• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • lopkopības produkcija

Rezultāti

Lopkopības produkcija - Imports eksports

 1. LES RUCHERS DE NORMANDIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LES RUCHERS DE NORMANDIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Bišu vasks, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Bišu vasks, un Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarēs. Tas atrodas Gisay La Coudre, Francija.

 2. ARMINAKIL BENTONIT MADEN

  Turcija

  Uzņēmums ARMINAKIL BENTONIT MADEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī bentonite nozarēs. Tas atrodas Cankiri, Turcija.

 3. GASTRO HARING GMBH

  Austrija

  Uzņēmums GASTRO HARING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Großklein, Austrija.

 4. KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS

  Dānija

  Uzņēmums KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Slaucamās govis, Mehanizētās slaukšanas iekārtas, Slaucamās govis, un Mehanizētās slaukšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Aabenraa, Dānija.

 5. KIMYA SAN. VE TIC LTD ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums KIMYA SAN. VE TIC LTD ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī moist cat food, un moist dog food nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KI-BEVEL

  Beļģija

  Uzņēmums KI-BEVEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī mares, sow insemination, un Piggeries nozarēs. Tas atrodas Bevel, Beļģija.

 2. CUREBEE ORGANIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums CUREBEE ORGANIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Ordu, Turcija.

 3. HELIX ESPERIA

  Itālija

  Uzņēmums HELIX ESPERIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī cochlea, Edible snails, un snail breeding nozarēs. Tas atrodas Grammichele, Itālija.

 4. SALPESA

  Spānija

  Uzņēmums SALPESA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Animal Health Product, un natural food for animals nozarēs. Tas atrodas Salamanca, Spānija.

 5. STANFORD PETFOOD S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums STANFORD PETFOOD S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Barība mājdzīvniekiem, un Barība mājdzīvniekiem nozarēs. Tas atrodas Stara Paka, Čehija.

 1. HÉLIX SANTA ANA

  Spānija

  Uzņēmums HÉLIX SANTA ANA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Konservēti gliemeži, snails, Konservēti gliemeži, un ready-to-eat snails nozarēs. Tas atrodas La Coruña, Spānija.

 2. STEMAR

  Ukraina

  Uzņēmums STEMAR, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkopība - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lopkopības produkcija, Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem, Lopkopības produkcija, agricultural products for zootechnical foods, un pharmaceutical products for veterinary use nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 1. FANUS GIDA VE ORGANIK URUNLER SAN.TIC.LTD.STI

  Turcija

  Uzņēmums FANUS GIDA VE ORGANIK URUNLER SAN.TIC.LTD.STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Trabzon, Turcija.

 2. ALMA TRADING (INGREDIENTS TRADE SPAIN S.L.)

  Spānija

  Uzņēmums ALMA TRADING (INGREDIENTS TRADE SPAIN S.L.), ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Paracuellos De Jarama, Spānija.

 3. AYDOGDU GROUP A.S AYDOGDU ORDEK

  Turcija

  Uzņēmums AYDOGDU GROUP A.S AYDOGDU ORDEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. PROTEINSECTA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PROTEINSECTA S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 5. AJ ENERGI & STRØ

  Dānija

  Uzņēmums AJ ENERGI & STRØ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Aulum, Dānija.

 6. FARMA LAFIOTAKI

  Grieķija

  Uzņēmums FARMA LAFIOTAKI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Lagonissi, Grieķija.

 7. FUHRMANN BÜHNENTECHNIK, INH. OLIVER FUHRMANN

  Vācija

  Uzņēmums FUHRMANN BÜHNENTECHNIK, INH. OLIVER FUHRMANN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Teātra dekorācijas nozarē. Tas darbojas arī Izrādes - organizēšana, Telpas svētkiem un pieņemšanām, Lopkopības produkcija, Izrādes - organizēšana, Telpas svētkiem un pieņemšanām, un Lopkopības produkcija nozarēs. Tas atrodas Elmshorn, Vācija.

 8. RESUL ERGENC- ERGENC BAGIRSAK TICARETI

  Turcija

  Uzņēmums RESUL ERGENC- ERGENC BAGIRSAK TICARETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 1. GLOBAL FEED S.L.U.

  Spānija

  Uzņēmums GLOBAL FEED S.L.U., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī phosphates, un Monocalcium phosphate nozarēs. Tas atrodas Huelva, Spānija.

 2. ADEMOGLU LIVE STOCK

  Turcija

  Uzņēmums ADEMOGLU LIVE STOCK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājdzīvnieki nozarē. Tas darbojas arī Lopkopība - imports, eksports, Saldēta un sasaldēta gaļa, Lopkopības produkcija, Lopkopība - imports, eksports, Saldēta un sasaldēta gaļa, un Lopkopības produkcija nozarēs. Tas atrodas Cankiri, Turcija.

 3. TOT D'ANIMALS NATURAL

  Spānija

  Uzņēmums TOT D'ANIMALS NATURAL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mājdzīvnieki nozarē. Tas darbojas arī Lopu apzīmogošanas aprīkojums, Dzīvnieku pārvadāšana, Lopkopības produkcija, animal food, Lopu apzīmogošanas aprīkojums, Dzīvnieku pārvadāšana, un Lopkopības produkcija nozarēs. Tas atrodas La Nucía, Spānija.

 4. GUZINA ADMIR

  Itālija

  Uzņēmums GUZINA ADMIR, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas Alessandria, Itālija.

 5. POL-EXPORT

  Polija

  Uzņēmums POL-EXPORT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Saldēta un sasaldēta gaļa, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, Saldēta un sasaldēta gaļa, Liellopu gaļa - gaļa no gaļas veikala, Cūkgaļa - gaļa no gaļas veikala, un poultry nozarēs. Tas atrodas Walendow, Polija.

 6. NEW GENERATION NUTRITION

  Nīderlande

  Uzņēmums NEW GENERATION NUTRITION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas atrodas 's-Hertogenbosch, Nīderlande.

 7. L.B.R. LAVORAZIONE BUDELLA REGGIANE SRL

  Itālija

  Uzņēmums L.B.R. LAVORAZIONE BUDELLA REGGIANE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lopkopības produkcija nozarē. Tas darbojas arī natural entrails, un cords nozarēs. Tas atrodas Gualtieri, Itālija.

 8. CARNICAS HUERTOS MORALEJO S.L

  Spānija

  Uzņēmums CARNICAS HUERTOS MORALEJO S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barība mājdzīvniekiem nozarē. Tas darbojas arī Noliktavas - saldētavas, Lopkopības produkcija, industrial supplies, Pork - slaughterhouse products, Noliktavas - saldētavas, un Lopkopības produkcija nozarēs. Tas atrodas Zamora, Spānija.

 9. DORAVİT

  Turcija

  Uzņēmums DORAVİT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Barības maisījumi mājlopiem un mājputniem nozarē. Tas darbojas arī Lopkopības produkcija, products for animal health and beauty, Animal care products, Lopkopības produkcija, un Animal Health Product nozarēs. Tas atrodas Konya / Selcuklu, Turcija.

 10. SANDRA SP.ZO.O

  Polija

  Uzņēmums SANDRA SP.ZO.O, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaļas izciršana nozarē. Tas darbojas arī Lopkopības produkcija, chicken, poultry for slaughter, poultry, un Lopkopības produkcija nozarēs. Tas atrodas Lędziny, Polija.