• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lecekšu rāmji

Rezultāti

Lecekšu rāmji - Imports eksports

 1. TECNOVA SERRE

  Itālija

  Uzņēmums TECNOVA SERRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecekšu rāmji nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, cogeneration plant, un Siltumnīcas un lecektis nozarēs. Tas atrodas Porto Mantovano, Itālija.

 2. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Lecekšu rāmji, Lecekšu rāmji, un greenhouse products nozarēs. Tas atrodas Loc. Valcele, Rumānija.

 3. NASSAN GREENHOUSES

  Turcija

  Uzņēmums NASSAN GREENHOUSES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecekšu rāmji nozarē. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 4. VIOLSAN

  Turcija

  Uzņēmums VIOLSAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecekšu rāmji nozarē. Tas darbojas arī greenhouses for floriculture and gardening, nursery greenhouses, un drinking yoghurt nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. AC MECANIQUE

  Francija

  Uzņēmums AC MECANIQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecekšu rāmji nozarē. Tas darbojas arī glasshouse covers, un metal clips nozarēs. Tas atrodas Sainte Barbe, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BIO GREEN AGRO

  Ukraina

  Uzņēmums BIO GREEN AGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dabīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Lecekšu rāmji, un Lecekšu rāmji nozarēs. Tas atrodas Voznesensk, Ukraina.

 2. VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM

  Turcija

  Uzņēmums VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM, gadā un darbojas Lecekšu rāmji nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. GAUDEA A.S.

  Čehija

  Uzņēmums GAUDEA A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Lecekšu rāmji, un Lecekšu rāmji nozarēs. Tas atrodas Praha 8, Čehija.