• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lopkopība - mašīnas un iekārtas

Rezultāti

Lopkopība - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

 1. ELMEGA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELMEGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, milking halls, milking circuits, portable milking machines, SLEEVES, GRILLS, un SCRAPERS nozarēs. Tas atrodas Santa Comba-A Coruña, Spānija.

 2. MAMYLAC

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAMYLAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lopkopība - pakalpojumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lopkopība - pakalpojumi, cows' milk, Milk powder for calves, Milk supplements for calves, Rearing calves, un colostrum nozarēs. Tas atrodas Malmedy, Beļģija.

 3. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarības padeves sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Lauksaimniecības mašīnas, box equipment, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, un Lauksaimniecības mašīnas nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Turcija

  Uzņēmums ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu liekšana nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zootehnikas iekārtas, box equipment, contract manufacturing, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. FRANCO SRL

  Itālija

  Uzņēmums FRANCO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cervasca, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums FLEXTIM INDUSTRY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, Atkritumu sadedzināšanas ierīces, Zootehnikas iekārtas, un Atkritumu sadedzināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 2. AK ZIRAAT

  Turcija

  Uzņēmums AK ZIRAAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī vertical mixers nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. INDUSTRIAS DE BERANGO

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS DE BERANGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mehanizētās slaukšanas iekārtas, milking systems, automatic milking systems, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, un Milking machines nozarēs. Tas atrodas Urduliz-Vizcaya, Spānija.

 4. FARMOOS EQUIPMENT INDUSTRY

  Turcija

  Uzņēmums FARMOOS EQUIPMENT INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī beauty parlour equipment and supplies, milk cows, flavoured milk, un Cow's milk nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums MITA FOREIGN TRADE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Poultry incubators and brooders nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ŞANMAK

  Turcija

  Uzņēmums ŞANMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī refrigerated tanks nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Francija

  Uzņēmums SARL ALBOUY EQUIPEMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Siles un ēdiena padeves sistēmas, Siles un ēdiena padeves sistēmas, Feeders, automatic, fodder troughs for zootechnics, un ovine feed nozarēs. Tas atrodas Baraqueville, Francija.

 1. SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS

  Francija

  Uzņēmums SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un spreaders nozarēs. Tas atrodas Niort, Francija.

 2. VAN OSCH UDEN

  Nīderlande

  Uzņēmums VAN OSCH UDEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Uden, Nīderlande.

 3. CHAPRON-LEMENAGER SA

  Francija

  Uzņēmums CHAPRON-LEMENAGER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Režģi, restes un stiepļu tīkli, Režģi, restes un stiepļu tīkli, electric fences, barriers, un fencing nozarēs. Tas atrodas Isigny-Sur-Mer, Francija.

 4. ALPHATECH

  Francija

  Uzņēmums ALPHATECH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopbarības padeves sistēmas, Lopkopība - pakalpojumi, Lopbarības padeves sistēmas, Lopkopība - pakalpojumi, un cattle feed nozarēs. Tas atrodas Lanrodec, Francija.

 5. SARL GILIBERT ET FILS

  Francija

  Uzņēmums SARL GILIBERT ET FILS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, un farming machinery & tools nozarēs. Tas atrodas Riolas, Francija.

 6. CONSTRUCTION HUMEAU

  Francija

  Uzņēmums CONSTRUCTION HUMEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un Vīnkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas St Pierre Montlimart, Francija.

 7. MELKZENTER

  Luksemburga

  Uzņēmums MELKZENTER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Rūpniecība - apkope, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Rūpniecība - apkope, un floor coverings nozarēs. Tas atrodas Angelsberg, Luksemburga.

 8. BRINKMAN ALMEN

  Nīderlande

  Uzņēmums BRINKMAN ALMEN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Almen, Nīderlande.

 1. HORSCH FRANCE

  Francija

  Uzņēmums HORSCH FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Chateauvillain, Francija.

 2. FIRMA THOMAS

  Beļģija

  Uzņēmums FIRMA THOMAS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un used farm machinery nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 3. J. DELGADO SA

  Spānija

  Uzņēmums J. DELGADO SA, gadā un darbojas Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, automatic milking systems, milking halls, un accessories for milking machines nozarēs. Tas atrodas SOCUÉLLAMOS - CIUDAD REAL, Spānija.

 4. AGRO-MATADEX STABLE EQUIPMENT

  Polija

  Uzņēmums AGRO-MATADEX STABLE EQUIPMENT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 5. EXAFAN

  Spānija

  Uzņēmums EXAFAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī international trade fairs, un systems and equipment for the preparation of french fries nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 6. ETS GUERARD

  Francija

  Uzņēmums ETS GUERARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, small powered farm machines, un farm machinery nozarēs. Tas atrodas Neufchatel-En-Bray, Francija.

 7. LUCAS G

  Francija

  Uzņēmums LUCAS G, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un horticultural supplies nozarēs. Tas atrodas La Verrie, Francija.

 8. ZÜRN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZÜRN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schöntal, Vācija.

 9. MICHEL ODIC

  Francija

  Uzņēmums MICHEL ODIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un quads nozarēs. Tas atrodas Neulliac, Francija.

 10. VSI

  Beļģija

  Uzņēmums VSI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī steel constructions, chicken cages, Piggeries, un silos nozarēs. Tas atrodas Poppel, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Lopkopība - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

10 067 Uzņēmumi