• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lifti

Rezultāti

Lifti - Imports eksports

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  The Lödige Industries Group was founded in 1948 and has independent registered offices in Hong Kong, London, New York and Doha (Qatar), and each office also has numerous subsidiaries. Currently, the family-owned business has over1 000 employees throughout the world. Lödige offers conveyor-technology solutions for a wide range of sectors and specialises in complex material flow systems for logistics tasks. The company is the global leader for cargo handling terminals. The product range includes solutions for barrier-free construction (stair lifts, platform lifts), freight lifts, car elevators, lifting platforms, rack feeders, fully automated car parking systems, air cargo installations and software solutions for warehouse management. Lödige Service includes maintenance, modernisation, repairs and replacement parts for elevators, lifting platforms and industrial systems from Lödige and other manufacturers.

 2. SASSI ALBERTO SPA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Alberto Sassi in Crespellano, Bologna, has been a leading manufacturer of winches, gearless modules and motors for lifts since 1946, when Mr. Alberto Sassi founded the company. The company is still owned by the founder’s family, and has been manufacturing and selling its products in Italy and all over the world for 50 years, through a network of selected distributors. ALBERTO SASSI S.p.A. is owned by Sassi Holding S.p.A. and has never stopped developing and growing, investing energy and financial resources into constant technological research, with the human resources that allow it to exist at the centre. We can boast of being one of the few companies on the market to produce every single component of our winches and gearless modules directly, thus offering customers constant and direct aftersales support. The entire staff's target is customer satisfaction and the ongoing search of solutions to keep in step with the times and with the market's requirements.

 3. MONTEPERA

  Turcija

  Verified by europages badge

  Laipni lūgti uzņēmumā Montepera Elevators, kas ir jūsu galvenais liftu sistēmu un individuālā dizaina ražotājs Ankarā, Turcijā. Montepera ir izcils uzņēmums, kas izstrādā izcilus liftu risinājumus, kuri pārsniedz vienkāršu funkcionalitāti, lai stāstītu par ēku unikālajiem stāstiem. Kā vadošais ražotājs, kas specializējas liftu sistēmu un pielāgota dizaina izstrādē, mūsu produkti ir sarežģīti izstrādāti, lai atspoguļotu telpu būtību, nodrošinot augstākās kvalitātes un atšķirīgu pieredzi. Iepazīstiet mūsu daudzveidīgo klāstu, kas ietver personalizētas liftu kabīnes, dumbwaiterus, drošības zīmes, kā arī liftu un liftu nosēšanās durvju mehānismus. Katrs elements demonstrē mūsu centību nevainojami apvienot estētiku, funkcionalitāti un drošību. Montepera ir apņēmusies pārkāpt robežas un iedvesmot inovācijas personalizēto liftu risinājumu jomā. Iedomājieties nākotni, kurā katra ēka un ceļojums kļūst par unikālu mākslas darbu, un mēs esam nelokāmi šī pārveidojošā ceļojuma līderi. Montepera Elevators prioritāte ir mūsu klientu vajadzību izpratne. Apvienojot inovatīvu dizainu un ilgtspējīgus risinājumus, mēs veidojam nākotnes liftus un pacēlājus, nodrošinot nepārspējamu kvalitāti, ērtības un atbildību pret vidi. Mēs esam ne tikai ražotāji, bet arī dizaina partneri, kas specializējas liftu un pacēlāju projektēšanā pēc pasūtījuma. Cieši sadarbojoties ar arhitektiem, mēs piedāvājam pielāgotus risinājumus, kas uzlabo gan estētiku, gan funkcionalitāti.

 4. FISCHER TREPPENLIFTE UND SENIORENPRODUKTE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FISCHER TREPPENLIFTE UND SENIORENPRODUKTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Mechernich, Vācija.

 5. VICINI & C. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VICINI & C. SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Celtņi un lifti celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Lifti, Kravas lifti, freight elevators for lifting goods, lift door producer, lift doors, Lifti, lift structures, Kravas lifti, un metal elevator doors nozarēs. Tas atrodas Concorezzo, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AS ELEVATOR

  Turcija

  Uzņēmums AS ELEVATOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī Lifti, kravas lifti un eskalatori, Lifti, kravas lifti un eskalatori, spare parts for lifts, panoramic lift, un Lift car manufacture nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. BUTKON ELEVATOR

  Turcija

  Uzņēmums BUTKON ELEVATOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī lift parts and accessories, Lift cars, lift doors, un Lift motor nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. ALIMAK

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ALIMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtņi un lifti celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Pacelšanas platformas, Lifti, goods lifting hoists, Pacelšanas platformas, elevators, un Lifti nozarēs. Tas atrodas Rushden, Apvienotā Karaliste.

 5. ATILIFT

  Turcija

  Uzņēmums ATILIFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Başakşehir, Turcija.

 1. MULTI BRAND SERVICE SRL

  Itālija

  Uzņēmums MULTI BRAND SERVICE SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī stair lift, stair elevators, lifting platform, un minilifts nozarēs. Tas atrodas Cernusco Lombardone, Itālija.

 2. OTAC ASCENSEURS ET MONTE-CHARGES

  Francija

  Uzņēmums OTAC ASCENSEURS ET MONTE-CHARGES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī lift, comfits, un construction of squares nozarēs. Tas atrodas Mandres Les Roses, Francija.

 1. MERIH ASANSÖR SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums MERIH ASANSÖR SANAYI VE TICARET A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī lift doors, hoists and elevators, lift parts and accessories, un lift available nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. ASCENSORES TRESA

  Spānija

  Uzņēmums ASCENSORES TRESA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lifti, kravas lifti un eskalatori nozarē. Tas darbojas arī Lifti, elevators, Lifti, Design and manufacture of lifts, un installation of lifts and goods hoists nozarēs. Tas atrodas Porceyo-Gijón-Asturias, Spānija.

 3. HIPUR GROUP

  Spānija

  Uzņēmums HIPUR GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī lift parts and accessories, un lifts for institutions nozarēs. Tas atrodas Illescas, Spānija.

 4. P.F.B. SRL

  Itālija

  Uzņēmums P.F.B. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī lift parts and accessories, spare parts for lifts, lift wheels, un Lift control boxes nozarēs. Tas atrodas Modena, Itālija.

 5. CUTTICA ASCENSORI

  Itālija

  Uzņēmums CUTTICA ASCENSORI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī lift maintenance, installation of lifts and goods hoists, goods hoists, un Design and manufacture of lifts nozarēs. Tas atrodas Sanremo, Itālija.

 6. QUL ELEVATOR

  Turcija

  Uzņēmums QUL ELEVATOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī Lifti un pacelšanas platformas autoservisam, Lifti, kravas lifti un eskalatori, Design and manufacture of lifts, Lift spares, Lifti un pacelšanas platformas autoservisam, un Lifti, kravas lifti un eskalatori nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 7. VERALIFT ASANSÖR SANAYI TICARET LTD. ŞT.

  Turcija

  Uzņēmums VERALIFT ASANSÖR SANAYI TICARET LTD. ŞT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 8. GRUPO TTV ESTRUCTURAS PARA ASCENSORES

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO TTV ESTRUCTURAS PARA ASCENSORES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī lift nozarēs. Tas atrodas Mejorada Del Campo, Spānija.

 1. DEVAS HOMELIFT

  Turcija

  Uzņēmums DEVAS HOMELIFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī Pacelšanas platformas, Pacelšanas platformas, un lifts for the disabled nozarēs. Tas atrodas Melikgazi, Turcija.

 2. SIMPLE HOME ELEVATOR

  Spānija

  Uzņēmums SIMPLE HOME ELEVATOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Paterna, Spānija.

 3. TERMIN ASANSOR INSAAT IMALAT SAN.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums TERMIN ASANSOR INSAAT IMALAT SAN.TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī hoists and elevators, un lift nozarēs. Tas atrodas Büyükçekmece, Turcija.

 4. BARDUVA

  Lietuva

  Uzņēmums BARDUVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 5. MAXTRADE

  Turcija

  Uzņēmums MAXTRADE, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī Elevator safety systems, Lift parts, un Lift spares nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. JUPA GEARLESS ELEVATOR MOTOR

  Turcija

  Uzņēmums JUPA GEARLESS ELEVATOR MOTOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 7. PILLONI NATALE ASCENSORI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums PILLONI NATALE ASCENSORI S.R.L., gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī stair elevators, lift, stair lift, un lifting platform nozarēs. Tas atrodas Oristano, Itālija.

 8. GENEMEK

  Turcija

  Uzņēmums GENEMEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. CAMA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAMA S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas darbojas arī ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS, lift, installation of lifts and goods hoists, ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS, un lift maintenance nozarēs. Tas atrodas Borgo San Lorenzo, Itālija.

 10. VITAL ASCENSEUR

  Turcija

  Uzņēmums VITAL ASCENSEUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lifti nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Lifti - Imports eksports

Rezultātu skaits

3920 Uzņēmumi