• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • liešana karstā veidā

Rezultāti

Liešana karstā veidā - Imports eksports

 1. SCHMALE MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHMALE MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liekšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Liešana karstā veidā, Wire bending machines, Pipe bending machines, Strip processing, Door striker, rail clamp, Chain production, reloading presses, un Press lines nozarēs. Tas atrodas Altena, Vācija.

 2. STM SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STM SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Liešana karstā veidā, spark erosion, gear moulding, Liešana karstā veidā, extrusion moulding, crown forging, satellite forging, un flat coat moulding nozarēs. Tas atrodas Maniago, Itālija.

 3. ACRYLGLAS DERSCHMIDT

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ACRYLGLAS DERSCHMIDT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas atrodas Alxing B. Grafing, Vācija.

 4. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas darbojas arī Alumīnijs un sakausējumi, Alumīnija sakausējumi, Cauruļvadi un krāni gāzei, Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Kalta dzelzs, Forged aluminium parts, Aluminium drop forged parts, Brass drop forged parts, un Forged brass parts nozarēs. Tas atrodas Villingen-Schwenningen, Vācija.

 5. HAUBOLD TECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums HAUBOLD TECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas atrodas Mörlenbach, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ALEACIONES ESTAMPADAS S.A. - AESA

  Spānija

  Uzņēmums ALEACIONES ESTAMPADAS S.A. - AESA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas darbojas arī hot forging nozarēs. Tas atrodas Catarroja (valencia), Spānija.

 2. OMFA INOX SRL

  Itālija

  Uzņēmums OMFA INOX SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu presēšana nozarē. Tas darbojas arī Liešana karstā veidā, Liešana karstā veidā, steel industrial fittings and connectors, special couplings, un steel moulding nozarēs. Tas atrodas Treville Di Castelfranco Veneto, Itālija.

 3. BALKAN LIGHT EXPORT LTD

  Bulgārija

  Uzņēmums BALKAN LIGHT EXPORT LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ielu, rūpnieciskais un komerciālais apgaismojums nozarē. Tas darbojas arī Papīra laternas, Metāla stabi, Liešana karstā veidā, Dekoratīvas lampas, Papīra laternas, Metāla stabi, Liešana karstā veidā, un Dekoratīvas lampas nozarēs. Tas atrodas Ruse, Bulgārija.

 4. VALMON STAMPATI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums VALMON STAMPATI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas atrodas Longhena, Itālija.

 5. BUTHELOR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BUTHELOR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas atrodas Brotterode, Vācija.

 1. SARL EGTCI

  Alžīrija

  Uzņēmums SARL EGTCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas atrodas Boudouaou, Alžīrija.

 2. PLEXIWEISS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PLEXIWEISS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Frēžu asmeņi un urbji, Liešana karstā veidā, Tērauda un metālu frēzēšana, Urbšana - tērauds un metāli, Frēžu asmeņi un urbji, un Liešana karstā veidā nozarēs. Tas atrodas Holzkirchen, Vācija.

 1. ORMAKSAN MAKINE KALIP SANAYI LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ORMAKSAN MAKINE KALIP SANAYI LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas darbojas arī industrial assemblies nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. CICRESPI ENGINEERING SRL

  Itālija

  Uzņēmums CICRESPI ENGINEERING SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas atrodas Curno, Itālija.

 3. FAGONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FAGONI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas darbojas arī mould design and construction, un clamps nozarēs. Tas atrodas Lumezzane, Itālija.

 4. BRAWO BRASSWORKING S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BRAWO BRASSWORKING S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liešana karstā veidā nozarē. Tas darbojas arī brass moulding, machining, un aluminium moulding nozarēs. Tas atrodas Pian Camuno, Itālija.