• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konservētas zivis

Rezultāti

Konservētas zivis - Imports eksports

 1. DELFINO BATTISTA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Still nowadays, the processing steps are entirely handmade in its well equipped workshop: selecting the raw material, checking the product, processing and preparing are closely monitored so that the processing standards are guaranteed to be according to the laws in force. All Delfino Battista's products are free from preservatives and chemical additives so that the quality and the natural taste are preserved as well as having guaranteed and genuine products.

 2. DISTRAZUR

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DISTRAZUR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, Mērces, Dzērieni, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservētas zivis, un Mērces nozarēs. Tas atrodas Malataverne, Francija.

 3. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti augļi, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Konservētas zivis, Konservēti augļi, Foodstuffs, organic, food imports, raw materials for food industry, un Espresso coffees nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 4. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Dārzeņu konservi, Sieri, Olīvas, Virces, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Fine food, Konservētas zivis, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 5. DGM SHIPPING AS

  Igaunija

  Uzņēmums DGM SHIPPING AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CARLINO SRL

  Itālija

  Uzņēmums CARLINO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Gastronomija - īpašs sortiments, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Anchovies, Gastronomija - īpašs sortiments, un Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarēs. Tas atrodas Sciacca, Itālija.

 2. CONSERVAS HOYA

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS HOYA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, tuna, Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, un anchovies nozarēs. Tas atrodas Santoña-Cantabria, Spānija.

 3. EIRASMAR

  Spānija

  Uzņēmums EIRASMAR, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Konservētas zivis, shellfish, Konservētas gliemenes, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Konservētas zivis nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 4. JENRAD CORPORATION (PTY) LTD

  Dienvidāfrika

  Uzņēmums JENRAD CORPORATION (PTY) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, water supplier, un oats nozarēs. Tas atrodas Cape Town, Dienvidāfrika.

 5. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Polija

  Uzņēmums CMC FOOD SP.ZO.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Konservētas zivis, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, sweet and sour vegetables, Olīveļļa, Konservētas zivis, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Inwald, Polija.

 1. SUPOY

  Ukraina

  Uzņēmums SUPOY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī products for aviculture, preserves in oil, Marketing of preserved seafood, un production of tinned fish nozarēs. Tas atrodas Cherkasy, Ukraina.

 2. JEALSA

  Spānija

  Uzņēmums JEALSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī tuna in olive oil, tinned seafood, preserved shellfish, un packaged tuna nozarēs. Tas atrodas Boiro (a Coruña), Spānija.

 1. SPANISH GOURMET TRADING

  Spānija

  Uzņēmums SPANISH GOURMET TRADING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Pārtika - delikateses, Wines - Spain, olive oil, Konservētas zivis, un Pārtika - delikateses nozarēs. Tas atrodas Mairena Del Aljarafe, Spānija.

 2. FJOKSAK AS

  Norvēģija

  Uzņēmums FJOKSAK AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Ålesund, Norvēģija.

 3. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, un Konservētas zivis nozarēs. Tas atrodas Póvoa De Varzim, Portugāle.

 4. CONSERVAS REZUMAR

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS REZUMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī anchovies marinated in olive oil nozarēs. Tas atrodas Laredo, Spānija.

 5. LINEA GASTRO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LINEA GASTRO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Gastronomija - īpašs sortiments, Konservētas zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Gastronomija - īpašs sortiments nozarēs. Tas atrodas Badenweiler, Vācija.

 6. CONSERVAS LAVIN

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS LAVIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Santoña, Spānija.

 7. NOUVELLE SOCIETE AMADIR

  Maroka

  Uzņēmums NOUVELLE SOCIETE AMADIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Agadir, Maroka.

 8. PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT)

  Maroka

  Uzņēmums PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī fresh fish export, fresh fish processing, un frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Grand-Casablanca, Maroka.

 1. FAGURI PROD OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums FAGURI PROD OÜ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 2. ITALIA NET FOOD SNC

  Itālija

  Uzņēmums ITALIA NET FOOD SNC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa, wholesale of cakes and pastries, canned pulses, Konservētas zivis, un Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarēs. Tas atrodas Reggio Emilia, Itālija.

 3. CONSERVAS BELAMAR, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CONSERVAS BELAMAR, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, sardine, anchovies, sardines and mackerel, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un tuna nozarēs. Tas atrodas Vila Do Conde, Portugāle.

 4. CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 5. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sāls nozarē. Tas darbojas arī Milti un mannas putraimi, Konservētas zivis, Kartons iepakojumam, Kartons - speciāls un tehnisks, Milti un mannas putraimi, Konservētas zivis, Kartons iepakojumam, un Kartons - speciāls un tehnisks nozarēs. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

 6. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums LUÇAS & C.ª, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī fish pate and pastes, tinned fish, un tinned seafood nozarēs. Tas atrodas Matosinhos, Portugāle.

 7. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE VILLAGE SHOPPE LTD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī tinned fish, un tinned beef nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 8. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Francija

  Uzņēmums VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti, Tomato paste, Canned tuna, un Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 9. COFACO AÇORES, SA

  Portugāle

  Uzņēmums COFACO AÇORES, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī tinned seafood nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 10. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portugāle

  Uzņēmums LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservētas zivis, dried fish, frozen fish, un frozen fish export nozarēs. Tas atrodas Gafanha Da Nazaré, Portugāle.