• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • konservēti vēžveidīgie

Rezultāti

Konservēti vēžveidīgie - Imports eksports

 1. CONSERVAS HOYA

  Spānija

  Uzņēmums CONSERVAS HOYA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, tuna, Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, un anchovies nozarēs. Tas atrodas Santoña-Cantabria, Spānija.

 2. THE GOURMET CORP

  Spānija

  Uzņēmums THE GOURMET CORP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservēti vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Seafood and shellfish, canned vegetables, tinned seafood, un Organic wines nozarēs. Tas atrodas Murcia, Spānija.

 3. ORBE SA

  Spānija

  Uzņēmums ORBE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Konservēti vēžveidīgie, Konservētas zivis, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Vigo, Spānija.

 4. UIG LODGE SMOKED SALMON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UIG LODGE SMOKED SALMON, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Isle Of Lewis, Apvienotā Karaliste.

 5. ECCO SEAFOOD A/S

  Dānija

  Uzņēmums ECCO SEAFOOD A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konservētas gliemenes nozarē. Tas darbojas arī Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, Konservēti vēžveidīgie, Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Strandby, Dānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SRTHXHG

  Spānija

  Uzņēmums SRTHXHG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti vēžveidīgie nozarē. Tas atrodas Hrtty, Spānija.

 2. ALFRED ENDERBY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALFRED ENDERBY LTD, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Grimsby, Apvienotā Karaliste.

 3. CAITHNESS SMOKE HOUSE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CAITHNESS SMOKE HOUSE, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Thurso, Apvienotā Karaliste.

 4. R R SPINK & SONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums R R SPINK & SONS LTD, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Arbroath, Apvienotā Karaliste.

 5. HIGHLAND SMOKED SALMON LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HIGHLAND SMOKED SALMON LTD, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Fort William, Apvienotā Karaliste.

 1. BLEIKERS SMOKEHOUSE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BLEIKERS SMOKEHOUSE, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Northallerton, Apvienotā Karaliste.

 2. NORTHSEAFOOD HOLLAND B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums NORTHSEAFOOD HOLLAND B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Urk, Nīderlande.

 1. DEVEREAU GEO & SON LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DEVEREAU GEO & SON LTD, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Isle Of Man, Apvienotā Karaliste.

 2. CLEY SMOKEHOUSE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CLEY SMOKEHOUSE, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Holt, Apvienotā Karaliste.

 3. THE DARTMOUTH FOODS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE DARTMOUTH FOODS LTD, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Dartmouth, Apvienotā Karaliste.

 4. UGIES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums UGIES, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Peterhead, Apvienotā Karaliste.

 5. SEAVINA JOINT STOCK CO.

  Vjetnama

  Uzņēmums SEAVINA JOINT STOCK CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konservēti vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī frozen seafood, un Marketing of frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Can Tho, Vjetnama.

 6. DEVEREAU GEO & SON LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DEVEREAU GEO & SON LTD, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Isle Of Man, Apvienotā Karaliste.

 7. TOBERMORY FISH CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TOBERMORY FISH CO LTD, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Isle Of Mull, Apvienotā Karaliste.

 8. INVERAWE SMOKEHOUSES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INVERAWE SMOKEHOUSES, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Taynuilt, Apvienotā Karaliste.

 1. TWEED SMOKERY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TWEED SMOKERY, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Kelso, Apvienotā Karaliste.

 2. THE GALLOWAY SMOKE HOUSE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE GALLOWAY SMOKE HOUSE, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Newton Stewart, Apvienotā Karaliste.

 3. ISLE OF EWE SMOKEHOUSE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ISLE OF EWE SMOKEHOUSE, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Achnasheen, Apvienotā Karaliste.

 4. ANCHOR SMOKEHOUSE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ANCHOR SMOKEHOUSE, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Lowestoft, Apvienotā Karaliste.

 5. CORNISH CUISINE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CORNISH CUISINE, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Penryn, Apvienotā Karaliste.

 6. DEE FISH

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DEE FISH, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Kirkcudbright, Apvienotā Karaliste.

 7. IFB AGRO

  Indija

  Uzņēmums IFB AGRO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Konservēti vēžveidīgie nozarē. Tas atrodas Kolkata, Indija.

 8. J C MORRIS & SON

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums J C MORRIS & SON, gadā un darbojas Zivis - apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Konservēti vēžveidīgie, un Konservēti vēžveidīgie nozarēs. Tas atrodas Anstruther, Apvienotā Karaliste.

 9. MARRBURY SMOKEHOUSE

  Apvienotā Karaliste

 10. H FORMAN & SON

  Apvienotā Karaliste

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas