• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mājas ventilatori

Rezultāti

Mājas ventilatori - Imports eksports

 1. DOSPEL POLAND

  Polija

  Verified by europages badge

  DOSPEL, founded in 1974 in Czestochowa, Poland, is a well-established brand with 46 years of experience in ventilation systems. The company exports its products to over 50 countries, and is known for its focus on innovation and modern production processes. DOSPEL's range of products includes wind turbines for green energy, and it dominates the Polish ventilation market. One of the key strengths of DOSPEL is its commitment to innovation and modern production processes. Due to the wide range of products, DOSPEL has dominated the Polish ventilation market. Dospel offer includes : •many models of domestic fans that will not only ensure high air quality, but also aesthetically complement your interior design •industrial fans •bathroom fans •bathroom extractor fans •bathroom exhaust fans •bathroom vent fans •elements of ventilation systems •ventilation systems with recuperation •ventilation and air conditioning units for your company •ventilation systems for use in homes •industrial ventilation solutions for use in large-scale operations Our R&D team, following new technical and technological solutions, is constantly improving the design, durability and functionality of our products. With over 50 years of experience, a commitment to innovation, and modern production processes, DOSPEL is well-positioned to continue providing its customers with the best products on the market. The quality of DOSPEL is confirmed by many certificates. Contact us for more information.

 2. WEISSHAAR GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WEISSHAAR GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Backnang, Vācija.

 3. BRACHTEL LUFTTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BRACHTEL LUFTTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Guntramsdorf, Austrija.

 4. KARL HOPF GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KARL HOPF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Bayreuth, Vācija.

 5. KS METALLTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KS METALLTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. AIRFLOW LUFTTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AIRFLOW LUFTTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Rheinbach, Vācija.

 2. CASAFAN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CASAFAN GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Hasselroth, Vācija.

 3. MAICO ELEKTROAPPARATE FABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MAICO ELEKTROAPPARATE FABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas darbojas arī fans, Residential ventilation, Small room fans, Bathrooms, WC, Ventilation systems, Single duct extraction systems, Heat recovery, un Centralised devices nozarēs. Tas atrodas Villingen-Schwenningen, Vācija.

 4. MICRONEL AG

  Šveice

  Uzņēmums MICRONEL AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie ventilatori nozarē. Tas darbojas arī Siltuma atgūšanas sistēmas, Mājas ventilatori, Siltuma atgūšanas sistēmas, un Mājas ventilatori nozarēs. Tas atrodas Tagelswangen, Šveice.

 5. CASA BRUNO, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CASA BRUNO, S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Santa Ponsa (calviá), Spānija.

 1. LMT SRL LUX

  Itālija

  Uzņēmums LMT SRL LUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mājas ventilatori, ventilation, axial exhaust fans, centrifugal exhaust fans, un Mājas ventilatori nozarēs. Tas atrodas Buccinasco, Itālija.

 2. MASCHINENBAU LOHSE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MASCHINENBAU LOHSE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Heidenheim, Vācija.

 1. AWENTA

  Polija

  Uzņēmums AWENTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas darbojas arī ventilation grills nozarēs. Tas atrodas Stojadla, Polija.

 2. COMPETAIR GMBH

  Šveice

  Uzņēmums COMPETAIR GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Thalwil, Šveice.

 3. SPÄNEX GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SPÄNEX GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Uslar, Vācija.

 4. NOVENCO BUILDING & INDUSTRIES A/S

  Vācija

  Uzņēmums NOVENCO BUILDING & INDUSTRIES A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Niederstotzingen, Vācija.

 5. MADE IN BRAZIL CALIFORNIA

  Brazīlija

  Uzņēmums MADE IN BRAZIL CALIFORNIA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas darbojas arī Pet products manufacturers, frozen fruit juices, article for restaurants, un leather boots nozarēs. Tas atrodas Guaratuba, Brazīlija.

 6. INTAX TRADING SRL

  Rumānija

  Uzņēmums INTAX TRADING SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājas ventilatori, dehumidifiers for residential use, air purification, Mājas ventilatori, un aromatherapy nozarēs. Tas atrodas Otopeni, Rumānija.

 7. KISSMANN KÜHLGERÄTE INH. HERMANN KISSLINGER

  Vācija

  Uzņēmums KISSMANN KÜHLGERÄTE INH. HERMANN KISSLINGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 8. SHUNDE MINGLING ELECTRIC COMPANY

  Ķīna

  Uzņēmums SHUNDE MINGLING ELECTRIC COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Leliu, Ķīna.

 1. HAITHERM INDUSTRIEOFENBAU UND WÄRMEBEHANDLUNGSANLAGEN GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HAITHERM INDUSTRIEOFENBAU UND WÄRMEBEHANDLUNGSANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Walding, Austrija.

 2. KROBATH PROTECH GMBH

  Austrija

  Uzņēmums KROBATH PROTECH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Feldbach, Austrija.

 3. AERMOTIX GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums AERMOTIX GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Donauwörth, Vācija.

 4. AIRCLEAN SAFETY PRODUCTS

  Vācija

  Uzņēmums AIRCLEAN SAFETY PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 5. ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS

  Rumānija

  Uzņēmums ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Rūpnieciskie ventilatori, Mājas ventilatori, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Rūpnieciskie ventilatori, un Mājas ventilatori nozarēs. Tas atrodas Otopeni, Rumānija.

 6. A. ÖBKE PROAID LUFTTECHNIK E. K.

  Vācija

  Uzņēmums A. ÖBKE PROAID LUFTTECHNIK E. K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas darbojas arī industrial fans, fans, low-pressure ventilators for industrial use, un fans for tunnels nozarēs. Tas atrodas Northeim, Vācija.

 7. VENTOS LÜFTUNGSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VENTOS LÜFTUNGSTECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Siltummaiņi nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Rūpnieciskie ventilatori, Mājas ventilatori, Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Rūpnieciskie ventilatori, Mājas ventilatori, un Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Georgsmarienhütte, Vācija.

 8. A. JUNG ARBEITSSICHERHEIT

  Šveice

  Uzņēmums A. JUNG ARBEITSSICHERHEIT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas atrodas Rheinsulz, Šveice.

 9. FANELITE EUROPE

  Francija

  Uzņēmums FANELITE EUROPE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mājas ventilatori nozarē. Tas darbojas arī ceiling fan, fans, Silent fans, un household fans nozarēs. Tas atrodas Annecy, Francija.

 10. ROMRADIATOARE S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums ROMRADIATOARE S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mājas ventilatori, Siltummaiņi, Mājas ventilatori, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Brasov, Rumānija.

Filtri

Rezultāti

Mājas ventilatori - Imports eksports

Rezultātu skaits

221 Uzņēmumi