• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums

Rezultāti

Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

 1. MYSCRAPMACHINE

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MYSCRAPMACHINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Ēku nojaukšanas mašīnas un iekārtas, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Autoceltņi, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Collection, recycling, elimination waste, building work, un Recycling equipment nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 2. KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Paderborn, Vācija.

 3. SKS MACHINES

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SKS MACHINES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lietotas iekārtas un aprīkojums, Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Ķieģeļu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Stikls un keramika - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, Metāli - iekārtas un aprīkojums, Stikls - rūpnieciskas iekārtas un materiāli, un Lietotas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Willebroek, Beļģija.

 4. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bandrolēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Plastmasas iepakojumi, Pastāvīgas preču kraušanas sistēmas, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, strap tightener, automatic wrapping machine, un Fully automatic strapping machinery nozarēs. Tas atrodas Goldkronach, Vācija.

 5. TRIMEX

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TRIMEX, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu īre, Lietoti apģērbi, Tekstilizstrādājumi - otrreizējā pārstrāde, second hand clothing, second-hand clothing for professionals, manufacture and collection of rags and used clothing, used textile sorted rugs, Used Contarini baler, un bale gripper for forklift nozarēs. Tas atrodas Nimes, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. APT INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums APT INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Deinze, Beļģija.

 2. IT DISCOUNT

  Beļģija

  Uzņēmums IT DISCOUNT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Klēpjdatori nozarē. Tas darbojas arī Mobilie tālruņi, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Imports-eksports - informācijas tehnoloģijas, Mobilie tālruņi, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Imports-eksports - informācijas tehnoloģijas, un smartphone accessory nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 3. A+P SERVICE E.K

  Vācija

  Uzņēmums A+P SERVICE E.K, ir Multi-Category, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Jork, Vācija.

 4. SOPEM

  Beļģija

  Uzņēmums SOPEM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Papīrs - ražošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Papīra griešana - iekārtas un aprīkojums, Papīrs un kartons - rūpnieciskas iekārtas un aprīkojums, Machines - import-export, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Soignies, Beļģija.

 5. TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING

  Vācija

  Uzņēmums TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bad Homburg Vor Der Höhe, Vācija.

 1. DMG MORI SEIKI EUROPE AG

  Šveice

  Uzņēmums DMG MORI SEIKI EUROPE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Frēzēšana - darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, milling machines, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, CNC router, un machining centres nozarēs. Tas atrodas Winterthur, Šveice.

 2. LINE SURVEYING

  Singapūra

  Uzņēmums LINE SURVEYING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī surveying instruments, 3D laser scanners, un total topographic stations nozarēs. Tas atrodas Singapore, Singapūra.

 1. M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Rohr Im Gebirge, Austrija.

 2. KAZI TANI

  Francija

  Uzņēmums KAZI TANI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Mašīnu un rīku imports un eksports, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums, Mašīnu un rīku imports un eksports, Alumīnija apstrādes iekārtas un materiāli, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Nevers, Francija.

 3. ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE

  Vācija

  Uzņēmums ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Neuwied, Vācija.

 4. MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Richmond, North Yorks, Apvienotā Karaliste.

 5. MICROTEC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MICROTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Bobingen, Vācija.

 6. MEL CANMAKING MACHINERY

  Spānija

  Uzņēmums MEL CANMAKING MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Arrubal, Spānija.

 7. ASSET-TRADE

  Vācija

  Uzņēmums ASSET-TRADE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī tools and machinery for metalworking, un industrial assessors nozarēs. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 8. WEBER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEBER GMBH, ir Multi-Category, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Testēšanas aparatūra, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, Testēšanas aparatūra, un Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Aschaffenburg, Vācija.

 1. PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās griešanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, used machines, un shearing machines nozarēs. Tas atrodas Gammertingen, Vācija.

 2. MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO.

  Turcija

  Uzņēmums MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO., ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī construction of gas-fired power plants, used generator units, un International trade nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. SCOLARI SRL

  Itālija

  Uzņēmums SCOLARI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Paderno F.c. (bs), Itālija.

 4. AMANN WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AMANN WERKZEUGMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, milling machines, un sanding machines nozarēs. Tas atrodas Unterschleißheim, Vācija.

 5. EQUIPNET

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EQUIPNET, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lietotas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai, used machines, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, cosmetics laboratory equipment, un Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Twyford, Apvienotā Karaliste.

 6. RENK TEST SYSTEM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RENK TEST SYSTEM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Radari un radionavigācijas aprīkojums, Testēšanas aparatūra, Radari un radionavigācijas aprīkojums, un Testēšanas aparatūra nozarēs. Tas atrodas Augsburg, Vācija.

 7. PROGRESSU

  Vācija

  Uzņēmums PROGRESSU, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Stadtlohn, Vācija.

 8. POLYTECH SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POLYTECH SYSTEME GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 9. EWA LUFTTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EWA LUFTTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana, Rūpniecisko iekārtu remonts, Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, un Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu ierīkošana nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 10. WIKO PALETTIER UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WIKO PALETTIER UND FÖRDERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medicīnas un ķirurģijas instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Imports un eksports - apģērbi un tekstilizstrādājumi, Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums, Rūpniecisko iekārtu remonts, Imports un eksports - apģērbi un tekstilizstrādājumi, un Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Schwarzenfeld, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Lietotas un pārbūvētas iekārtas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

1405 Uzņēmumi