• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • krāsas žāvēšanas krāsnis

Rezultāti

Krāsas žāvēšanas krāsnis - Imports eksports

 1. WISAG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WISAG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas atrodas Fallanden, Šveice.

 2. ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Rūpniecības krāsnis, CNC processing, conveyors, Wet painting, Wet Painting booths, powder coating booth, un powder-coating lines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. WKM WÄRMEPROZESS- UND KLIMAPRÜFTECHNIK MICHEL GMBH & CO.KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WKM WÄRMEPROZESS- UND KLIMAPRÜFTECHNIK MICHEL GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas atrodas Lachendorf, Vācija.

 4. ACROTECH

  Turcija

  Uzņēmums ACROTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī electrostatic guns, un powder coating robots nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. MCI

  Francija

  Uzņēmums MCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virsmas apstrādes mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsošana - mašīnas un iekārtas, Krāsas žāvēšanas krāsnis, Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli, Krāsošana - mašīnas un iekārtas, suction cases, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Apstrāde ar skrošu strūklu - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Dompierre Les Ormes, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ECOFLOC - METALOMECÂNICA E EQUIPAMENTOS AMBIENTAIS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums ECOFLOC - METALOMECÂNICA E EQUIPAMENTOS AMBIENTAIS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, plants and machines for metal zinc plating, Krāsas žāvēšanas krāsnis, electrostatic painting, un industrial automation nozarēs. Tas atrodas Braga, Portugāle.

 2. SEFYR

  Spānija

  Uzņēmums SEFYR, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī filters and filter elements, Dust filter recharges, Rubber wheels, un HVAC ventilation system nozarēs. Tas atrodas Terrassa, Spānija.

 3. CREAVAC- CREATIVE VAKUUMBESCHICHTUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CREAVAC- CREATIVE VAKUUMBESCHICHTUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī coatings, Plant construction, air vacuum installation, un plastic lacquering nozarēs. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 4. INTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums INTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lakošana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, continuous-flow dryers, Chain conveyors, Paint line, un Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 5. FABRIKA BOYAMA KUMLAMA SISTEMI

  Turcija

  Uzņēmums FABRIKA BOYAMA KUMLAMA SISTEMI, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. SSR ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SSR ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli, Krāsas žāvēšanas krāsnis, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, Salikšana un iespiešana - iekārtas un aprīkojums, un Iesiešana un apdare - iekārtas un materiāli nozarēs. Tas atrodas Lippstadt, Vācija.

 2. HOX BOYAHANE

  Turcija

  Uzņēmums HOX BOYAHANE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī booths for painting trains and buses, booths for painting systems, un cataphoretic painting nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. TASARIMAK

  Turcija

  Uzņēmums TASARIMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. LAMBDA TECHNOLOGY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LAMBDA TECHNOLOGY GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Žūšanu veicinošas piedevas - lakas un krāsas, equipment for drying car paints, un Žūšanu veicinošas piedevas - lakas un krāsas nozarēs. Tas atrodas Hohenbrunn, Vācija.

 3. SHENZHEN YIHELONG ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN YIHELONG ELECTROMECHANICAL TECHNOLOGY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī oven drying paints nozarēs. Tas atrodas Shenzhen, China, Ķīna.

 4. NOVA ENDÜSTRI TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

  Turcija

  Uzņēmums NOVA ENDÜSTRI TÜM HAKLARI SAKLIDIR., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Krāsošana iegremdējot - mašīnas un iekārtas, Krāsošana iegremdējot - mašīnas un iekārtas, un industrial painting booths nozarēs. Tas atrodas Akhisar / Manisa, Turcija.

 5. MECART

  Itālija

  Uzņēmums MECART, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Lissone, Itālija.

 6. ZILIO AUTOMAZIONE

  Itālija

  Uzņēmums ZILIO AUTOMAZIONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Vercurago, Itālija.

 7. LE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Collecchio, Itālija.

 8. OLPIDÜRR S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OLPIDÜRR S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Segrate, Itālija.

 1. ROSAUTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ROSAUTO S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, Krāsošanas pistoles un piederumi, Lakošana - iekārtas, un Krāsošanas pistoles un piederumi nozarēs. Tas atrodas Montebello Vicentino, Itālija.

 2. AIRMADI PAINTING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AIRMADI PAINTING S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Castelnuovo Del Garda, Itālija.

 3. TUTTO PER L'AUTO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TUTTO PER L'AUTO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - piederumi un furnitūra, Krāsas žāvēšanas krāsnis, Automašīnas - piederumi un furnitūra, un Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Voghera, Itālija.

 4. EUROCOLOR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EUROCOLOR S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lakas un krāsas nozarē. Tas darbojas arī Sintētisko sveķu krāsas, Krāsas žāvēšanas krāsnis, Sintētisko sveķu krāsas, un Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Verolavecchia, Itālija.

 5. M.E.T. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.E.T. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Gropello Cairoli, Itālija.

 6. MONTENOVO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MONTENOVO S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, Krāsošanas pistoles un piederumi, Lakošana - iekārtas, un Krāsošanas pistoles un piederumi nozarēs. Tas atrodas Tolentino, Itālija.

 7. GE - CARS 1 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GE - CARS 1 S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Krāsas žāvēšanas krāsnis, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, un Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarēs. Tas atrodas Ferrara, Itālija.

 8. ABRA - COLOR DISTRIBUZIONE DI ALESSANDRA LINI

  Itālija

  Uzņēmums ABRA - COLOR DISTRIBUZIONE DI ALESSANDRA LINI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Krāsas žāvēšanas krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Lakošana - iekārtas, Krāsošanas pistoles un piederumi, Lakošana - iekārtas, un Krāsošanas pistoles un piederumi nozarēs. Tas atrodas San Martino Dall'argine, Itālija.

 9. DAPHNE IMPIANTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DAPHNE IMPIANTI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Vallefoglia, Itālija.

 10. A.C.F. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.C.F. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Krāsošana - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Krāsas žāvēšanas krāsnis, Krāsošanas roboti, Krāsas žāvēšanas krāsnis, un Krāsošanas roboti nozarēs. Tas atrodas Cologno Monzese, Itālija.