• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • loksnes un lentes - melnie metāli

Rezultāti

Loksnes un lentes - melnie metāli - Imports eksports

 1. SEMETAL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnijs un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, sheet metal, aluminium, Loksnes un lentes - melnie metāli, aluminium and alloys, metal structural work, sheet and pipe work, aluminium sheets, un aluminium sections nozarēs. Tas atrodas Gaggiano, Itālija.

 2. L.E.M.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums L.E.M., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Tērauda un metālu locīšana, Slēdzenes, Metalizācija, Loksnes un lentes - melnie metāli, Tērauda un metālu locīšana, Slēdzenes, un Metalizācija nozarēs. Tas atrodas Castell'alfero, Itālija.

 3. METALSIDER S.P.A. (RAVENNA)

  Itālija

  Uzņēmums METALSIDER S.P.A. (RAVENNA), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī iron coil, Steel, structural, metal sheets, un Strips nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itālija

  Uzņēmums AMBROSINI G.T. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, un milling nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 5. MOBIDIZAYN METAL

  Turcija

  Uzņēmums MOBIDIZAYN METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EMJ METALS

  Latvija

  Uzņēmums EMJ METALS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metālu liekšana nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Armijas automašīnas, Loksnes un lentes - melnie metāli, un Armijas automašīnas nozarēs. Tas atrodas Kekava, Latvija.

 2. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KARL EUGEN FISCHER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu remonts, Lokšņu metāls presēšanai, Rūpniecisko iekārtu remonts, un Lokšņu metāls presēšanai nozarēs. Tas atrodas Burgkunstadt, Vācija.

 3. HEBOSS INTERNATIONAL

  Beļģija

  Uzņēmums HEBOSS INTERNATIONAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Šķirnes tēraudi, Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - tērauds, Šķirnes tēraudi, stainless steel, Loksnes un lentes - melnie metāli, un Loksnes un lentes - tērauds nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 4. C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J

  Čehija

  Uzņēmums C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Ostrava, Čehija.

 5. ATOLE

  Francija

  Uzņēmums ATOLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī raceways, un copper ducts nozarēs. Tas atrodas Castries, Francija.

 1. UNIVERS FOG

  Francija

  Uzņēmums UNIVERS FOG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Katli un tvertnes, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Sheet metalwork, un fine panel work nozarēs. Tas atrodas Masevaux, Francija.

 2. COFRAFER - BAMESA

  Francija

  Uzņēmums COFRAFER - BAMESA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī sheet metal, sheet cutting, sheet metal - trade, un aluminised sheet metal nozarēs. Tas atrodas Bonneuil Sur Marne, Francija.

 1. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Instrumenti un kalumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, Building - hardware, Profili un stieņi - melnie metāli, un drawn iron nozarēs. Tas atrodas Montecchio Emilia, Itālija.

 2. SAVOJNI SRL

  Itālija

  Uzņēmums SAVOJNI SRL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - krāsainie metāli, Auksti velmēts lokšņu tērauds, Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - krāsainie metāli, custom-cut, un Auksti velmēts lokšņu tērauds nozarēs. Tas atrodas Moncalieri, Itālija.

 3. BOURASSEAU INDUSTRIE

  Francija

  Uzņēmums BOURASSEAU INDUSTRIE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, sheet shearing and pressing, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, galvanized steel sheet products, un sheet metal and aluminium pre-painted in various colours nozarēs. Tas atrodas Les Epesses, Francija.

 4. HAKOPAR EKSPORT-IMPORT

  Polija

  Uzņēmums HAKOPAR EKSPORT-IMPORT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla un tērauda metināšana nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Čuguns - izstrādājumi, Loksnes un lentes - melnie metāli, un Čuguns - izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Ozimek, Polija.

 5. METALANN

  Beļģija

  Uzņēmums METALANN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Vadi un kabeļi - melnie metāli, Vadi un kabeļi - melnie metāli, laser cutting units, un straps nozarēs. Tas atrodas Meslin L'evêque, Beļģija.

 6. BAYKAN STEEL

  Turcija

  Uzņēmums BAYKAN STEEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metalurģija - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, iron sheet, iron sections, Tērauds un metāli, un Loksnes un lentes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. TAGAR SA

  Francija

  Uzņēmums TAGAR SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - tērauds, Tērauds, Loksnes un lentes - tērauds, un Tērauds nozarēs. Tas atrodas Carignan, Francija.

 8. ISAF SRL

  Itālija

  Uzņēmums ISAF SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Metālapstrādes darbgaldi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Loksnes un lentes - melnie metāli, Metālapstrādes darbgaldi, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Sant'agata Sul Santerno, Itālija.

 1. CO.FER.S.

  Itālija

  Uzņēmums CO.FER.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, un galvanized sheet metal nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 2. SA CLISSON METAL

  Francija

  Uzņēmums SA CLISSON METAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Šķirnes tēraudi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Loksnes un lentes - melnie metāli, un Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarēs. Tas atrodas Moncoutant, Francija.

 3. FORGES DE LA LOIRE AFL

  Francija

  Uzņēmums FORGES DE LA LOIRE AFL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu, Kalta dzelzs, Loksnes un lentes - melnie metāli, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauda un metālu apstrāde ar karstumu, Kalta dzelzs, Loksnes un lentes - melnie metāli, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Saint-Herblain, Francija.

 4. KMS DEMIR CELIK A.S.

  Turcija

  Uzņēmums KMS DEMIR CELIK A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī drawn metal sheets, drawn rods, iron drawn bars, un hot-rolled sheets nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. C. HÜBNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums C. HÜBNER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, tool manufacturing, Plastmasa - rūpnieciskās iekārtas, systems and machinery for electroplating metals, un injection moulding nozarēs. Tas atrodas Marktoberdorf, Vācija.

 6. MCM

  Luksemburga

  Uzņēmums MCM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Tērauds un metāli - formēšana un griešana, coils, Loksnes un lentes - melnie metāli, i-beams, un Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarēs. Tas atrodas Dudelange, Luksemburga.

 7. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Polija

  Uzņēmums BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, un Loksnes un lentes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Lódz, Polija.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE DO-MET

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE DO-MET, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, un Loksnes un lentes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Sanok, Polija.

 9. ARTKAR. FIRMA PRODUKCYJNA SLAWOMIR MLODZIENIAK

  Polija

  Uzņēmums ARTKAR. FIRMA PRODUKCYJNA SLAWOMIR MLODZIENIAK, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, un Loksnes un lentes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Zielona Góra, Polija.

 10. PRACOWNIA SLUSARSKO-ODLEWNICZA WLADYSLAW KUFREJ

  Polija

  Uzņēmums PRACOWNIA SLUSARSKO-ODLEWNICZA WLADYSLAW KUFREJ, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - krāsainie metāli, Profili un stieņi - melnie metāli, un Loksnes un lentes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Mogilany K. Krakowa, Polija.

Filtri

Rezultāti

Loksnes un lentes - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

3250 Uzņēmumi