• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • loksnes un lentes - varš

Rezultāti

Loksnes un lentes - varš - Imports eksports

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  People who share the same enthusiasm! That's what our employees want to be for customers in every business area and is the motto they embody in the Braun Group. As a medium-sized family business, we want to create an open, friendly and engaged environment in our daily work. We strive to be a classic example of a well-established corporate culture in Baden-Württemberg, a state renowned for its ideas and inventors. We think globally and act locally in our external engagement: Whether in our support for social facilities or in sponsoring sports. The Braun Group sets the standard in quality and influence. With our experience and technical expertise, we work together with you to take your product forwards. Experienced, quick and highly reliable. We seek out challenges. Online data in purchasing and sales plays a crucial role in ensuring that we are always able to give our customers the most up-to-date advice.

 2. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Vācija

  Verified by europages badge

  Thanks to many years of co-operation with manufacturing plants and partners in the metal trade, we have the best contacts in the procurement market. Special solutions and urgent demands can therefore be realised at short notice. Contemporary service-oriented thinking is more than just providing and trading materials. As a good consultant and problem-solver, we see your requirements as our job. The perfect combination is generally what turns a service into a quality service – having the desired product of the right quality available at the right time and at the right price. The interplay of these factors ensures the long-term success of our customers. Our extraordinarily wide range of products in an extensive material warehouse for non-ferrous semi-finished products ensures fast and flexible order processing. We supply you with aluminium, copper, brass, bronze, nickel silver, stainless steel and many other special materials or alloys in the form of strips, sheets, plates, rods, pipes, profiles and much more. We offer not only standard products but also diameters that are less common, thin or thick, as well as intermediate and special dimensions, special formats and special products. Take advantage of the advisory service provided by our experienced metal specialists – regardless of whether you are interested in lead-free alloys or the possible applications of different alloys or strengths.

 3. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums Arslan Metal, kas dibināts 1964. gadā, ir Turcijas vadošais augstākās kvalitātes svina un vara izstrādājumu ražotājs. Pievēršot rūpīgu uzmanību detaļām, mēs piedāvājam plašu vara izstrādājumu klāstu, kas ir precīzi pielāgoti mūsu klientu specifikācijām. Neatkarīgi no tā, vai mūsu vara izstrādājumi paredzēti elektrotehnikas nozarei, jumtu segumiem vai dažādiem citiem lietojumiem, tie ir pieejami mīkstos, cietos un puscietos variantos. Arslan Metal mūsu ražošanas process ietver precīzu vara šķidruma liešanu uz augšu, kam seko rūpīga presēšana vai velmēšana, lai izgatavotu augstas kvalitātes vara izstrādājumus. Visi mūsu vara izstrādājumi ir 100 % elektrolītiski, un tiem piemīt izcila elektrovadītspēja 58, 50 mikrometri uz siemensu, kas iegūta no A kategorijas katodiem.Mūsu svina loksnes ir izgatavotas tikai no Rafined un min %99, 95 tīrības lietņiem. -vara loksnes -vara kopnes -vara sloksnes -vara stieņi -vara caurules -Vara caurules -vara profili -Level wound copper -Vara caurules pankūku veidā -Svina loksnes, ruļļi -Svina stieņi Apņemoties ievērot visaugstākos vides integritātes, kvalitātes un izmaksu konkurētspējas standartus, katrs mūsu uzņēmējdarbības aspekts atspoguļo mūsu apņemšanos sasniegt izcilību. Turklāt mūsu bungu šķīvji tiek rūpīgi izgatavoti ar rokām, nodrošinot nepārspējamu kvalitāti un rezonansi. Turklāt stieņu virpošanas izstrādājumi tiek precīzi izgatavoti, izmantojot CNC Šveices tipa automātiskās virpas, kas garantē konsekvenci un precizitāti.

 4. HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 5. CARL BERGHÖFER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARL BERGHÖFER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas atrodas Altena, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MP METALL PRODUKTE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MP METALL PRODUKTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas atrodas Biedenkopf, Vācija.

 2. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, brass tapes, aluminium sheeting, Loksnes un lentes - varš, un stainless steel foils nozarēs. Tas atrodas Graben-Neudorf, Vācija.

 3. AMCO METALL-SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AMCO METALL-SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, copper bars, Loksnes un lentes - varš, brass bars, un aluminium sheets nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 4. VT TRADING SRL

  Rumānija

  Uzņēmums VT TRADING SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Loksnes un lentes - varš, consultants on structural metalworking, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un Loksnes un lentes - varš nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 5. METALL DISCH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums METALL DISCH GMBH & CO. KG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas darbojas arī copper bars, stainless steel sheets, copper, un aluminium pipes nozarēs. Tas atrodas Freiburg, Vācija.

 1. MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas atrodas Recklinghausen, Vācija.

 2. KME BENELUX BVBA

  Beļģija

  Uzņēmums KME BENELUX BVBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Varš un sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, copper bars, copper pipes, Loksnes un lentes - varš, un brass bars nozarēs. Tas atrodas Diegem, Beļģija.

 1. ELETTROMECCANICA LEDA

  Itālija

  Uzņēmums ELETTROMECCANICA LEDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes - varš nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, electric construction, metal punching, Loksnes un lentes - varš, un non-ferrous metal and alloy machining nozarēs. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 2. TERECON AG

  Šveice

  Uzņēmums TERECON AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šķirnes tēraudi nozarē. Tas darbojas arī Varš un sakausējumi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Skrūves un uzgriežņi, Loksnes un lentes - varš, Varš un sakausējumi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Skrūves un uzgriežņi, un Loksnes un lentes - varš nozarēs. Tas atrodas Zug, Šveice.

 3. KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas darbojas arī copper bars, un connectors to specification nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. EISEN UND METALL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EISEN UND METALL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, Melnā un krāsainā metāla rūdas, Loksnes un lentes - varš, un Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarēs. Tas atrodas Stuttgart, Vācija.

 5. GEMSATAS GEMCILER METAL A.S

  Turcija

  Uzņēmums GEMSATAS GEMCILER METAL A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas atrodas Kahramanmaraş, Turcija.

 6. PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, un Loksnes un lentes - varš nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. VSW HETZEL E.K.

  Vācija

  Uzņēmums VSW HETZEL E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - alumīnijs, un Loksnes un lentes - alumīnijs nozarēs. Tas atrodas Wendelstein, Vācija.

 8. BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, un Loksnes un lentes - varš nozarēs. Tas atrodas Leonberg, Vācija.

 1. KME (SUISSE) SA

  Šveice

  Uzņēmums KME (SUISSE) SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - varš, un Loksnes un lentes - varš nozarēs. Tas atrodas Ruschlikon, Šveice.

 2. PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu frēzēšana, un Tērauda un metālu frēzēšana nozarēs. Tas atrodas Keltern, Vācija.

 3. JOSEF SKOPEK

  Čehija

  Uzņēmums JOSEF SKOPEK, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Loksnes un lentes - varš nozarē. Tas darbojas arī Santehniķi - celtniecības pakalpojumi, un Santehniķi - celtniecības pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Horsovsky Tyn, Čehija.

 4. WERNER DIETSCHE GMBH

  Vācija

 5. NEMET, NICHT- EISENMETALL, GMBH

  Vācija

 6. HELLENIC COPPER MINES LIMITED

  Kipra

 7. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  In our company, HFP Bandstahl in Bad Salzungen, we now look back on more than 100 years of experience in cold rolling and almost 150 years in the metal business. With over 250 employees, it is also our largest location. Cold-rolled steel strips in accordance with EN 10139/10140 in market standard grades, rolled to any strength class, with thicknesses between 0.20 and 2.50 mm and widths between 4 and 525 mm. Cold-rolled case-hardening steel, heat-treated steel and spring steel in accordance with EN 10132 T1-4/10140 in market standard grades, strength classes G or G + K, with thicknesses between 0.20 and 1.80 mm and widths between 10 and 370 mm. Surface finish: Normal bright annealed, custom roughened or polished as well as crack-free and non-porous, level-wound coils, stretched ultra-flat and/or degreased.

 8. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  We are your steel supplier from Sauerland. Flender has a grassroots company philosophy, as is normal in Sauerland, based on four cornerstones: We are flexible, extraordinary, quick and reliable. We are happy to be measured on the basis of these attributes. Our particular strengths are in small quantities of hardened and non-hardened spring steel and in micro-alloyed steel strips. With our large warehouse capacity and short delivery times, Flender-Stahl is a reliable partner for a large number of regular customers in Germany and Europe. One issue that is frequently neglected is material that you no longer need! If you need more space in your warehouse, Flender-Stahl purchases coilwares and sheet steel, freeing up valuable warehouse space and providing you with hard cash. Simply inform us about your excess stock and we will be happy to present you with an interesting offer. Our products include: Cold-rolled steel strips, hot-rolled steel strips, engineering steel, case hardening steel and spring steel strips

 9. JL GOSLAR GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH has been an expert in the processing of lead, tin and their alloys at our production location in Goslar for over a hundred years. We supply our exacting customers from the worlds of industry and research with forward-looking products and personalised service from our three business divisions of radiation shielding, apparatus construction and anodes – worldwide. Our success story is based on our philosophy, which we pursue without compromise. We blend the best from a spirit of innovation and a sense of tradition. With us, you are IN SAFE HANDS. We constantly strive for solutions that are even safer, more efficient, better value and better for the environment. Thanks to daring new approaches in the past, we now have some exclusive techniques that make us a popular partner, both at home and abroad. The people behind it and the excellent services they provide every day when working in vibrant markets, supported by leading technology and their own expertise.

 10. LONGHI FRATELLI SAS

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LONGHI FRATELLI SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Loksnes un lentes - skārds, un Loksnes un lentes - skārds nozarēs. Tas atrodas Barlassina, Itālija.