• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lini - augi

Rezultāti

Lini - augi - Imports eksports

 1. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rusija

  Uzņēmums AGROCHIMINVEST, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Virces, Lini - augi, Eļļas augi, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Virces, Lini - augi, Eļļas augi, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 2. AGRO ROST

  Ukraina

  Uzņēmums AGRO ROST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lini - augi nozarē. Tas darbojas arī Graudi mājlopiem un mājputniem, lentils, coriander, chutney, un Graudi mājlopiem un mājputniem nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 3. LTD "RADALEN"

  Baltkrievija

  Uzņēmums LTD "RADALEN", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lini - augi nozarē. Tas atrodas Volozhin, Baltkrievija.

 4. OPAVLEN OPAVA, A.S.

  Čehija

  Uzņēmums OPAVLEN OPAVA, A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Audumi nozarē. Tas darbojas arī Lini - diegi un dzijas, Lini - augi, Lini - audumi, Lini - šķiedras, Lini - diegi un dzijas, Lini - augi, Lini - audumi, un Lini - šķiedras nozarēs. Tas atrodas Opava, Čehija.

 5. QARAUZYAK BARAKA

  Uzbekistāna

  Uzņēmums QARAUZYAK BARAKA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lini - augi nozarē. Tas atrodas Karauzyak Rayon, Uzbekistāna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AGARDI AGRARGAZDASAG RT

  Ungārija

  Uzņēmums AGARDI AGRARGAZDASAG RT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tekstilaugi nozarē. Tas darbojas arī Lini - augi, un Lini - augi nozarēs. Tas atrodas Seregelyes, Ungārija.

 2. ETS DEVOGELE

  Francija

 3. FELSOSZENTGYORGYI MEZOGAZDASAGI TERMELOSZOVETKEZET

  Ungārija

 4. ARANYKOCSI TERMELÖ, RT

  Ungārija

 5. GOEMARE ET BARRAY

  Francija

 1. DOBOZI PETOFI MEZOGAZDASAGI TERMELO ES SZOLGALTATO SZOVETKEZET

  Ungārija

 2. RAKOSFOLDJE - AGRICOLA NOVENYTERMESZTO KFT

  Ungārija

 1. MELIKE IPLIK SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turcija

 2. NAGYMEZO MEZÖGAZDASÁGI SZOVETKEZET REPCELAK

  Ungārija

 3. ARTFLEUR HOFFMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARTFLEUR HOFFMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zīds - audumi nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgie ziedi, augi un augļi, Lini - audumi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, un Lini - audumi nozarēs. Tas atrodas Velbert, Vācija.