• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kuģubūve

Rezultāti

Kuģubūve - Imports eksports

 1. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ODISSEIA TEORICA LDA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Metāla konstrukcijas, naval shipyards, ship repairs, ship carpentry, factory ships, Repairs and maintenance, ship, un naval construction / shipbuilding nozarēs. Tas atrodas Setubal, Portugāle.

 2. ASTILLEROS CARDAMA

  Spānija

  Uzņēmums ASTILLEROS CARDAMA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģu būvētavu celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģubūve, Kuģu remonts un apkope, shipyards, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģubūve, un Kuģu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 3. FIBRAMAR

  Portugāle

  Uzņēmums FIBRAMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī boats, un fishing boats nozarēs. Tas atrodas Atouguia Da Baleia, Portugāle.

 4. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Spānija

  Uzņēmums CARPINTERIA NAVAL NIETO SL, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavu celtniecība, ship maintenance, ship carpentry, Kuģu būvētavu celtniecība, un shipyards nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

 5. FAUSTINO CARCELLER SL

  Spānija

  Uzņēmums FAUSTINO CARCELLER SL, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Avāriju novērtētāji, maritime assessments, un Avāriju novērtētāji nozarēs. Tas atrodas Vigo-Pontevedra, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AMERALYS

  Francija

  Uzņēmums AMERALYS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Kuģubūve, furniture for yachts, architectural studies for sea, river and lake works, un interior architecture studies nozarēs. Tas atrodas Saint-Herblain, Francija.

 2. GRANI LTD

  Ukraina

  Uzņēmums GRANI LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, un Kuģu būvētavas nozarēs. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 3. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Itālija

  Uzņēmums S. GIORGIO DEL PORTO SPA, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģniecība - mašīnbūve, naval shipyards, electric motor repair, Kuģniecība - mašīnbūve, un technical assistance nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 4. SRA VOLVO PENTA

  Francija

  Uzņēmums SRA VOLVO PENTA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas atrodas Nantes, Francija.

 5. STRATO COMPO

  Francija

  Uzņēmums STRATO COMPO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī composite aeronautical parts, composite part bespoke moulding, un Composite parts for the construction industry nozarēs. Tas atrodas Grayan-Et-L'hopital, Francija.

 1. CONDEK BVBA

  Beļģija

  Uzņēmums CONDEK BVBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Civil engineering, Elektriķi - celtniecības pakalpojumi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un passenger transport by sea nozarēs. Tas atrodas Brugge, Beļģija.

 2. FOUNTAINE PAJOT S.A.

  Francija

  Uzņēmums FOUNTAINE PAJOT S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Izklaides kuģi, Kuģu būvētavas, Izklaides kuģi, catamarans, un naval engineering nozarēs. Tas atrodas Aigrefeuille-D'aunis, Francija.

 1. EUROSHIP SERVICE

  Latvija

  Uzņēmums EUROSHIP SERVICE, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kuģu remonts un apkope nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Metāla un tērauda metināšana, Kuģubūve, naval construction / shipbuilding, un Metāla un tērauda metināšana nozarēs. Tas atrodas Riga, Latvija.

 2. MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES

  Francija

  Uzņēmums MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu remonts un apkope, Kuģu remonts un apkope, un Mould design and manufacturing nozarēs. Tas atrodas Saint Cyprien, Francija.

 3. CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX

  Francija

  Uzņēmums CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas atrodas Bordeaux Cedex, Francija.

 4. JETTER

  Rusija

  Uzņēmums JETTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Džipi nozarē. Tas darbojas arī Ātrlaivas, Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Mēbeles autofurgoniem, Ātrlaivas, Kuģubūve, Kuģu būvētavas, un Mēbeles autofurgoniem nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 5. MOTEC

  Beļģija

  Uzņēmums MOTEC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Jūrniecības eksperti, Kuģu būves inženieri, Kuģu būvētavas, Jūrniecības eksperti, Kuģu būves inženieri, un water purification and treatment consulting nozarēs. Tas atrodas Kontich, Beļģija.

 6. TH COMPANY

  Spānija

  Uzņēmums TH COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas atrodas Mungia, Spānija.

 7. FRANCISCO CARDAMA S.A.

  Spānija

  Uzņēmums FRANCISCO CARDAMA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī ship repairs, laminated glass, un ship and boathouse nozarēs. Tas atrodas Vigo, Spānija.

 8. DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 1. JACHTWERF VENNEKENS

  Beļģija

  Uzņēmums JACHTWERF VENNEKENS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Izklaides kuģi, Kuģubūve, Izklaides kuģi, ship maintenance, un furniture for yachts nozarēs. Tas atrodas Boom, Beļģija.

 2. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģu remonts un apkope, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Aveiro, Portugāle.

 3. OCEA

  Francija

  Uzņēmums OCEA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Kuģubūve, un ship design nozarēs. Tas atrodas Les Sables D Olonne, Francija.

 4. ALU ACIER SERVICE MARINE

  Francija

  Uzņēmums ALU ACIER SERVICE MARINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas atrodas Longueville, Francija.

 5. FAHRGASTSCHIFF-VERMITTLUNG WERNER HÖNER

  Vācija

  Uzņēmums FAHRGASTSCHIFF-VERMITTLUNG WERNER HÖNER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Kuģu apgāde, Kuģniecības uzņēmumi - līnijas, Kuģniecības - fraktētāji, Izklaides kuģi, Kuģu apgāde, Kuģniecības uzņēmumi - līnijas, un Kuģniecības - fraktētāji nozarēs. Tas atrodas Heiligenhafen, Vācija.

 6. TEMA MARINE-SERVICE S. OBERHEIM

  Vācija

  Uzņēmums TEMA MARINE-SERVICE S. OBERHEIM, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģu būvētavas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Izklaides kuģi, Motorlaivas, Kuģu būvētavas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Izklaides kuģi, un Motorlaivas nozarēs. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 7. GABO MARTI GMBH

  Šveice

  Uzņēmums GABO MARTI GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Izklaides kuģi, Motorlaivas, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Izklaides laivu motori, Izklaides kuģi, Motorlaivas, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, un Izklaides laivu motori nozarēs. Tas atrodas Neuenkirch, Šveice.

 8. TAYACHTING TAMM GEORG

  Austrija

  Uzņēmums TAYACHTING TAMM GEORG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Automašīnas - mehāniskās detaļas un rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Kuģu remonts un apkope, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Kuģu remonts un apkope, un Kuģi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

 9. SAIL-SERVICE-STARNBERG

  Vācija

  Uzņēmums SAIL-SERVICE-STARNBERG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģubūve nozarē. Tas darbojas arī Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Izklaides kuģi, Motorlaivas, Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Izklaides kuģi, Motorlaivas, un Izklaides un atpūtas peldlīdzekļi - detaļas, dzinēji un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Starnberg, Vācija.

 10. BOOTE KEUSEN

  Vācija

  Uzņēmums BOOTE KEUSEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Izklaides kuģi, Kuģubūve, Kuģu būvētavas, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, un Izklaides kuģi nozarēs. Tas atrodas Eutin-Fissau, Vācija.