• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lopkopība - mašīnas un iekārtas

Rezultāti

Lopkopība - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

 1. ELMEGA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ELMEGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, milking halls, milking circuits, portable milking machines, SLEEVES, GRILLS, un SCRAPERS nozarēs. Tas atrodas Santa Comba-A Coruña, Spānija.

 2. MAMYLAC

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAMYLAC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarība nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lopkopība - pakalpojumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lopkopība - pakalpojumi, cows' milk, Milk powder for calves, Milk supplements for calves, Rearing calves, un colostrum nozarēs. Tas atrodas Malmedy, Beļģija.

 3. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Turcija

  Uzņēmums ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu liekšana nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zootehnikas iekārtas, box equipment, contract manufacturing, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopbarības padeves sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Lauksaimniecības mašīnas, box equipment, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, un Lauksaimniecības mašīnas nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī freight elevator buckets, cast iron parts for the automobile industry, drainage systems, un gratings nozarēs. Tas atrodas Jinan City, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FRANCO SRL

  Itālija

  Uzņēmums FRANCO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Putni, truši, meža zvēri - audzēšana nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cervasca, Itālija.

 2. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums FLEXTIM INDUSTRY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Zootehnikas iekārtas, Atkritumu sadedzināšanas ierīces, Zootehnikas iekārtas, un Atkritumu sadedzināšanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 3. AK ZIRAAT

  Turcija

  Uzņēmums AK ZIRAAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī vertical mixers nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. ONDA

  Itālija

  Uzņēmums ONDA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī livestock systems and equipment nozarēs. Tas atrodas Santa Giustina In Colle, Itālija.

 5. INDUSTRIAS DE BERANGO

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS DE BERANGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mehanizētās slaukšanas iekārtas, milking systems, automatic milking systems, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, un Milking machines nozarēs. Tas atrodas Urduliz-Vizcaya, Spānija.

 1. ŞANMAK

  Turcija

  Uzņēmums ŞANMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī refrigerated tanks nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums MITA FOREIGN TRADE COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Putnkopība - mašīnas un aprīkojums, un Poultry incubators and brooders nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. GRIMAUD & GÉLARD

  Francija

  Uzņēmums GRIMAUD & GÉLARD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Pleslin Trigavou, Francija.

 2. HERMANS HEFTRUCKS

  Beļģija

  Uzņēmums HERMANS HEFTRUCKS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, used forklift truck, stacking machines, un collapsible trolleys nozarēs. Tas atrodas Rijkevorsel, Beļģija.

 3. MELKZENTER

  Luksemburga

  Uzņēmums MELKZENTER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Rūpniecība - apkope, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Siera un piena rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, Rūpniecība - apkope, un floor coverings nozarēs. Tas atrodas Angelsberg, Luksemburga.

 4. BRINKMAN ALMEN

  Nīderlande

  Uzņēmums BRINKMAN ALMEN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Almen, Nīderlande.

 5. ACO FUNKI

  Francija

  Uzņēmums ACO FUNKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - imports, eksports, livestock buildings, un Lopkopība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Landerneau, Francija.

 6. ASSERVA

  Francija

  Uzņēmums ASSERVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Lamballe, Francija.

 7. ETS LABADIE

  Francija

  Uzņēmums ETS LABADIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Traktori un piekabes lauksaimniecībai nozarēs. Tas atrodas Gibret, Francija.

 8. KARETAG EAR TAG COMPANY

  Turcija

  Uzņēmums KARETAG EAR TAG COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. FIRMA THOMAS

  Beļģija

  Uzņēmums FIRMA THOMAS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, un used farm machinery nozarēs. Tas atrodas Merchtem, Beļģija.

 2. SARL GILIBERT ET FILS

  Francija

  Uzņēmums SARL GILIBERT ET FILS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lauksaimniecības mašīnas, un farming machinery & tools nozarēs. Tas atrodas Riolas, Francija.

 3. J. DELGADO SA

  Spānija

  Uzņēmums J. DELGADO SA, gadā un darbojas Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, automatic milking systems, milking halls, un accessories for milking machines nozarēs. Tas atrodas SOCUÉLLAMOS - CIUDAD REAL, Spānija.

 4. FARMTEC A.S.

  Čehija

  Uzņēmums FARMTEC A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas atrodas Jistebnice, Čehija.

 5. INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO

  Spānija

  Uzņēmums INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Žogi, Siles un ēdiena padeves sistēmas, fencing, silos, Žogi, un Siles un ēdiena padeves sistēmas nozarēs. Tas atrodas Sanfelismo (valdefresno)-León, Spānija.

 6. VSI

  Beļģija

  Uzņēmums VSI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī steel constructions, chicken cages, Piggeries, un silos nozarēs. Tas atrodas Poppel, Beļģija.

 7. ZÜRN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ZÜRN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schöntal, Vācija.

 8. ETS GUERARD

  Francija

  Uzņēmums ETS GUERARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, small powered farm machines, un farm machinery nozarēs. Tas atrodas Neufchatel-En-Bray, Francija.

 9. ZWEIRAD UND LANDMASCHINEN GEIER E.K.

  Vācija

  Uzņēmums ZWEIRAD UND LANDMASCHINEN GEIER E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Binabiburg, Vācija.

 10. DROESHAUT

  Beļģija

  Uzņēmums DROESHAUT, ir Multi-Category, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī electrotechnical assemblies nozarēs. Tas atrodas Achel, Beļģija.

Filtri

Rezultāti

Lopkopība - mašīnas un iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

10 082 Uzņēmumi