• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konservēti gliemeži

Rezultāti

Konservēti gliemeži - Imports eksports

 1. PERLESCARGOTS LTD

  Bulgārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PERLESCARGOTS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, Gatavas saldētas maltītes, snails, Frozen foods, Luxury food export, certificates food, edible snail breeding, ready-to-eat snails, un snail breeding nozarēs. Tas atrodas Sevlievo, Bulgārija.

 2. LUMACA ITALIA

  Itālija

  Uzņēmums LUMACA ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snails, un organic breeding nozarēs. Tas atrodas Pescara, Itālija.

 3. MERCADO CARACOL

  Spānija

  Uzņēmums MERCADO CARACOL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas El Prat De Llobregat-Barcelona, Spānija.

 4. AGROFARMA

  Grieķija

  Uzņēmums AGROFARMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Larisa, Greece, Grieķija.

 5. CARACOLES PERIBÁÑEZ

  Spānija

  Uzņēmums CARACOLES PERIBÁÑEZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī Gliemeži, un Gliemeži nozarēs. Tas atrodas Beniparrell (valencia), Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LA LUMACA

  Itālija

  Uzņēmums LA LUMACA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemeži nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, un Konservēti gliemeži nozarēs. Tas atrodas Viterbo, Itālija.

 2. HELIFRUSA

  Spānija

  Uzņēmums HELIFRUSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, snails, ready-to-eat snails, Edible snails, un Konservēti gliemeži nozarēs. Tas atrodas Lorca, Spānija.

 3. FEREIKOS

  Grieķija

  Uzņēmums FEREIKOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī Live snails, edible snail breeding, Pre-cooked snails, un Frozen snails nozarēs. Tas atrodas Corinth, Grieķija.

 4. HÉLIX SANTA ANA

  Spānija

  Uzņēmums HÉLIX SANTA ANA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, snails, Konservēti gliemeži, un ready-to-eat snails nozarēs. Tas atrodas La Coruña, Spānija.

 5. BIOCARACOL

  Portugāle

  Uzņēmums BIOCARACOL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī cochlea, un ready-to-eat snails nozarēs. Tas atrodas Leiria, Portugāle.

 1. HELIXLAND

  Grieķija

  Uzņēmums HELIXLAND, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī edible snail breeding, processed snails, un ready-to-eat snails nozarēs. Tas atrodas Kastoria, Grieķija.

 2. ROMANZINI SAS

  Francija

  Uzņēmums ROMANZINI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī Vardes, processed snails, Vardes, un snails nozarēs. Tas atrodas LA RIVIERE DRUGEON, Francija.

 1. CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S.

  Itālija

  Uzņēmums CHIOCCIOLA SILASARDA S.A.R.L.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, edible snail breeding, un Konservēti gliemeži nozarēs. Tas atrodas San Giovanni In Fiore, Itālija.

 2. LA LUMACA BAIATA

  Itālija

  Uzņēmums LA LUMACA BAIATA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī edible snail breeding nozarēs. Tas atrodas Paceco, Itālija.

 3. HELIXIRION SNAILS

  Grieķija

  Uzņēmums HELIXIRION SNAILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snail breeding, cochlea, un Edible snails nozarēs. Tas atrodas Volos, Grieķija.

 4. RAVLYKOVA KHATA

  Ukraina

  Uzņēmums RAVLYKOVA KHATA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snails, un snail breeding nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 5. AZIENDA AGRICOLA PRADA

  Itālija

  Uzņēmums AZIENDA AGRICOLA PRADA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snails nozarēs. Tas atrodas Brembate, Itālija.

 6. LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums LA LUMACA BIANCA S.S. SOCIETÀ AGRICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskie kosmētikas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā lauksaimniecība, Konservēti gliemeži, Bioloģiskā lauksaimniecība, Konservēti gliemeži, Edible snails, un snails nozarēs. Tas atrodas Ghedi, Itālija.

 7. LUMACHERIA ITALIANA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LUMACHERIA ITALIANA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Cherasco, Itālija.

 8. EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums EMIR-PA PAZARLAMA VE GIDA SAN. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. HELIXMUR

  Spānija

  Uzņēmums HELIXMUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, edible snail breeding, un Konservēti gliemeži nozarēs. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 2. BAGES CARGOL S.L

  Spānija

  Uzņēmums BAGES CARGOL S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī Dried mushrooms nozarēs. Tas atrodas Fonollosa, Spānija.

 3. L'ESCARGOT FRAIS

  Beļģija

  Uzņēmums L'ESCARGOT FRAIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snail breeding, un hand-crafted production nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 4. HELIX ITALIA SRL

  Itālija

  Uzņēmums HELIX ITALIA SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Sassari, Itālija.

 5. UAB BALTIC ESCARGOTS

  Lietuva

  Uzņēmums UAB BALTIC ESCARGOTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 6. POLISH SNAIL HOLDING

  Polija

  Uzņēmums POLISH SNAIL HOLDING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Elbląg, Polija.

 7. LUWES - KEONG SUMBER MAKMUR

  Indonēzija

  Uzņēmums LUWES - KEONG SUMBER MAKMUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snails nozarēs. Tas atrodas Sukoharjo, Indonēzija.

 8. ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE

  Turcija

  Uzņēmums ESCARGOTS VIVANT, CHAIRS, COQUILLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 9. LA LUMACA PERFETTA

  Itālija

  Uzņēmums LA LUMACA PERFETTA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī snails, un Live snails nozarēs. Tas atrodas Salerno, Itālija.

 10. ARDESEN RUTAY

  Turcija

  Uzņēmums ARDESEN RUTAY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservēti gliemeži nozarē. Tas darbojas arī wood roof building, building infrastructure, un edible snail breeding nozarēs. Tas atrodas Ardeşen Rize, Turcija.