• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • liellopi

Rezultāti

Liellopi - Imports eksports

 1. KURT NISGAARD

  Dānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KURT NISGAARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Liellopi, Cūkas, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Slaucamās govis, un minks nozarēs. Tas atrodas Skjern, Dānija.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 3. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nīderlande

  Uzņēmums EUROPEAN GULF COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Lopi un lopkopība, Liellopi, Lopi un lopkopība, halal delicatessen meats, wholesale meats, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 4. OBIONE

  Francija

  Uzņēmums OBIONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas atrodas Mâcon, Francija.

 5. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Francija

  Uzņēmums MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas atrodas Montrond, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vācija

  Uzņēmums ZOOFACHMARKT - MARCHE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 2. EURL LE LIEVRE LUC

  Francija

  Uzņēmums EURL LE LIEVRE LUC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Slaucamās govis, cattle for slaughter, breeding cattle, Kaujamie teļi un liellopi, un Slaucamās govis nozarēs. Tas atrodas Le Roc Saint Andre, Francija.

 3. CASTELLANA DE CARNES SA

  Spānija

  Uzņēmums CASTELLANA DE CARNES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Svaiga liellopu un putnu gaļa, beef, veal, un fresh butchered products nozarēs. Tas atrodas Valladolid, Spānija.

 4. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Lauksaimniecība - pakalpojumi, reproduction swines, Liellopi, un Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sintra, Portugāle.

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Aitas un kazas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lohfelden, Vācija.

 1. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Piederumi kateringam, bulls, bulls for reproduction, un Piederumi kateringam nozarēs. Tas atrodas Ottobrunn, Vācija.

 2. BOONEN

  Beļģija

  Uzņēmums BOONEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī milk cows, Heifers, bulls, un horses for slaughter nozarēs. Tas atrodas Hotton, Beļģija.

 1. WANGA FARM

  Vācija

  Uzņēmums WANGA FARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Heifers, un bulls nozarēs. Tas atrodas Ottobrunn, Vācija.

 2. ERZEUGERGEMEINSCHAFT STEIRISCHES RIND

  Austrija

  Uzņēmums ERZEUGERGEMEINSCHAFT STEIRISCHES RIND, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

 3. SCHÖNEMANN & BERNAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHÖNEMANN & BERNAU GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, Piena produkti, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Soest, Vācija.

 4. GAMBER PRODUCE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GAMBER PRODUCE LIMITED, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Liellopi, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Ross-On-Wye, Apvienotā Karaliste.

 5. ALEXANDER HARLEY SEEDS LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALEXANDER HARLEY SEEDS LIMITED, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, Augļi, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Cūkas, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Kinross, Apvienotā Karaliste.

 6. JOHANN FRÖSCHL

  Austrija

  Uzņēmums JOHANN FRÖSCHL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Liellopi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Subprodukti, Zivis, Liellopi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Subprodukti nozarēs. Tas atrodas Rappottenstein, Austrija.

 7. ANTON HABRING

  Austrija

  Uzņēmums ANTON HABRING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Frankenburg Am Hausruck, Austrija.

 8. GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Wettmannstätten, Austrija.

 1. LG RIGI

  Šveice

  Uzņēmums LG RIGI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Küssnacht Am Rigi, Šveice.

 2. VAD VOGTEIER AGRAR-DIENSTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VAD VOGTEIER AGRAR-DIENSTE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Vogtei Ot Niederdorla, Vācija.

 3. JOSEF LEHMANN TANNENGRÜNVERSAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF LEHMANN TANNENGRÜNVERSAND GMBH, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Zell, Vācija.

 4. ASTROKALB FLEISCHZERLEGE- UND HANDELS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ASTROKALB FLEISCHZERLEGE- UND HANDELS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gliemenes un vēžveidīgie nozarē. Tas darbojas arī Zivis, Liellopi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Zivis, Liellopi, Svaiga liellopu un putnu gaļa, un Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarēs. Tas atrodas Sitzenberg-Reidling, Austrija.

 5. CHRISTOPH MOOSBRUGGER, AGRAR HANDEL & TRANSPORTE

  Austrija

  Uzņēmums CHRISTOPH MOOSBRUGGER, AGRAR HANDEL & TRANSPORTE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Milti un mannas putraimi, Lopbarība, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Milti un mannas putraimi, un Lopbarība nozarēs. Tas atrodas Hörbranz, Austrija.

 6. EFS E.K.

  Vācija

  Uzņēmums EFS E.K., gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Sonnefeld, Vācija.

 7. WM AIRLINE SERVICES GMBH + CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WM AIRLINE SERVICES GMBH + CO. KG, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, Augļi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 8. RAIFFEISEN VIEHVERMARKTUNG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RAIFFEISEN VIEHVERMARKTUNG GMBH & CO. KG, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Werne, Vācija.

 9. FAISS-TEXTIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FAISS-TEXTIL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Cūkas, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Cūkas, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Balingen, Vācija.

 10. FEEDVALID GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FEEDVALID GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, Milti un mannas putraimi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, un Milti un mannas putraimi nozarēs. Tas atrodas Hamm, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Liellopi - Imports eksports

Rezultātu skaits

17 838 Uzņēmumi