• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • langusti

Rezultāti

Langusti - Imports eksports

 1. FISHERIES INTL

  Mauritānija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Mēs esam zvejniecības uzņēmums un saldētu uz kuģa, saldētu uz sauszemes un svaigu zivju eksportētājs no Mauritānijas uz Daklu. Mēs atrodamies Mauritānijā - Rietumāfrikā un Vācijā. Mēs zvejojam un eksportējam no jūsu zvejas vietām uz Eiropu, Āfriku, arābu valstīm, Āziju un Kanādu. Mēs esam uzņēmums, kas ievēro Eiropas un Amerikas Savienības noteiktās sankcijas. Tas nozīmē, ka mēs netirgojam ar valstīm, uz kurām attiecas ekonomiskās sankcijas, piemēram, Kubu, Krieviju, Venecuēlu......... Mūsu uz zvejas kuģiem saldētās zivis un uz sauszemes saldētās zivis atbilst ieteicamajai zivju apstrādei, tvertnes un saldēšanas iekārtas atbilst Eiropas normatīvajām prasībām. Mūsu zivju īpašības ir šādas: - Olbaltumvielas: 60-70 %. - Tauki: 4-10 %. - Minerālsāls: 2-4 %. Visiem klientiem ieteicams nosūtīt mums iepirkuma nodomu vēstuli (LOI), kurā jānorāda: - kopējais iepērkamais daudzums - precīzi pieprasīto zivju izmēri - Galīgais galamērķis - zivju zinātniskie nosaukumi

 2. MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR

  Francija

  Uzņēmums MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Langusti, Langusti, un pure vanilla extract nozarēs. Tas atrodas Castanet Tolosan, Francija.

 3. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Spānija

  Uzņēmums VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Langusti, frozen seafood, un Langusti nozarēs. Tas atrodas Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, Spānija.

 4. TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL

  Itālija

  Uzņēmums TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Langusti nozarē. Tas darbojas arī shellfish washing nozarēs. Tas atrodas Riccione, Itālija.

 5. LEHNHERR S.A.

  Šveice

  Uzņēmums LEHNHERR S.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Vēži, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Gliemenes un vēžveidīgie, Langusti, Vēži, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Gliemenes un vēžveidīgie, un Langusti nozarēs. Tas atrodas Bevaix, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INTERPRAL ULYSSE

  Francija

 2. JONCOUR EUGENE

  Francija

 3. LANNUTTI

  Šveice

  Uzņēmums LANNUTTI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Elektroenerģija - ražošana un realizācija nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Metālapstrādes darbgaldi, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, un Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Genève, Šveice.