• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konservēti augļi

Rezultāti

Konservēti augļi - Imports eksports

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisija

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 2. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti augļi, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Konservētas zivis, Konservēti augļi, Foodstuffs, organic, food imports, raw materials for food industry, un Espresso coffees nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 3. TAISI

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TAISI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī candied fruit, fruit in syrup, preserves, tinned vegetables, marmalades, Stuffed fruits, un Angel Hair nozarēs. Tas atrodas Calatayud (zaragoza) España, Spānija.

 4. CONSERVAS MEDRANO

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS MEDRANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi, Dārzeņu konservi, rice dishes or ready meals, un regional dishes and specialities nozarēs. Tas atrodas Tudela, Spānija.

 5. MELETIADIS S.A

  Grieķija

  Uzņēmums MELETIADIS S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī sugar, un chocolate with hazelnuts nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALACAM AGRI

  Turcija

  Uzņēmums ALACAM AGRI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, fresh fruit, Konservēti augļi, apple trading, un figs nozarēs. Tas atrodas Cay, Turcija.

 2. SABORES DEL GUIJO

  Spānija

  Uzņēmums SABORES DEL GUIJO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī marmalades nozarēs. Tas atrodas Guijo De Santa Bárbara, Spānija.

 3. VIDECA

  Spānija

  Uzņēmums VIDECA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Villanueva De Castellón-Valencia, Spānija.

 4. WECKONLINE INTERNATIONAL

  Nīderlande

  Uzņēmums WECKONLINE INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas atrodas Daarlerveen, Nīderlande.

 5. CULINARI MUNDI

  Francija

  Uzņēmums CULINARI MUNDI, ir Multi-Category, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Konservēti augļi, Augu eļļas, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Vannes, Francija.

 1. MERMELADAS BUBUB S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums MERMELADAS BUBUB S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas atrodas Bulbuente (zaragoza), Spānija.

 2. CONSERVES GUINTRAND SA

  Francija

  Uzņēmums CONSERVES GUINTRAND SA, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņu konservi, Dārzeņu konservi, un pears nozarēs. Tas atrodas Carpentras, Francija.

 1. ALFA-NISTRU SA

  Moldāvija

  Uzņēmums ALFA-NISTRU SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pusfabrikāti no augļiem nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Soroca, Moldāvija.

 2. HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES

  Beļģija

  Uzņēmums HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti dārzeņi, Konservēti augļi, preserved foodstuffs, Konservēti dārzeņi, canned stewed fruit, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Hove, Beļģija.

 3. FRUCOPASA

  Spānija

  Uzņēmums FRUCOPASA, gadā un darbojas Augļu konservi un ievārījumi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, Konservēti augļi, preserves, preserves, un fruit chutneys nozarēs. Tas atrodas BINACED - HUESCA, Spānija.

 4. MUDA

  Brazīlija

  Uzņēmums MUDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Ātrlaivas, frozen foods, snacks, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Ātrlaivas nozarēs. Tas atrodas Limoeiro, Brazīlija.

 5. FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA

  Moldāvija

  Uzņēmums FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī fruit coulis nozarēs. Tas atrodas Calarasi, Moldāvija.

 6. PACIFIC OCEAN KFT

  Ungārija

  Uzņēmums PACIFIC OCEAN KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī diabetic food, marmalades, un sauces for cakes nozarēs. Tas atrodas Vac, Ungārija.

 7. CASA DO VALE - FLAVOURS

  Portugāle

  Uzņēmums CASA DO VALE - FLAVOURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas atrodas Porto, Portugāle.

 8. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Garšvielas, ekstrakti un virces, Dārzeņu konservi, Konservēti augļi, Konservēta gaļa, Garšvielas, ekstrakti un virces, Dārzeņu konservi, Konservēti augļi, un Konservēta gaļa nozarēs. Tas atrodas Kvetoslavov , Slovākija.

 1. PLEXIMS SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums PLEXIMS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, fresh fruit, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Chisinau, Moldāvija.

 2. VEGAVIVA

  Spānija

  Uzņēmums VEGAVIVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas atrodas Cullar Vega , Granada, Spānija.

 3. SEAFARM

  Vjetnama

  Uzņēmums SEAFARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Sasaldētas jūras veltes, un Sasaldētas jūras veltes nozarēs. Tas atrodas Ho Chi Minh, Vjetnama.

 4. JOLLY JOCKER LLC

  Baltkrievija

  Uzņēmums JOLLY JOCKER LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 5. VIGNESWAR EXPORTS

  Indija

  Uzņēmums VIGNESWAR EXPORTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas atrodas Tirunelveli, Indija.

 6. WILKIN & SONS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WILKIN & SONS LIMITED, gadā un darbojas Medus nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, Konservēti augļi, Augļu konservi un ievārījumi, un Konservēti augļi nozarēs. Tas atrodas Tiptree, Apvienotā Karaliste.

 7. KHORRAM DASHT KURDISTAN

  Irāna

  Uzņēmums KHORRAM DASHT KURDISTAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas atrodas 9122214097, Irāna.

 8. DONELLO FOOD

  Turcija

  Uzņēmums DONELLO FOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Ecological jams nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 9. HAPPYMAMA

  Itālija

  Uzņēmums HAPPYMAMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Augļu konservi un ievārījumi, ORGANIC fruit compotes, Augļu konservi un ievārījumi, un Preserves, jams and marmalades nozarēs. Tas atrodas Cavriago, Itālija.

 10. BENNINGER & STREIT E.K.

  Vācija

  Uzņēmums BENNINGER & STREIT E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti augļi, Saldējot žāvēti augļi, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Konservēti augļi, Saldējot žāvēti augļi, un Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.