• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konservētas gliemenes

Rezultāti

Konservētas gliemenes - Imports eksports

 1. EIRASMAR

  Spānija

  Uzņēmums EIRASMAR, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Konservētas zivis, shellfish, Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Konservētas zivis nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 2. STRENA TRADING

  Spānija

  Uzņēmums STRENA TRADING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas darbojas arī food industry, industry cleaner, honey, un wholesale of wine nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 3. PORTOMAR

  Spānija

  Uzņēmums PORTOMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas atrodas Vilagarcia De Arosa, Spānija.

 4. SHRIMPS TRADE INTERNATIONAL

  Bangladeša

  Uzņēmums SHRIMPS TRADE INTERNATIONAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas atrodas Khulna, Bangladeša.

 5. FALCAMAR - COMERCIO DE MARISCOS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums FALCAMAR - COMERCIO DE MARISCOS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas gliemenes, un Konservētas gliemenes nozarēs. Tas atrodas Labruge, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FRUITS OF THE SEA LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums FRUITS OF THE SEA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas atrodas Shoeburyness, Apvienotā Karaliste.

 2. ORBE SA

  Spānija

  Uzņēmums ORBE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, Konservētas zivis, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Vigo, Spānija.

 3. ITALMOLLUSCHI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALMOLLUSCHI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas darbojas arī fresh shellfish, un shellfish harvest nozarēs. Tas atrodas Ischitella, Itālija.

 4. MYTILEA

  Francija

  Uzņēmums MYTILEA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas atrodas Le Vivier Sur Mer, Francija.

 5. CLUB INVESTMENT PROJECT

  Izraēla

  Uzņēmums CLUB INVESTMENT PROJECT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas atrodas Holon, Izraēla.

 1. RALUN EXPORT

  Čīle

  Uzņēmums RALUN EXPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas darbojas arī mussels, un packaged mussels nozarēs. Tas atrodas Coronel, Čīle.

 2. LIMFJORDS-KOMPAGNIET A/S

  Dānija

  Uzņēmums LIMFJORDS-KOMPAGNIET A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Konservētas gliemenes, un Konservētas gliemenes nozarēs. Tas atrodas Nykoebing M, Dānija.

 1. ECCO SEAFOOD A/S

  Dānija

  Uzņēmums ECCO SEAFOOD A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Konservēti vēžveidīgie, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Strandby, Dānija.

 2. CELTARMOR

  Francija

  Uzņēmums CELTARMOR, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas gliemenes, un Konservētas gliemenes nozarēs. Tas atrodas Saint Quay Portrieux, Francija.

 3. AASF LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AASF LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas atrodas Kilkeel, Apvienotā Karaliste.

 4. MIGRATE FROM MAGENTO TO SHOPIFY

  Spānija

  Uzņēmums MIGRATE FROM MAGENTO TO SHOPIFY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas atrodas Ávila, Spānija.

 5. STE AQUACULTURE JAOUEN

  Francija

 6. ARKALE MAXKURTEGI CB

  Spānija

 7. LETT GROUP LTD

  Īrija

 8. DAN SHELLFISH A/S

  Dānija

 1. MANUEL VICENTE MOSQUERA E HIJOS SA

  Spānija

 2. ORKNEY FISHERMEN'S SOCIETY LTD

  Apvienotā Karaliste

 3. CONSERVAS CRUZ MAR SA

  Spānija

 4. CONSERVAS MARINAS S.L.

  Spānija

 5. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PERLESCARGOTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, Gatavas saldētas maltītes, snails, Frozen foods, Luxury food export, certificates food, edible snail breeding, ready-to-eat snails, un snail breeding nozarēs. Tas atrodas Sevlievo, Bulgārija.

 6. LUMACA ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums LUMACA ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snails, un organic breeding nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 7. MERCADO CARACOL

  Spānija

  Uzņēmums MERCADO CARACOL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas El Prat De Llobregat-Barcelona, Spānija.

 8. AGROFARMA

  Grieķija

  Uzņēmums AGROFARMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Larisa, Greece, Grieķija.

 9. CARACOLES PERIBÁÑEZ

  Spānija

  Uzņēmums CARACOLES PERIBÁÑEZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī Gliemeži, un Gliemeži nozarēs. Tas atrodas Beniparrell (valencia), Spānija.

 10. LA LUMACA

  Itālija

  Uzņēmums LA LUMACA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemeži nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, un Konservēti gliemeži nozarēs. Tas atrodas Viterbo, Itālija.