• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lecektis

Rezultāti

Lecektis - Imports eksports

 1. ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALMERIPLANT SEMILLEROS Y VIVEROS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī Nurseries, Almond trees, Pistachios, Seeds, Organic soil, Peach trees, Vegetable grafts, Tarraco, un Constantí nozarēs. Tas atrodas Puebla De Vícar (almería), Spānija.

 2. EL PLANTEL SEMILLEROS

  Spānija

  Uzņēmums EL PLANTEL SEMILLEROS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī nursery seedlings nozarēs. Tas atrodas La Mojonera-Almería, Spānija.

 3. H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums H.T. TRADE SERVICE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas atrodas Osnabrück, Vācija.

 4. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apūdeņošana - sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcas, Lecektis, Siltumnīcas un lecektis, Siltumnīcas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 5. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  Spānija

  Uzņēmums SEMILLEROS PLANTIAGRO, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī Kokaudzētavas un mežkopība, Stādi, cereals, sowing seeds, Kokaudzētavas un mežkopība, un Stādi nozarēs. Tas atrodas Puerto Lumbreras-Murcia, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SEMILLAS FITO SA

  Spānija

  Uzņēmums SEMILLAS FITO SA, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī corn flour cereals, barley seeds, maize cereals, un cereal sowing seeds nozarēs. Tas atrodas Badajoz, Spānija.

 2. LABORATORIOS EDYMA SL

  Spānija

  Uzņēmums LABORATORIOS EDYMA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī potatoes, un seed potatoes nozarēs. Tas atrodas Secadura Cantabria, Spānija.

 3. SEMILLERO LAIMUND

  Spānija

  Uzņēmums SEMILLERO LAIMUND, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī vines, water-melon, melon, un tomato seeds nozarēs. Tas atrodas El Ejido-Almería, Spānija.

 4. IXIRA YATAK

  Turcija

  Uzņēmums IXIRA YATAK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V.

  Serbija

  Uzņēmums ASTER-RR GREENHOUSES & PLANT B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcas un lecektis, Stādi, sīpoli un sēklas, Siltumnīcas un lecektis, un Stādi, sīpoli un sēklas nozarēs. Tas atrodas Kanjiža-Magyarkanizsa, Serbija.

 1. ULUSOY YATAK

  Turcija

  Uzņēmums ULUSOY YATAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. SERRES JRC

  Francija

  Uzņēmums SERRES JRC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas atrodas St Georges Des Gardes, Francija.

 1. BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO

  Itālija

  Uzņēmums BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Andora, Itālija.

 2. SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Uzzano, Itālija.

 3. MARI SERRE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MARI SERRE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Feroleto Della Chiesa, Itālija.

 4. GALBUSERA SERRE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GALBUSERA SERRE S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Merate, Itālija.

 5. PONTEVIA SERRE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PONTEVIA SERRE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Casalzuigno, Itālija.

 6. EURO PLAST 2 A S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums EURO PLAST 2 A S.R.L., gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Canicatti', Itālija.

 7. COFEAL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COFEAL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltumnīcas un lecektis nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Pavia Di Udine, Itālija.

 8. PFA DRAGOMIR N. IULIAN

  Rumānija

  Uzņēmums PFA DRAGOMIR N. IULIAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lecektis nozarē. Tas atrodas Braila, Rumānija.

 1. NUOVO CONSORZIO PER L'AGRICOLTURA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVO CONSORZIO PER L'AGRICOLTURA S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu apkures sistēmas, Lecektis, Siltumnīcu apkures sistēmas, un Lecektis nozarēs. Tas atrodas Fiumefreddo Di Sicilia, Itālija.

 2. TECHNO IMPIANTI DI FRANCESCHINI MAURO E C S.A.S.

  Itālija

 3. IDROTERM SERRE S.R.L.

  Itālija

 4. OPUS ET VITA S.R.L.

  Itālija

 5. TEA PROJECT S.R.L.

  Itālija

 6. PROMEC S.R.L.

  Itālija

 7. LAMEZIA SERRE

  Itālija

 8. MED GROUP S.R.L.

  Itālija

 9. VIALE SISTEMI S.R.L.

  Itālija

 10. SIMEL AUTOMAZIONI S.N.C. DI MORENO F. & CATTANEO G.

  Itālija