• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • loksnes un lentes - svins

Rezultāti

Loksnes un lentes - svins - Imports eksports

 1. JL GOSLAR GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH has been an expert in the processing of lead, tin and their alloys at our production location in Goslar for over a hundred years. We supply our exacting customers from the worlds of industry and research with forward-looking products and personalised service from our three business divisions of radiation shielding, apparatus construction and anodes – worldwide. Our success story is based on our philosophy, which we pursue without compromise. We blend the best from a spirit of innovation and a sense of tradition. With us, you are IN SAFE HANDS. We constantly strive for solutions that are even safer, more efficient, better value and better for the environment. Thanks to daring new approaches in the past, we now have some exclusive techniques that make us a popular partner, both at home and abroad. The people behind it and the excellent services they provide every day when working in vibrant markets, supported by leading technology and their own expertise.

 2. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums Arslan Metal, kas dibināts 1964. gadā, ir Turcijas vadošais augstākās kvalitātes svina un vara izstrādājumu ražotājs. Pievēršot rūpīgu uzmanību detaļām, mēs piedāvājam plašu vara izstrādājumu klāstu, kas ir precīzi pielāgoti mūsu klientu specifikācijām. Neatkarīgi no tā, vai mūsu vara izstrādājumi paredzēti elektrotehnikas nozarei, jumtu segumiem vai dažādiem citiem lietojumiem, tie ir pieejami mīkstos, cietos un puscietos variantos. Arslan Metal mūsu ražošanas process ietver precīzu vara šķidruma liešanu uz augšu, kam seko rūpīga presēšana vai velmēšana, lai izgatavotu augstas kvalitātes vara izstrādājumus. Visi mūsu vara izstrādājumi ir 100 % elektrolītiski, un tiem piemīt izcila elektrovadītspēja 58, 50 mikrometri uz siemensu, kas iegūta no A kategorijas katodiem.Mūsu svina loksnes ir izgatavotas tikai no Rafined un min %99, 95 tīrības lietņiem. -vara loksnes -vara kopnes -vara sloksnes -vara stieņi -vara caurules -Vara caurules -vara profili -Level wound copper -Vara caurules pankūku veidā -Svina loksnes, ruļļi -Svina stieņi Apņemoties ievērot visaugstākos vides integritātes, kvalitātes un izmaksu konkurētspējas standartus, katrs mūsu uzņēmējdarbības aspekts atspoguļo mūsu apņemšanos sasniegt izcilību. Turklāt mūsu bungu šķīvji tiek rūpīgi izgatavoti ar rokām, nodrošinot nepārspējamu kvalitāti un rezonansi. Turklāt stieņu virpošanas izstrādājumi tiek precīzi izgatavoti, izmantojot CNC Šveices tipa automātiskās virpas, kas garantē konsekvenci un precizitāti.

 3. MOLTON-WEB ROLING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MOLTON-WEB ROLING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Freren, Vācija.

 4. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LAM LAVORAZIONE PIOMBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, un Loksnes un lentes - svins nozarēs. Tas atrodas Collegno, Itālija.

 5. PTB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PTB SYSTEMTECHNIK GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Wiesbaum, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Wolfenbüttel, Vācija.

 2. GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Daliang, Ķīna.

 3. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CO.M.E.T.A. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, un Loksnes un lentes - svins nozarēs. Tas atrodas Ardea, Itālija.

 4. TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Turcija

  Uzņēmums TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Radioloģija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, Loksnes un lentes - svins, nuclear medicine, lead shot, un radiation protection nozarēs. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 5. CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Mülheim-Kärlich, Vācija.

 1. EKOR KURSUN METAL

  Turcija

  Uzņēmums EKOR KURSUN METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas darbojas arī sheets of lead, lead, un lead and alloys nozarēs. Tas atrodas Şehitkamil, Turcija.

 2. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Turcija

  Uzņēmums ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas darbojas arī sheets of lead nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Svins un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, lead shot, Loksnes un lentes - svins, Aggregates, un lead profiles nozarēs. Tas atrodas Stolberg, Vācija.

 2. GLOCON METALS LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GLOCON METALS LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Prekyba juodosios metalurgijos produktais nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, cast iron bars, bronze sheets in copper and brass, Loksnes un lentes - svins, un Titanium bars nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Loksnes un lentes - svins, Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde, Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Loksnes un lentes - svins, un Dažādu izstrādājumu otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Leverkusen, Vācija.

 4. GENA METALL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GENA METALL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Alvas sakausējumi, Loksnes un lentes - svins, Svins un sakausējumi, Alva un sakausējumi, Alvas sakausējumi, un Loksnes un lentes - svins nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 5. EURO-K

  Ukraina

  Uzņēmums EURO-K, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - krāsainie metāli, pewter, un Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 6. KORTSA

  Turcija

  Uzņēmums KORTSA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. DELTA GROUP

  Turcija

  Uzņēmums DELTA GROUP, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. KEMMETECH LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums KEMMETECH LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, Putugumija un putuplasts, Loksnes un lentes - svins, un Putugumija un putuplasts nozarēs. Tas atrodas Tonbridge, Apvienotā Karaliste.

 1. KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ

  Čehija

  Uzņēmums KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, Svins un sakausējumi, Loksnes un lentes - svins, un Svins un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Pribram, Čehija.

 2. ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - svins nozarē. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 3. S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, Elektroenerģijas avoti, Loksnes un lentes - svins, un Elektroenerģijas avoti nozarēs. Tas atrodas Friesenheim, Vācija.

 4. UZIMET B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums UZIMET B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, un Loksnes un lentes - svins nozarēs. Tas atrodas Rijswijk Zh, Nīderlande.

 5. PAVUSIN D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums PAVUSIN D.O.O., gadā un darbojas Jumta segums nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - svins, Svins un sakausējumi, Loksnes un lentes - svins, un Svins un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Jastrebarsko, Horvātija.

 6. KC DIEROVNA, SPOL. S R.O.

  Slovākija

 7. BRITANNIA REFINED METALS LTD

  Apvienotā Karaliste

 8. C:MET GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C:MET GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Alva un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Alvas sakausējumi, Loksnes un lentes - alva, Svins un sakausējumi, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, un Alvas sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Wendelstein, Vācija.

 9. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  We are your steel supplier from Sauerland. Flender has a grassroots company philosophy, as is normal in Sauerland, based on four cornerstones: We are flexible, extraordinary, quick and reliable. We are happy to be measured on the basis of these attributes. Our particular strengths are in small quantities of hardened and non-hardened spring steel and in micro-alloyed steel strips. With our large warehouse capacity and short delivery times, Flender-Stahl is a reliable partner for a large number of regular customers in Germany and Europe. One issue that is frequently neglected is material that you no longer need! If you need more space in your warehouse, Flender-Stahl purchases coilwares and sheet steel, freeing up valuable warehouse space and providing you with hard cash. Simply inform us about your excess stock and we will be happy to present you with an interesting offer. Our products include: Cold-rolled steel strips, hot-rolled steel strips, engineering steel, case hardening steel and spring steel strips

 10. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  People who share the same enthusiasm! That's what our employees want to be for customers in every business area and is the motto they embody in the Braun Group. As a medium-sized family business, we want to create an open, friendly and engaged environment in our daily work. We strive to be a classic example of a well-established corporate culture in Baden-Württemberg, a state renowned for its ideas and inventors. We think globally and act locally in our external engagement: Whether in our support for social facilities or in sponsoring sports. The Braun Group sets the standard in quality and influence. With our experience and technical expertise, we work together with you to take your product forwards. Experienced, quick and highly reliable. We seek out challenges. Online data in purchasing and sales plays a crucial role in ensuring that we are always able to give our customers the most up-to-date advice.