• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konservētas zivis

Rezultāti

Konservētas zivis - Imports eksports

 1. DISTRAZUR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DISTRAZUR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, Mērces, Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, un Mērces nozarēs. Tas atrodas Malataverne, Francija.

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Dārzeņu konservi, Sieri, Olīvas, Virces, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Fine food, Konservētas zivis, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. DGM SHIPPING AS

  Igaunija

  Uzņēmums DGM SHIPPING AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 4. CARLINO SRL

  Itālija

  Uzņēmums CARLINO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Anchovies, Gastronomija - īpašs sortiments, un Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarēs. Tas atrodas Sciacca, Itālija.

 5. CONSERVAS HOYA

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS HOYA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, tuna, Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, un anchovies nozarēs. Tas atrodas Santoña-Cantabria, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EIRASMAR

  Spānija

  Uzņēmums EIRASMAR, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Konservētas zivis, shellfish, Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Konservētas zivis nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 2. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti augļi, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Konservētas zivis, Konservēti augļi, Espresso coffees, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 3. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Polija

  Uzņēmums CMC FOOD SP.ZO.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Konservētas zivis, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, sweet and sour vegetables, Olīveļļa, Konservētas zivis, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Inwald, Polija.

 4. SUPOY

  Ukraina

  Uzņēmums SUPOY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī products for aviculture, preserves in oil, Marketing of preserved seafood, un production of tinned fish nozarēs. Tas atrodas Cherkasy, Ukraina.

 5. JEALSA

  Spānija

  Uzņēmums JEALSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī tuna in olive oil, tinned seafood, preserved shellfish, un packaged tuna nozarēs. Tas atrodas Boiro (a Coruña), Spānija.

 1. CONSERVAS LAVIN

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS LAVIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Santoña, Spānija.

 2. SPANISH GOURMET TRADING

  Spānija

  Uzņēmums SPANISH GOURMET TRADING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Pārtika - delikateses, Wines - Spain, olive oil, Konservētas zivis, un Pārtika - delikateses nozarēs. Tas atrodas Mairena Del Aljarafe, Spānija.

 1. FJOKSAK AS

  Norvēģija

  Uzņēmums FJOKSAK AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Ålesund, Norvēģija.

 2. LINEA GASTRO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LINEA GASTRO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gastronomija - īpašs sortiments, Konservētas zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Gastronomija - īpašs sortiments nozarēs. Tas atrodas Badenweiler, Vācija.

 3. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, un Konservētas zivis nozarēs. Tas atrodas Póvoa De Varzim, Portugāle.

 4. CONSERVAS REZUMAR

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS REZUMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī anchovies marinated in olive oil nozarēs. Tas atrodas Laredo, Spānija.

 5. FAGURI PROD OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums FAGURI PROD OÜ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 6. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE VILLAGE SHOPPE LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī tinned fish, un tinned beef nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 7. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portugāle

  Uzņēmums LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservētas zivis, dried fish, frozen fish, un frozen fish export nozarēs. Tas atrodas Gafanha Da Nazaré, Portugāle.

 8. COFACO AÇORES, SA

  Portugāle

  Uzņēmums COFACO AÇORES, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī tinned seafood nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 1. CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 2. ITALIA NET FOOD SNC

  Itālija

  Uzņēmums ITALIA NET FOOD SNC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, wholesale of cakes and pastries, canned pulses, Konservētas zivis, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 3. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums LUÇAS & C.ª, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī fish pate and pastes, tinned fish, un tinned seafood nozarēs. Tas atrodas Matosinhos, Portugāle.

 4. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Francija

  Uzņēmums VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Tomato paste, Canned tuna, un Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 5. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Milti un mannas putraimi, Konservētas zivis, Kartons iepakojumam, Kartons - speciāls un tehnisks, Milti un mannas putraimi, Konservētas zivis, Kartons iepakojumam, un Kartons - speciāls un tehnisks nozarēs. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

 6. ROMA. PHPU

  Polija

  Uzņēmums ROMA. PHPU, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Jūras zivis, Zivis - apstrāde, Kūpinātas un sālītas zivis, Jūras zivis, Zivis - apstrāde, un Kūpinātas un sālītas zivis nozarēs. Tas atrodas Krakow, Polija.

 7. ANCHOASDELUXE

  Spānija

  Uzņēmums ANCHOASDELUXE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Pontejos, Spānija.

 8. CONSERVAS BELAMAR, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CONSERVAS BELAMAR, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, sardine, anchovies, sardines and mackerel, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un tuna nozarēs. Tas atrodas Vila Do Conde, Portugāle.

 9. AZAIS POLITO

  Francija

  Uzņēmums AZAIS POLITO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas SETE, Francija.

 10. SOPRALEX - VOSMARQUES

  Beļģija

  Uzņēmums SOPRALEX - VOSMARQUES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservētas zivis, un packaged tuna nozarēs. Tas atrodas Ganshoren, Beļģija.