• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums

Rezultāti

Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

 1. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecības produkcija, Grain cleaning, Grain cleaning machine, Grain cleaner, Grain loader, Grain shipment, Grain processing, un Grain separator nozarēs. Tas atrodas Kitaygorod, Ukraina.

 2. ELMEGA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELMEGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, milking halls, milking circuits, portable milking machines, SLEEVES, GRILLS, un SCRAPERS nozarēs. Tas atrodas Santa Comba-A Coruña, Spānija.

 3. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skābbarības lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, silo construction, system design, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un grain storage silos nozarēs. Tas atrodas Osterburken, Vācija.

 4. LIBERAGRI SRLS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LIBERAGRI SRLS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Barība mājdzīvniekiem nozarē. Tas darbojas arī Lopbarība, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Dārza instrumenti, Lopbarība, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Dārza instrumenti nozarēs. Tas atrodas Monterosi, Itālija.

 5. LATSCHBACHER GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LATSCHBACHER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kronstorf, Austrija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Borgholzhausen, Vācija.

 2. ELTEN D.O.O.

  Slovēnija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELTEN D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadības slēdži - elektrība nozarē. Tas darbojas arī Automātiskās telefoncentrāles, Spiediena pārslēgi, Slēdži, Autopiloti - aprīkojums, Elektriskās signālierīces dzelzceļam - sistēmas un aprīkojums, Kontroles un regulēšanas ierīces un instrumenti, Elektroenerģija - izplatīšanas aprīkojums, Potenciometri, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Domžale, Slovēnija.

 3. LEHNER AGRAR GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEHNER AGRAR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Westerstetten, Vācija.

 4. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Metāla konstrukcijas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, Metāla konstrukcijas, un Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Roncoferraro, Itālija.

 5. VIGNATECH SRLS

  Itālija

  Uzņēmums VIGNATECH SRLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī zeolite nozarēs. Tas atrodas Canelli, Itālija.

 1. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana un laistīšana - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Puente Del Río-Adra, Spānija.

 2. SEPEC CONSULTS SAS

  Francija

  Uzņēmums SEPEC CONSULTS SAS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hidroponika - materiāli un aprīkojums, Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, Izpētes un attīstības stratēģija, Management consultancy, Hidroponika - materiāli un aprīkojums, Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, un Izpētes un attīstības stratēģija nozarēs. Tas atrodas Muzillac, Francija.

 1. MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT.

  Baltkrievija

  Uzņēmums MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Autobusi un tālsatiksmes autobusi, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, trucks for special transport, un Autobusi un tālsatiksmes autobusi nozarēs. Tas atrodas Minsk Minsk Region, Baltkrievija.

 2. BAYTUNA EXPORT & IMPORT

  Turcija

  Uzņēmums BAYTUNA EXPORT & IMPORT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, agricultural disc harrow, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un agricultural accessories nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. FRANCO SRL

  Itālija

  Uzņēmums FRANCO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cervasca, Itālija.

 4. OZDUMAN TARIM MAKINALARI SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums OZDUMAN TARIM MAKINALARI SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas KONYA, Turcija.

 5. LENKOMTECH

  Rusija

  Uzņēmums LENKOMTECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Cisternu piekabes, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Cisternu piekabes, Mašīnas un piederumi lauksaimniecībai, Augsnes kultivēšana - mašīnas un aprīkojums, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Penza, Rusija.

 6. AGEON

  Itālija

  Uzņēmums AGEON, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, laboratories for agricultural chemical analyses, technical assistance, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un chemical, physical and bacterial water analysis nozarēs. Tas atrodas Borgo San Dalmazzo, Itālija.

 7. FRANZ JANSCHITZ GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums FRANZ JANSCHITZ GESELLSCHAFT M.B.H., ir Multi-Category, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī milk centrifuge, Butter churns, Wicker fences, un road safety equipment and systems nozarēs. Tas atrodas Althofen, Austrija.

 8. INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Itālija

  Uzņēmums INGEGNERIA ALIMENTARE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for dairy products, plants and equipment for breweries, un kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making nozarēs. Tas atrodas Rende, Itālija.

 1. KIEBLER AG

  Šveice

  Uzņēmums KIEBLER AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī hay bundling machines, agricultural machinery and equipment, farm equipment, un haymaking machinery nozarēs. Tas atrodas Zihlschlacht-Sitterdorf, Šveice.

 2. DURUSU DAMLA SULAMA FILTRE A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums DURUSU DAMLA SULAMA FILTRE A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī filters and filtration systems, filters and filter elements, un filters nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. KUHN

  Francija

  Uzņēmums KUHN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Spēkbarība un salmi, Smidzināšanas iekārtas lauksaimniecībai, Spēkbarība un salmi, haymaking machinery, un manure spreaders nozarēs. Tas atrodas Saverne Cedex, Francija.

 4. PROMIS ALLIANCE LTD.

  Baltkrievija

  Uzņēmums PROMIS ALLIANCE LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 5. STAGRIC, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums STAGRIC, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, fuel injection nozzles, installation of farming systems, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Carvoeira Tvd, Portugāle.

 6. APROS

  Itālija

  Uzņēmums APROS, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, supplies for agriculture, supplies for silviculture, Lauksaimniecība - mašīnas un iekārtas, un farming machinery & tools nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 7. VEGEAL SARL

  Francija

  Uzņēmums VEGEAL SARL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Troyes, Francija.

 8. CAPI EXPORT

  Francija

  Uzņēmums CAPI EXPORT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Didelio tikslumo matavimo prietaisai nozarē. Tas darbojas arī Laboratorijas - aparāti un instrumenti, Lauksaimniecība - imports, eksports, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Laboratorijas - aparāti un instrumenti, Laboratory analysis equipment, Lauksaimniecība - imports, eksports, un Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aubagne, Francija.

 9. PANAL FLOTANTE S.L.U

  Spānija

  Uzņēmums PANAL FLOTANTE S.L.U, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī sewage storage plants nozarēs. Tas atrodas Villena, Spānija.

 10. IAE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IAE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Paukošana - materiāli un aprīkojums, Smokers' shelters, horse stables, un Paukošana - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Stoke-On-Trent, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

34 280 Uzņēmumi