• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • liellopi

Rezultāti

Liellopi - Imports eksports

 1. KURT NISGAARD

  Dānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KURT NISGAARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Liellopi, Cūkas, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Slaucamās govis, un minks nozarēs. Tas atrodas Skjern, Dānija.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 3. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nīderlande

  Uzņēmums EUROPEAN GULF COMPANY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Jērgaļa - gaļa no gaļas veikala nozarē. Tas darbojas arī Lopi un lopkopība, Liellopi, Lopi un lopkopība, halal delicatessen meats, wholesale meats, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 4. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, Aitas un kazas, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Mājdzīvnieki, Cūkas, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Lohfelden, Vācija.

 5. OBIONE

  Francija

  Uzņēmums OBIONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas atrodas Mâcon, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Lauksaimniecība - pakalpojumi, reproduction swines, Liellopi, un Lauksaimniecība - pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Sintra, Portugāle.

 2. CASTELLANA DE CARNES SA

  Spānija

  Uzņēmums CASTELLANA DE CARNES SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Svaiga liellopu un putnu gaļa, Svaiga liellopu un putnu gaļa, beef, veal, un fresh butchered products nozarēs. Tas atrodas Valladolid, Spānija.

 3. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Piederumi kateringam, bulls, bulls for reproduction, un Piederumi kateringam nozarēs. Tas atrodas Ottobrunn, Vācija.

 4. EURL LE LIEVRE LUC

  Francija

  Uzņēmums EURL LE LIEVRE LUC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Kaujamie teļi un liellopi, Slaucamās govis, cattle for slaughter, breeding cattle, Kaujamie teļi un liellopi, un Slaucamās govis nozarēs. Tas atrodas Le Roc Saint Andre, Francija.

 5. BOONEN

  Beļģija

  Uzņēmums BOONEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī milk cows, Heifers, bulls, un horses for slaughter nozarēs. Tas atrodas Hotton, Beļģija.

 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vācija

  Uzņēmums ZOOFACHMARKT - MARCHE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Aitas un kazas nozarē. Tas darbojas arī Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Cūkas, Liellopi, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Heinsberg, Vācija.

 2. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Francija

  Uzņēmums MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas atrodas Montrond, Francija.

 1. WANGA FARM

  Vācija

  Uzņēmums WANGA FARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Heifers, un bulls nozarēs. Tas atrodas Ottobrunn, Vācija.

 2. ALBERSMEIER AGRARHANDEL KG

  Vācija

  Uzņēmums ALBERSMEIER AGRARHANDEL KG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, Lauksaimniecība - imports, eksports, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, un Lauksaimniecība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Lippetal, Vācija.

 3. BUDISSA AGRARPRODUKTE AG

  Vācija

  Uzņēmums BUDISSA AGRARPRODUKTE AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, Milti un mannas putraimi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, un Milti un mannas putraimi nozarēs. Tas atrodas Bautzen, Vācija.

 4. VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, Cūkas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Aitas un kazas, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Bad Essen, Vācija.

 5. AGRARGENOSSENSCHAFT MALCHOW EG

  Vācija

  Uzņēmums AGRARGENOSSENSCHAFT MALCHOW EG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Malchow, Vācija.

 6. GÜNTER H. E. QUAST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GÜNTER H. E. QUAST GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, Milti un mannas putraimi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Lauksaimniecība - imports, eksports, un Milti un mannas putraimi nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 7. AGRARGENOSSENSCHAFT BARTELSHAGEN I E.G.

  Vācija

  Uzņēmums AGRARGENOSSENSCHAFT BARTELSHAGEN I E.G., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Marlow, Vācija.

 8. DE JONG MARINE LIFE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums DE JONG MARINE LIFE B.V., gadā un darbojas Cūkas nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Liellopi, Aitas un kazas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Spijk Gem Lingewaal, Nīderlande.

 1. LANDWIRTSCHAFTLICHE GENOSSENSCHAFT KÖNIGERODE E.G.

  Vācija

  Uzņēmums LANDWIRTSCHAFTLICHE GENOSSENSCHAFT KÖNIGERODE E.G., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Königerode, Vācija.

 2. VARKENSHANDEL VAN DEN BERKMORTEL B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VARKENSHANDEL VAN DEN BERKMORTEL B.V., gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Graudaugi un graudi, Liellopi, Cūkas, Augļi, Graudaugi un graudi, Liellopi, Cūkas, un Augļi nozarēs. Tas atrodas Sint-Oedenrode, Nīderlande.

 3. ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ERZEUGERGEMEINSCHAFT "STEIRISCHES RIND" VERTRIEBS- GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, Aitas un kazas, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Augļi, Liellopi, un Aitas un kazas nozarēs. Tas atrodas Judenburg, Austrija.

 4. GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums GEGG REISEN LANDESPRODUKTE UND MINERALÖL LAGER- UND HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Wettmannstätten, Austrija.

 5. HENNIG

  Vācija

  Uzņēmums HENNIG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Liellopi nozarē. Tas darbojas arī Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, Putni, truši, meža zvēri - audzēšana, Aitas un kazas, Cūkas, Mājdzīvnieki, un Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarēs. Tas atrodas Ostbevern, Vācija.

 6. ERZEUGERGEMEINSCHAFT STEIRISCHES RIND

  Austrija

  Uzņēmums ERZEUGERGEMEINSCHAFT STEIRISCHES RIND, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Graz, Austrija.

 7. RVF RAIFFEISEN VIEH UND FLEISCH HESSEN E.G.

  Vācija

  Uzņēmums RVF RAIFFEISEN VIEH UND FLEISCH HESSEN E.G., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Liellopi, Cūkas, Gliemenes un vēžveidīgie, Zivis, Liellopi, un Cūkas nozarēs. Tas atrodas Bad Hersfeld, Vācija.

 8. WILDBERGER AGRAR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WILDBERGER AGRAR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Wildberg, Vācija.

 9. EUR-FEED-TRADING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EUR-FEED-TRADING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, Liellopi, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Dārzkopība, Kokaudzētavas un mežkopība, un Liellopi nozarēs. Tas atrodas Massing, Vācija.

 10. ERZEUGERZUSAMMENSCHLUSS KOBERLAND W.V.

  Vācija

  Uzņēmums ERZEUGERZUSAMMENSCHLUSS KOBERLAND W.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Graudaugi un graudi nozarē. Tas darbojas arī Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, Mājdzīvnieki, Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi, Liellopi, Cūkas, un Mājdzīvnieki nozarēs. Tas atrodas Werdau, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Liellopi - Imports eksports

Rezultātu skaits

17 914 Uzņēmumi