meals nozarēs. Tas atrodas Wolbórz, Polija.

 7. GREISINGER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GREISINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svaiga liellopu un putnu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, Kaltēta gaļa, Konservēta gaļa, Saldējot kaltēta gaļa, un Kaltēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Münzbach, Austrija.

 8. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldējot kaltēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Konservēti gaļas izstrādājumi, Konservēta gaļa, un Konservēti gaļas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Vorchdorf, Austrija.

 1. COERTJENS

  Beļģija

  Uzņēmums COERTJENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī goulash, un ready to serve tinned meat dishes nozarēs. Tas atrodas Sint-Lenaarts, Beļģija.

 2. FRUTA BOHEMIA A.S.

  Čehija

  Uzņēmums FRUTA BOHEMIA A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pastētes nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Garšvielas, ekstrakti un virces, Konservēta gaļa, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Prerov, Čehija.

 3. JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT"

  Baltkrievija

  Uzņēmums JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas darbojas arī salami, un tinned meats nozarēs. Tas atrodas Sluck, Baltkrievija.

 4. MAISON LEMBERT

  Francija

  Uzņēmums MAISON LEMBERT, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Beynac Et Cazenac, Francija.

 5. RUBI ROZ AGRIKOL KO. LTD

  Ukraina

  Uzņēmums RUBI ROZ AGRIKOL KO. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēta un sasaldēta putnu un medījumu gaļa nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, Konservēta gaļa, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Morozivka, Ukraina.

 6. DANUBIUS SPOL. S R. O.

  Slovākija

  Uzņēmums DANUBIUS SPOL. S R. O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Komárno , Slovākija.

 7. GORAL, SPOL. S R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums GORAL, SPOL. S R.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservēta gaļa, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Dolné Vestenice , Slovākija.

 8. MCKEAN FOODS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MCKEAN FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gaļas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, Konservēta gaļa, Gaļas un gaļas izstrādājumu konservi, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.

 9. COLET LA BOTIGA

  Spānija

  Uzņēmums COLET LA BOTIGA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas atrodas Tarragona, Spānija.

 10. ESENCIA 1932

  Spānija

  Uzņēmums ESENCIA 1932, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservēta gaļa nozarē. Tas atrodas Salamanca, Spānija.