• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • kustīgas- pārvietojamas starpsienas

Rezultāti

Kustīgas- pārvietojamas starpsienas - Imports eksports

 1. BUROONE

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BUROONE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Modernas mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Biroja krēsli, Biroja mēbeles un plaukti, Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, Biroja dokumentu skapji un kartotēkas, Biroja krēsli, Biroja mēbeles un plaukti, Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, un Biroja dokumentu skapji un kartotēkas nozarēs. Tas atrodas Glabais, Beļģija.

 2. MAMPARAS ONLINE

  Spānija

  Uzņēmums MAMPARAS ONLINE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī crystal work, Coloured aluminium joinery, bathroom shower screens, un aluminum doors nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 3. MOVING DESIGNS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MOVING DESIGNS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī acoustic walls nozarēs. Tas atrodas Wokingham, Apvienotā Karaliste.

 4. CASTEL

  Spānija

  Uzņēmums CASTEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Būvniecības materiāli, Keramika - flīzes, Būvniecības materiāli, Keramika - flīzes, un taps and fittings nozarēs. Tas atrodas Onda, Spānija.

 5. FABIMA

  Beļģija

  Uzņēmums FABIMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, accordion doors, un dividing rails nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HUFCOR DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HUFCOR DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī mobile glazed and acoustic partitions nozarēs. Tas atrodas Dessau-Roßlau, Vācija.

 2. WALLRITE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums WALLRITE SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Starpsienas, Stikls - starpsienas un durvis, Saliekamas mājas, Starpsienas, Stikls - starpsienas un durvis, un Saliekamas mājas nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 3. PREFABRICADOS Y MONTAJES S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PREFABRICADOS Y MONTAJES S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas Torres De Elorz-Navarra, Spānija.

 4. ESPACES MOBILES

  Francija

  Uzņēmums ESPACES MOBILES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Sliding partitions nozarēs. Tas atrodas Roncq, Francija.

 5. DECOROFFICE STUDIO

  Spānija

  Uzņēmums DECOROFFICE STUDIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas La Pobla De Farnals, Spānija.

 1. HAP HYGIËNISCHE AFBOUWPROJECTEN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums HAP HYGIËNISCHE AFBOUWPROJECTEN B.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas Doetinchem, Nīderlande.

 2. AMENABURO

  Maroka

  Uzņēmums AMENABURO, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Stand design, un suspended ceiling nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 1. HAMAG MAGAZIJNINRICHTING

  Nīderlande

  Uzņēmums HAMAG MAGAZIJNINRICHTING, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Dokumentu skapji birojiem, modular floors, Storage - equipment and systems, Dokumentu skapji birojiem, un vertical storage nozarēs. Tas atrodas Maassluis, Nīderlande.

 2. OFFICE PARTITIONS SYDNEY

  Austrālija

  Uzņēmums OFFICE PARTITIONS SYDNEY, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas Queensland, Austrālija.

 3. DORMA HÜPPE SCHWEIZ AG

  Šveice

  Uzņēmums DORMA HÜPPE SCHWEIZ AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas St. Gallen, Šveice.

 4. AVENT INTERIORS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AVENT INTERIORS LTD, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Office fit-out nozarēs. Tas atrodas Bristol, Apvienotā Karaliste.

 5. INSTALACIONES TORREJÓN

  Spānija

  Uzņēmums INSTALACIONES TORREJÓN, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Piekaramie griesti, Piekaramie griesti, office room divider screen, melamine room divider screen, un shower screens nozarēs. Tas atrodas TORREJÓN DE VELASCO - MADRID, Spānija.

 6. EUROBOX CONTINENTAL

  Beļģija

  Uzņēmums EUROBOX CONTINENTAL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī cloakroom cabinets, partitions, screens, un Pallet shelving nozarēs. Tas atrodas Wijnegem, Beļģija.

 7. MESTRIA COMPACTOS FENÓLICOS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums MESTRIA COMPACTOS FENÓLICOS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī phenolic carrels, phenolic panels, un cloakroom cabinets nozarēs. Tas atrodas Mafra, Portugāle.

 8. PROMI-ART

  Beļģija

  Uzņēmums PROMI-ART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stikls - starpsienas un durvis nozarē. Tas darbojas arī Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, Office fit-out, Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, office furniture, un Floor covering nozarēs. Tas atrodas Drogenbos, Beļģija.

 1. INSTALAPLAC

  Spānija

  Uzņēmums INSTALAPLAC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas Petrer, Spānija.

 2. COORDINATIE

  Beļģija

  Uzņēmums COORDINATIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Piekaramie griesti, wall demolition, Piekaramie griesti, wall coverings, un taps and fittings nozarēs. Tas atrodas Zaventem, Beļģija.

 3. REYEM

  Francija

  Uzņēmums REYEM, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Izņemamas starpsienas, open space wall, moveable wall installation, Izņemamas starpsienas, un dividing walls nozarēs. Tas atrodas Lutterbach, Francija.

 4. EPART OFIS SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums EPART OFIS SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. GARYSAN SISTEMAS SL

  Spānija

  Uzņēmums GARYSAN SISTEMAS SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī mobile partitions nozarēs. Tas atrodas Bullas, Spānija.

 6. SPAC SOCIETE DE POSE ET AGENCEMENT DE CLOISONS AMOVIBLES FAUX PLAFOND

  Francija

  Uzņēmums SPAC SOCIETE DE POSE ET AGENCEMENT DE CLOISONS AMOVIBLES FAUX PLAFOND, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Office fit-out, un movable partitions nozarēs. Tas atrodas Goussainville, Francija.

 7. SERET SERVICES

  Francija

  Uzņēmums SERET SERVICES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Starpsienas, mobile partitions, office room divider screen, un Starpsienas nozarēs. Tas atrodas Villiers Sur Marne, Francija.

 8. CO TERRE

  Beļģija

  Uzņēmums CO TERRE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Soundproofing, un sound insulation nozarēs. Tas atrodas Vivegnis, Beļģija.

 9. MAMPARAS Y BAÑOS

  Spānija

  Uzņēmums MAMPARAS Y BAÑOS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kustīgas, pārvietojamas starpsienas nozarē. Tas atrodas San Cristóbal De La Laguna, Spānija.

 10. POLYSPACE-HANSAUER

  Beļģija

  Uzņēmums POLYSPACE-HANSAUER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Starpsienas nozarē. Tas darbojas arī Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, Kustīgas, pārvietojamas starpsienas, mobile partitions, Sliding partitions, un acoustic walls nozarēs. Tas atrodas Rhode-Saint-Genèse, Beļģija.