• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • loksnes un lentes - skārds

Rezultāti

Loksnes un lentes - skārds - Imports eksports

 1. LONGHI FRATELLI SAS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LONGHI FRATELLI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Barlassina, Itālija.

 2. NOVA TEK S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NOVA TEK S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Casaloldo, Itālija.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Itālija

  Uzņēmums TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī gutter channels nozarēs. Tas atrodas Raiano, Itālija.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itālija

  Uzņēmums AMBROSINI G.T. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - melnie metāli, Loksnes un lentes - melnie metāli, un milling nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 5. DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī sheet metal, metal stamping, sheet metal and aluminium pre-painted in various colours, un stamping nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ANH THY CO., LTD.

  Vjetnama

  Uzņēmums ANH THY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Ho Chi Minh City, Vjetnama.

 2. COM.BA.S. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums COM.BA.S. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī metal cages for caps, production of sealed finished products, crown caps, un plastic plugs nozarēs. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 3. LOGSTEEL, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums LOGSTEEL, S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī galvanised steel nozarēs. Tas atrodas Gijon, Spānija.

 4. TI ELLE SNC

  Itālija

  Uzņēmums TI ELLE SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu virpošana, cnc punching, metal punching, Tērauda un metālu virpošana, un metal bending nozarēs. Tas atrodas Monterenzio, Itālija.

 5. HA DA MADENCILIK

  Turcija

  Uzņēmums HA DA MADENCILIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 1. JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Jiangyin, Ķīna.

 2. NRG DI CASADEI MARCO

  Itālija

  Uzņēmums NRG DI CASADEI MARCO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī heat insulation nozarēs. Tas atrodas Castrocaro Terme, Itālija.

 1. RAMTEX-TRADING

  Baltkrievija

  Uzņēmums RAMTEX-TRADING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 2. VOISIN SA

  Francija

  Uzņēmums VOISIN SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Loksnes un lentes - skārds, un fine panel work nozarēs. Tas atrodas Bayeux, Francija.

 3. INTERSTAL S.A

  Polija

  Uzņēmums INTERSTAL S.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī sheet cutting nozarēs. Tas atrodas Kraków, Polija.

 4. HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī aluminium, un aluminium strip nozarēs. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 5. INDUMET

  Beļģija

  Uzņēmums INDUMET, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Loksnes un lentes - skārds, un tin plate packaging nozarēs. Tas atrodas Bressoux, Beļģija.

 6. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Marlow, Apvienotā Karaliste.

 8. SIMON STEEL LLC

  Honkonga

  Uzņēmums SIMON STEEL LLC, gadā un darbojas Loksnes un lentes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Šķirnes tēraudi, Loksnes un lentes - skārds, white sheet metal, Šķirnes tēraudi, stainless steel, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Hong Kong, Honkonga.

 1. WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī cold rolled metal strip, un galvanized steel sheet products nozarēs. Tas atrodas Wuxi, Ķīna.

 2. RÉZMŰHELY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums RÉZMŰHELY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī fountain nozarēs. Tas atrodas Szentendre, Ungārija.

 3. DINGSHENG ALUMINIUM GROUP

  Ķīna

  Uzņēmums DINGSHENG ALUMINIUM GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī aluminium sheets nozarēs. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 4. CHUMEN SEALED PARTS FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums CHUMEN SEALED PARTS FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Zhejiang Province China, Ķīna.

 5. JIAXING PANDA PECISION COMPONENTS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JIAXING PANDA PECISION COMPONENTS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas darbojas arī metal punching nozarēs. Tas atrodas Zhejiang, Ķīna.

 6. JINHENG METAL & LATH FACTORY

  Ķīna

  Uzņēmums JINHENG METAL & LATH FACTORY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Hengshui, Ķīna.

 7. ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Zhongshan, Ķīna.

 8. WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Wuxi, Ķīna.

 9. LEONE DOMENICO PAOLO

  Itālija

  Uzņēmums LEONE DOMENICO PAOLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Logi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, Logu rāmji, Loksnes un lentes - skārds, un Logu rāmji nozarēs. Tas atrodas Trebisacce, Itālija.

 10. CAMPITELLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CAMPITELLI S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - skārds nozarē. Tas atrodas Sant'egidio Del Monte Albino, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Loksnes un lentes - skārds - Imports eksports

Rezultātu skaits

1431 Uzņēmumi