• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kuģu dzinēji

Rezultāti

Kuģu dzinēji - Imports eksports

 1. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Vācija

  Verified by europages badge

  With almost 100 years of experience. Now managed in its fourth generation, our company has specialised in the global distribution of high quality spare parts for diesel and gas engines. We provide technological progress from the heart of development. Benefit from our direct links with industry, combined with our high flexibility in all areas. Our products.: Spare parts for diesel and gas engines, attachments and spare parts, components for control systems, control and monitoring systems, drive technology and seal manufacturing.

 2. RENATO VARRIALE & C.

  Itālija

  Verified by europages badge

  RENATO VARRIALE e C, is a company based in Naples that deals in spare parts and engines for the industrial, agricultural, marine and automotive sectors. The Varriale company sells Lombardini, Kohler, Perkins, Sabre and Idrojet Castoldi engines. The company is the Lombardini F.I.M. dealer for Naples, Caserta and Isernia; Perkins engines for the Campania and Potenza regions.

 3. DECI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DECI GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Transformatori, pārveidotāji un taisngrieži, Elektromotori un detaļas, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Quickborn, Vācija.

 4. NAVALCANTIERI ITALIA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NAVALCANTIERI ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Kuģu dzinēji, un Kuģu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 5. PROGENER

  Spānija

  Uzņēmums PROGENER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Izklaides laivu motori, marine engines and ship propeller units, Izklaides laivu motori, un Generator nozarēs. Tas atrodas Vigo, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SUTTNER MOTOREN

  Vācija

  Uzņēmums SUTTNER MOTOREN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas atrodas Hamminkeln, Vācija.

 2. BENDER ELEKTROMOTOREN

  Vācija

  Uzņēmums BENDER ELEKTROMOTOREN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas atrodas Angelbachtal, Vācija.

 3. MOTOR SPORTS WORLDWIDE

  Vācija

  Uzņēmums MOTOR SPORTS WORLDWIDE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas atrodas Ankum, Vācija.

 4. SERVIPOL

  Polija

  Uzņēmums SERVIPOL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī marine engine repair, industrial engineering, gas engines, un Metals - machining nozarēs. Tas atrodas Bielsko-Biala, Polija.

 5. ARDORA S.A.

  Spānija

  Uzņēmums ARDORA S.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī shipyards, un industrial maintenance nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 1. AS DI VITO LABRUNA E C. SAS

  Itālija

  Uzņēmums AS DI VITO LABRUNA E C. SAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēji nozarē. Tas darbojas arī Kuģu dzinēji, Ceļamkrānu balsteņi, generating sets, Kuģu dzinēji, overhead platforms, un Ceļamkrānu balsteņi nozarēs. Tas atrodas Monopoli, Itālija.

 2. KÖHNEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÖHNEN GMBH, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, boat engine workshops, boat engine repair, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, un marine engine maintenance nozarēs. Tas atrodas BOCKHOST, Vācija.

 1. VPOWER INDUSTRY

  Turcija

  Uzņēmums VPOWER INDUSTRY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie transportlīdzekļi, textile products, Machine automation, Rūpnieciskie transportlīdzekļi, un Automotive parts nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Spānija

  Uzņēmums SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Kuģu dzinēji, Izklaides kuģi, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, components, on-board instruments for boats and ships, Izklaides kuģi, un Kuģi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Lezo, Spānija.

 3. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  Spānija

  Uzņēmums CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, marine engines, diesel engines, un fuel injection engines nozarēs. Tas atrodas Vigo - Pontevedra, Spānija.

 4. WERKHUIZEN FRANS STEVENS

  Beļģija

  Uzņēmums WERKHUIZEN FRANS STEVENS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī industrial engines rectified nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 5. MARINE TECHNICS BALTIA OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums MARINE TECHNICS BALTIA OÜ, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for marine, river and harbour work, un marine engine maintenance nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 6. FPT INDUSTRIAL SPA

  Itālija

  Uzņēmums FPT INDUSTRIAL SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Motori un detaļas nozarē. Tas darbojas arī Kuģu dzinēji, Kuģu dzinēji, un agricultural motors nozarēs. Tas atrodas Torino, Itālija.

 7. CARRON MARINE

  Beļģija

  Uzņēmums CARRON MARINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Jūrniecības eksperti, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, un Jūrniecības eksperti nozarēs. Tas atrodas Zelzate, Beļģija.

 8. MERTENS

  Vācija

  Uzņēmums MERTENS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas atrodas Velten, Vācija.

 1. TM-MOTORSPORT VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums TM-MOTORSPORT VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas atrodas Euskirchen, Vācija.

 2. MOTOREN RECHT + BOECKMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOTOREN RECHT + BOECKMANN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Kuģu dzinēji, Iekšdedzes dzinēji - detaļas un rezerves daļas, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, un Kuģu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. TMS HAMBURG TECHNICAL MARINE SERVICES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TMS HAMBURG TECHNICAL MARINE SERVICES GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Izklaides kuģi, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Izklaides kuģi, un Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 4. SCHAFFERUS ZYLINDERSCHLEIFEREI

  Vācija

  Uzņēmums SCHAFFERUS ZYLINDERSCHLEIFEREI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Iekšdedzes dzinēji, Automašīnas, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, Kuģu dzinēji, Iekšdedzes dzinēji, Automašīnas, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, un Kuģu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Reichenbach, Vācija.

 5. MT MARINE TECHNIK AG

  Šveice

  Uzņēmums MT MARINE TECHNIK AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, Kuģu dzinēji, Autoservisi un automašīnu tehniskās apkopes stacijas, Automašīnas, Smagās automašīnas, furgoni un kravas automobiļi, un Kuģu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Bäch, Šveice.

 6. MAXMARE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MAXMARE GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Izklaides kuģi, Automašīnas, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, un Izklaides kuģi nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 7. MD BOOTSERVICE

  Nīderlande

  Uzņēmums MD BOOTSERVICE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī outboard motor boats, boat engine repair, un boat engines nozarēs. Tas atrodas Blaricum, Nīderlande.

 8. GERALD WORZFELD

  Vācija

  Uzņēmums GERALD WORZFELD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas, Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģu dzinēji, un Kuģu dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarēs. Tas atrodas Broderstorf, Vācija.

 9. BOOTSMOTORENCENTER SCHWARZ & FRANK AG

  Šveice

  Uzņēmums BOOTSMOTORENCENTER SCHWARZ & FRANK AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kuģu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Motorlaivas, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Izklaides laivu motori, Izklaides kuģi, Motorlaivas, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, un Izklaides laivu motori nozarēs. Tas atrodas Stäfa, Šveice.

 10. SCHNOOR MARINE

  Vācija

  Uzņēmums SCHNOOR MARINE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Iekšdedzes dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Kuģu dzinēji, Izklaides kuģi, Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Kuģu dzinēji, un Izklaides kuģi nozarēs. Tas atrodas Hennigsdorf, Vācija.