• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kuģu būves inženieri

Rezultāti

Kuģu būves inženieri - Imports eksports

 1. PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIEROS NAVALES

  Spānija

  Uzņēmums PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIEROS NAVALES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būves inženieri nozarē. Tas darbojas arī maritime assessments nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 2. MOTEC

  Beļģija

  Uzņēmums MOTEC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Jūrniecības eksperti, Kuģu būves inženieri, Kuģu būvētavas, Jūrniecības eksperti, Kuģu būves inženieri, un water purification and treatment consulting nozarēs. Tas atrodas Kontich, Beļģija.

 3. ZALIV SHIP DESIGN

  Ukraina

  Uzņēmums ZALIV SHIP DESIGN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būves inženieri nozarē. Tas darbojas arī ship design, marine engineering, Shipbuilding, un naval engineering nozarēs. Tas atrodas Mykolaiv, Ukraina.

 4. DELTA MARINE ENGINEERING

  Beļģija

  Uzņēmums DELTA MARINE ENGINEERING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būves inženieri, Marine construction, Kuģu būves inženieri, un design and engineering practice nozarēs. Tas atrodas Temse, Beļģija.

 5. PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIERIA NAVAL

  Spānija

  Uzņēmums PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIERIA NAVAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būves inženieri nozarē. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BEECKMAN DE VOS

  Beļģija

  Uzņēmums BEECKMAN DE VOS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ostas un ostu pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Jūrniecības eksperti, Kuģu būves inženieri, Jūrniecības eksperti, Kuģu būves inženieri, un appraisals nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 2. SOMATBEL-GROUP

  Beļģija

  Uzņēmums SOMATBEL-GROUP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Izklaides laivu mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būves inženieri, Rūpniecība - apkope, naval shipyards, Kuģu būves inženieri, power aspirators for industrial and street cleaning, un Rūpniecība - apkope nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. NIKL DESIGN, BOAT DESIGN & DEVELOPMENT

  Slovēnija

  Uzņēmums NIKL DESIGN, BOAT DESIGN & DEVELOPMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būves inženieri nozarē. Tas darbojas arī 3d design nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 4. SOLE GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums SOLE GIUSEPPE, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Viareggio, Itālija.

 5. METAMARINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums METAMARINE S.R.L., gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas San Benedetto Del Tronto, Itālija.

 1. SANLORENZO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SANLORENZO S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Ameglia, Itālija.

 2. VELMARE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VELMARE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Castagneto Carducci, Itālija.

 1. SE.MA DI DENEGRI PIETRO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SE.MA DI DENEGRI PIETRO & C. S.N.C., gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Stintino, Itālija.

 2. NETTUNO MOTOBARCHE

  Itālija

  Uzņēmums NETTUNO MOTOBARCHE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Codogno, Itālija.

 3. CANTIERI DEL SOLE DI MONTIS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERI DEL SOLE DI MONTIS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Cagliari, Itālija.

 4. NOVAPLAS ARCHITECTURAL PRODUCTS

  Austrālija

  Uzņēmums NOVAPLAS ARCHITECTURAL PRODUCTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģu būves inženieri nozarē. Tas darbojas arī architects nozarēs. Tas atrodas Canning Vale, WA, Austrālija.

 5. CANTIERE NAVALE G.A.M.

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE NAVALE G.A.M., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas CATTOLICA, Itālija.

 6. NAVALE SUD INGEGNERIA

  Itālija

  Uzņēmums NAVALE SUD INGEGNERIA, gadā un darbojas Kuģu būves inženieri nozarē. Tas darbojas arī Jūrniecības eksperti, un Jūrniecības eksperti nozarēs. Tas atrodas Bovalino, Itālija.

 7. TANCOA YACHT S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TANCOA YACHT S.P.A., gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 8. CANTIERE NAVAL - MECCANICO RANIERI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE NAVAL - MECCANICO RANIERI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Bari, Itālija.

 1. CANTIERE NAUTICO PORTEGRANDI MARINA & SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE NAUTICO PORTEGRANDI MARINA & SERVICE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Quarto D'altino, Itālija.

 2. SANTA MARIA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SANTA MARIA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Ponza, Itālija.

 3. VERSILMARINA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VERSILMARINA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Viareggio, Itālija.

 4. CANTIERE MOTONAUTICO S.PIETRO DI CASTELLO ( S.A.S. )

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE MOTONAUTICO S.PIETRO DI CASTELLO ( S.A.S. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Venezia, Itālija.

 5. TECH MARINE YACHT DESIGN & SERVICES

  Itālija

  Uzņēmums TECH MARINE YACHT DESIGN & SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būves inženieri nozarē. Tas atrodas Capurso, Itālija.

 6. BAGLIETTO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BAGLIETTO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas La Spezia, Itālija.

 7. CANTIERE NAUTICO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE NAUTICO S.R.L., gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Sant'agata Di Militello, Itālija.

 8. FRATELLI NERI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI NERI S.P.A., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 9. CANTIERE NAVALE MARCONI DI MARCONI ELVIRO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums CANTIERE NAVALE MARCONI DI MARCONI ELVIRO & C. S.N.C., gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Cesenatico, Itālija.

 10. AMADI ANTONIO & FIGLI

  Itālija

  Uzņēmums AMADI ANTONIO & FIGLI, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu būves inženieri, Izklaides kuģi, un Kuģu būves inženieri nozarēs. Tas atrodas Venezia, Itālija.