• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • loksnes un lentes - skārds

Rezultāti

Loksnes un lentes - skārds - Imports eksports

 1. NOVA TEK S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NOVA TEK S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Casaloldo, Itālija.

 2. LONGHI FRATELLI SAS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LONGHI FRATELLI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Barlassina, Itālija.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Itālija

  Uzņēmums TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī gutter channels nozarēs. Tas atrodas Raiano, Itālija.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itālija

  Uzņēmums AMBROSINI G.T. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, un milling nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 5. TI ELLE SNC

  Itālija

  Uzņēmums TI ELLE SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, cnc punching, metal punching, Tērauda un metālu virpošana, un metal bending nozarēs. Tas atrodas Monterenzio, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HA DA MADENCILIK

  Turcija

  Uzņēmums HA DA MADENCILIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 2. COM.BA.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COM.BA.S. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī metal cages for caps, production of sealed finished products, crown caps, un plastic plugs nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 3. PAUL PINSEL KG

  Vācija

  Uzņēmums PAUL PINSEL KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī white sheet metal nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 4. LOGSTEEL, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums LOGSTEEL, S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī galvanised steel nozarēs. Tas atrodas Gijon, Spānija.

 5. INTERSTAL S.A

  Polija

  Uzņēmums INTERSTAL S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī sheet cutting nozarēs. Tas atrodas Kraków, Polija.

 1. VOISIN SA

  Francija

  Uzņēmums VOISIN SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Loksnes un lentes - skārds, un fine panel work nozarēs. Tas atrodas Bayeux, Francija.

 2. NRG DI CASADEI MARCO

  Itālija

  Uzņēmums NRG DI CASADEI MARCO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī heat insulation nozarēs. Tas atrodas Castrocaro Terme, Itālija.

 1. RAMTEX-TRADING

  Baltkrievija

  Uzņēmums RAMTEX-TRADING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 2. INDUMET

  Beļģija

  Uzņēmums INDUMET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Loksnes un lentes - skārds, un tin plate packaging nozarēs. Tas atrodas Bressoux, Beļģija.

 3. RÉZMŰHELY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums RÉZMŰHELY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī fountain nozarēs. Tas atrodas Szentendre, Ungārija.

 4. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Marlow, Apvienotā Karaliste.

 5. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. SPOJMONT OSTRAVA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums SPOJMONT OSTRAVA S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī Sheet metal cutting, un steel sheet nozarēs. Tas atrodas Ostrava Marianske Hory, Čehija.

 7. BASTEELOS, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums BASTEELOS, S.R.O., gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Tērauds un metāli - lakošana, Metāla un tērauda metināšana, Loksnes un lentes - skārds, Tērauds un metāli - lakošana, un Metāla un tērauda metināšana nozarēs. Tas atrodas Osek, Čehija.

 8. SIMON STEEL LLC

  Honkonga

  Uzņēmums SIMON STEEL LLC, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Šķirnes tēraudi, Loksnes un lentes - skārds, white sheet metal, Šķirnes tēraudi, stainless steel, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Hong Kong, Honkonga.

 1. MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī packaging boxes nozarēs. Tas atrodas Gönen, Turcija.

 2. DR. ING. HELMUT LANGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DR. ING. HELMUT LANGE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Precīzijas rūpniecības rokas instrumenti bez motora, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Precīzijas rūpniecības rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 3. CAMPITELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAMPITELLI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Sant'egidio Del Monte Albino, Itālija.

 4. GE.MO.TEC. AIR

  Itālija

  Uzņēmums GE.MO.TEC. AIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī air intake systems, un ducting systems nozarēs. Tas atrodas San Marco Evangelista, Itālija.

 5. LEONE DOMENICO PAOLO

  Itālija

  Uzņēmums LEONE DOMENICO PAOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Logu rāmji, Loksnes un lentes - skārds, un Logu rāmji nozarēs. Tas atrodas Trebisacce, Itālija.

 6. SAG A.S.

  Čehija

  Uzņēmums SAG A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jumta un mansarda logu rāmji nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - skārds, Kapitālceltniecība, Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - skārds, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Jindrichuv Hradec, Čehija.

 7. BASCO BAYERISCHE STAHL- UND COILSCHNITT-SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BASCO BAYERISCHE STAHL- UND COILSCHNITT-SERVICE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Karlstein, Vācija.

 8. FEICHT METALLVERARBEITUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FEICHT METALLVERARBEITUNG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Falkenberg, Vācija.

 9. PERSONALFURSORGESTIFTUNG DER RINGELE AG

  Šveice

  Uzņēmums PERSONALFURSORGESTIFTUNG DER RINGELE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Bottmingen, Šveice.

 10. DAGATA EPITO ES KFT

  Ungārija

  Uzņēmums DAGATA EPITO ES KFT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Gyor, Ungārija.