• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lidmašīnu dzinēji

Rezultāti

Lidmašīnu dzinēji - Imports eksports

 1. SAFRAN

  Francija

  Uzņēmums SAFRAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, un aeronautics nozarēs. Tas atrodas Paris Cedex 15, Francija.

 2. LOMA AIR

  Beļģija

  Uzņēmums LOMA AIR, ir Multi-Category, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Lidmašīnu dzinēji, supplies for aeronautical applications, accessories for aircraft, un supplies for aeronautical maintenance nozarēs. Tas atrodas Heist Op Den Berg, Beļģija.

 3. JETSET AIRMOTIVE, INC.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums JETSET AIRMOTIVE, INC., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas atrodas Hialeah, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. PIPISTREL D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums PIPISTREL D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Katli un tvertnes aviācijai, un Lidmašīnu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Ajdovščina, Slovēnija.

 5. KÜRZI AVIONICS AG

  Šveice

  Uzņēmums KÜRZI AVIONICS AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Elektrība - komponenti un detaļas, Glabātavas un muitas noliktavas, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Elektrība - komponenti un detaļas, un Glabātavas un muitas noliktavas nozarēs. Tas atrodas Lommis, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GOMOLZIG FLUGZEUGWARTUNG BREITSCHEID

  Vācija

  Uzņēmums GOMOLZIG FLUGZEUGWARTUNG BREITSCHEID, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, Kuģu remonts un apkope, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, un Kuģu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Breitscheid, Vācija.

 2. ROMAN WELLER

  Vācija

  Uzņēmums ROMAN WELLER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Elektronika aviācijai, Pasažieru aviopārvadājumi, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Elektronika aviācijai, un Pasažieru aviopārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Bibersfeld, Vācija.

 3. BUSEL MAKINA SAN.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums BUSEL MAKINA SAN.TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī precision turning nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 4. SWISS AVIATION SERVICES AG

  Šveice

  Uzņēmums SWISS AVIATION SERVICES AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, Elektronika aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, un Elektronika aviācijai nozarēs. Tas atrodas Volketswil, Šveice.

 5. EADS DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EADS DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, un Lidmašīnu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Ottobrunn, Vācija.

 1. PORTA AIR SERVICE GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums PORTA AIR SERVICE GMBH & CO KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, Elektronika aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, un Elektronika aviācijai nozarēs. Tas atrodas Porta Westfalica, Vācija.

 2. ASAP LOGISTIC SOLUTIONS

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums ASAP LOGISTIC SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas atrodas Pittsburgh, Amerikas Savienotās Valstis.

 1. BERNRADER MEßTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BERNRADER MEßTECHNIK GMBH, gadā un darbojas Kuģi - mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Tabaka, Komunikācijas, Lidmašīnu dzinēji, Tabaka, Komunikācijas, un Lidmašīnu dzinēji nozarēs. Tas atrodas Germering, Vācija.

 2. ALC SPECZAKAZ

  Baltkrievija

  Uzņēmums ALC SPECZAKAZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, aeronautic systems service, un aviation industry supplies nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 3. UL - FLUGZEUGBAU QUANDER

  Vācija

  Uzņēmums UL - FLUGZEUGBAU QUANDER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Elektronika aviācijai, Rūpniecisko iekārtu īre, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Elektronika aviācijai, un Rūpniecisko iekārtu īre nozarēs. Tas atrodas Petershagen, Vācija.

 4. EUROPAVIA (SUISSE) SA HOLDING

  Šveice

  Uzņēmums EUROPAVIA (SUISSE) SA HOLDING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Pasažieru aviopārvadājumi, Helikopteru čarters - pasažieru pārvadājumi, Preču aviopārvadājumi, Lidmašīnu dzinēji, Pasažieru aviopārvadājumi, Helikopteru čarters - pasažieru pārvadājumi, un Preču aviopārvadājumi nozarēs. Tas atrodas Bern, Šveice.

 5. SCHAFFRAN PROPELLER + SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHAFFRAN PROPELLER + SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Kuģu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Lidmašīnu dzinēji, Kuģu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, un Kuģi - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 6. INTELISANO AVIATION GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums INTELISANO AVIATION GMBH & CO. KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, un Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Oftersheim, Vācija.

 7. MB ELECTRONIC AG

  Vācija

  Uzņēmums MB ELECTRONIC AG, gadā un darbojas Starptautiski kravu pārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Lidmašīnu dzinēji, Detaļas un rezerves daļas lielām mājsaimniecības ierīcēm, Kuģi - iekārtas un aprīkojums, Lidmašīnu dzinēji, un Detaļas un rezerves daļas lielām mājsaimniecības ierīcēm nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 8. ACG AIR-CRAFT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ACG AIR-CRAFT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, Elektronika aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, un Elektronika aviācijai nozarēs. Tas atrodas Allendorf, Vācija.

 1. MIRA GROUP

  Ēģipte

  Uzņēmums MIRA GROUP, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, aircraft engines, un aircraft engines and components nozarēs. Tas atrodas Cairo, Ēģipte.

 2. DS-AIR SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DS-AIR SERVICE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, Elektronika aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, un Elektronika aviācijai nozarēs. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

 3. FLUGZEUGSERVICE VON ROTZ AG

  Šveice

  Uzņēmums FLUGZEUGSERVICE VON ROTZ AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Kuģu remonts un apkope, Kuģu būvētavu remonts un apkope, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Kuģu remonts un apkope, un Kuģu būvētavu remonts un apkope nozarēs. Tas atrodas Bad Ragaz, Šveice.

 4. GROB AEROSPACE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GROB AEROSPACE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas atrodas Tussenhausen, Vācija.

 5. BEECHCRAFT BERLIN AVIATION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEECHCRAFT BERLIN AVIATION GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, Elektronika aviācijai, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, un Elektronika aviācijai nozarēs. Tas atrodas Schönefeld, Vācija.

 6. HB-FLUGTECHNIK GESMBH

  Austrija

  Uzņēmums HB-FLUGTECHNIK GESMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Reprogrāfija - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Lidostu aprīkojums, Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, un Lidostu aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Haid, Austrija.

 7. AOQI HIGH-QUALITY MODEL & TOY CO,.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums AOQI HIGH-QUALITY MODEL & TOY CO,.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas atrodas Humen Town, Dongguan City, Ķīna.

 8. GOODRICH ROSEMOUNT AEROSPACE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GOODRICH ROSEMOUNT AEROSPACE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī Elektronika aviācijai, un Elektronika aviācijai nozarēs. Tas atrodas Planegg, Vācija.

 9. IEG INFORMATIC ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IEG INFORMATIC ENGINEERING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Aviācija un kosmonautika - transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, Elektrība - komponenti un detaļas, Lidmašīnu dzinēji, Aviācija - transportlīdzekļu aparatūra un aprīkojums, Gaisa transportlīdzekļi - aprīkojums, un Elektrība - komponenti un detaļas nozarēs. Tas atrodas Weingarten, Vācija.

 10. NATIONAL AVIATION

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums NATIONAL AVIATION, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lidmašīnu dzinēji nozarē. Tas darbojas arī aviation industry instrumentation, Aircraft fuels, un Aviation lubricants nozarēs. Tas atrodas Seattle, Amerikas Savienotās Valstis.