• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kuģu būvētavu remonts un apkope

Rezultāti

Kuģu būvētavu remonts un apkope - Imports eksports

 1. SPARE NAV.I. E SERVICES

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SPARE NAV.I. E SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģniecība - mašīnbūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu apgāde, marine engine repair, engine and cylinder grinding, plant servicing workshops, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, devising electrical systems for boats, un boat engine accessories nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 2. NAVALCANTIERI ITALIA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NAVALCANTIERI ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Kuģu dzinēji, un Kuģu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 3. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums MS INVEST POLAND SP. Z O.O., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Iekapsulēšanas celtniecība, Celtniecība - restaurācija, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Iekapsulēšanas celtniecība, Celtniecība - restaurācija, marine engineering, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Gdynia, Polija.

 4. ASTILLEROS CARDAMA

  Spānija

  Uzņēmums ASTILLEROS CARDAMA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģubūve, Kuģu remonts un apkope, shipyards, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģubūve, un Kuģu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 5. OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī refrigerator engineer, boats, ship carpentry, un marine engine repair nozarēs. Tas atrodas Monte Argentario, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR

  Turcija

  Uzņēmums TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Kuģu remonts un apkope, Repairs and maintenance, ship, ship repairs, un Kuģu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Ūdens transportlīdzekļi, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, un Ūdens transportlīdzekļi nozarēs. Tas atrodas Iseo, Itālija.

 3. DE KOOIMAN GROEP

  Nīderlande

  Uzņēmums DE KOOIMAN GROEP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas atrodas Zwijndrecht, Nīderlande.

 4. NAVALSERVICE MARSELLA

  Itālija

  Uzņēmums NAVALSERVICE MARSELLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Kuģu remonts un apkope, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Kuģu būvētavu remonts un apkope, marine diesel engines, Kuģu remonts un apkope, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Surano, Itālija.

 5. ROUMANIE INTERIM

  Rumānija

  Uzņēmums ROUMANIE INTERIM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pagaidu darbs - starptautiska darbaspēka komplektēšana nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu celtniecība, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu būvētavu celtniecība, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Braila, Rumānija.

 1. STEEL WORLD

  Polija

  Uzņēmums STEEL WORLD, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija konstrukcijas, steel structural work, Alumīnija konstrukcijas, steel welding, un welding stations nozarēs. Tas atrodas Gdynia, Polija.

 2. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu remonts un apkope, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Aveiro, Portugāle.

 1. AUDAX MARINA

  Spānija

  Uzņēmums AUDAX MARINA, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī garage sheds, boat maintenance, naval construction / shipbuilding, un fibreglass for boats nozarēs. Tas atrodas Palma De Mallorca-Baleares, Spānija.

 2. TAURUS MARINE

  Turcija

  Uzņēmums TAURUS MARINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas atrodas Liman, Turcija.

 3. CARRON MARINE

  Beļģija

  Uzņēmums CARRON MARINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Jūrniecības eksperti, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, un Jūrniecības eksperti nozarēs. Tas atrodas Zelzate, Beļģija.

 4. SERNAUTA

  Portugāle

  Uzņēmums SERNAUTA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas atrodas Lagoa, Portugāle.

 5. CHANIC

  Beļģija

  Uzņēmums CHANIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Kuģu būvētavu remonts un apkope, metal constructions, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 6. NAUTIC CLASSIC PFRIEM

  Vācija

  Uzņēmums NAUTIC CLASSIC PFRIEM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas atrodas Holzgerlingen, Vācija.

 7. GENERAL TANK CLEANING

  Beļģija

  Uzņēmums GENERAL TANK CLEANING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskā tīrīšana nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, tank maintenance, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 8. GARDEC

  Beļģija

  Uzņēmums GARDEC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu remonts nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu būvētavas, Boat repairs, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu būvētavas, un Repairs and maintenance, ship nozarēs. Tas atrodas Zeebrugge, Beļģija.

 1. AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP

  Nīderlande

  Uzņēmums AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Sneek, Nīderlande.

 2. KYIV SHIPBUILDING AND SHIP-REPAIR PLANT, JSC

  Ukraina

  Uzņēmums KYIV SHIPBUILDING AND SHIP-REPAIR PLANT, JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Boatbuilding, un mechanical constructions nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 3. ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, boating accessories, un shipyards nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. NAVALSTEEL SRL

  Itālija

  Uzņēmums NAVALSTEEL SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, steel, Stainless steel furniture, Kuģu būvētavu remonts un apkope, un naval shipyards nozarēs. Tas atrodas Ispica, Itālija.

 5. MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O., ir Multi-Category, gadā un darbojas Kuģu būvētavu celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, passenger ships and boats, ship repairs, Kuģu būvētavu remonts un apkope, un maritime tug boats nozarēs. Tas atrodas VELA LUKA, Horvātija.

 6. COMPLEX JACHT

  Polija

  Uzņēmums COMPLEX JACHT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas atrodas Puck, Polija.

 7. APPROVVIGIONAMENTI INDUSTRIALI SAS

  Itālija

  Uzņēmums APPROVVIGIONAMENTI INDUSTRIALI SAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas atrodas Genova, Itālija.

 8. SCHIFFSWERFT BOLLE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHIFFSWERFT BOLLE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Kuģu būvētavu celtniecība, Kuģu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu būvētavas, Kuģu būvētavu celtniecība, Kuģu remonts un apkope, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Derben, Vācija.

 9. STUCKI MOBILER BOOTBAU

  Šveice

  Uzņēmums STUCKI MOBILER BOOTBAU, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Kuģu būvētavu celtniecība, Kuģu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu būvētavas, Kuģu būvētavu celtniecība, Kuģu remonts un apkope, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Cudrefin, Šveice.

 10. HI-Q SERVICE

  Šveice

  Uzņēmums HI-Q SERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī systems service, un computer maintenance accessories nozarēs. Tas atrodas Vezia, Šveice.

Meklēt cenas priekš