• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas

Rezultāti

Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

 1. INCIPROM LLC

  Rusija

  Uzņēmums INCIPROM LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Veselības rūpju darbības atkritumu atkārtota pārstrāde, Atkritumu sadedzināšanas ierīces, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Pramoninių atliekų tvarkymas, Veselības rūpju darbības atkritumu atkārtota pārstrāde, Atkritumu sadedzināšanas ierīces, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pramoninių atliekų tvarkymas nozarēs. Tas atrodas Krasnodar, Rusija.

 2. GALLOO KONSTRUKTIE

  Beļģija

  Uzņēmums GALLOO KONSTRUKTIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu šķirošana - iekārtas un sistēmas, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Atkritumu šķirošana - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Menen, Beļģija.

 3. MENART

  Beļģija

  Uzņēmums MENART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu šķirošana - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, industrial crushers for recycling waste, Atkritumu presētāji, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Dour, Beļģija.

 4. LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS

  Francija

  Uzņēmums LA MECANIQUE ET SES APPLICATIONS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Rouffignac Saint-Cernin De Reilhac, Francija.

 5. HYGEA

  Beļģija

  Uzņēmums HYGEA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, waste recycling advice, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, un Ekoloģisko atkritumu atkārtota pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Havré, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LIMBURG.NET

  Beļģija

  Uzņēmums LIMBURG.NET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Refuse drums, un waste collection nozarēs. Tas atrodas Hasselt, Beļģija.

 2. EXPRUM D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums EXPRUM D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu savākšanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu pārvadāšana, Konteineri, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu pārvadāšana, Konteineri, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Ljubljana, Slovēnija.

 3. PANNÓNIA-Z KFT

  Ungārija

  Uzņēmums PANNÓNIA-Z KFT, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Rūpnieciskie atkritumi - atsārņošanas pakalpojumi, Mājsaimniecības atkritumi - apstrāde, Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Rūpnieciskie atkritumi - atsārņošanas pakalpojumi, Mājsaimniecības atkritumi - apstrāde, un Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 4. OKTAGON ENGINEERING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OKTAGON ENGINEERING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Graben-Neudorf, Vācija.

 5. LANGIPEX IRODA KFT

  Ungārija

  Uzņēmums LANGIPEX IRODA KFT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Lielas mājsaimniecības ierīces, Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Lielas mājsaimniecības ierīces nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 1. BIOMETSA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums BIOMETSA S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī biogas torches, garbage compactors, pounders, un hospital and assimilated waste incineration plants nozarēs. Tas atrodas El Masnou ( Barcelona), Spānija.

 2. TWENCE B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums TWENCE B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Hengelo Ov, Nīderlande.

 1. KAPELLA CHUTES

  Turcija

  Uzņēmums KAPELLA CHUTES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Menemen, Turcija.

 2. COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS

  Francija

  Uzņēmums COMPAGNIE DE NETTOIEMENT ET TRANSPORTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Rennes, Francija.

 3. STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT

  Francija

  Uzņēmums STE INDUSTRIELLE DU LITTORAL MEDITERRANEEN POUR ENVIRONNEMENT, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Marseille, Francija.

 4. LUTTJEBOER B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums LUTTJEBOER B.V., gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Veendam, Nīderlande.

 5. KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU

  Polija

  Uzņēmums KOTLARNIA S.A. KOPALNIA PIASKU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Smiltis un grants, un Smiltis un grants nozarēs. Tas atrodas Kotlarnia, Polija.

 6. VADS SPOL. S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums VADS SPOL. S.R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Bohumin, Čehija.

 7. TIRME SA

  Spānija

  Uzņēmums TIRME SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Palma, Spānija.

 8. GRESSANI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GRESSANI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Susegana, Itālija.

 1. RE ENTSORGUNG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RE ENTSORGUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Herten, Vācija.

 2. SPAARNELANDEN N.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums SPAARNELANDEN N.V., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Haarlem, Nīderlande.

 3. H.E.W. A/S

  Dānija

  Uzņēmums H.E.W. A/S, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Soendersoe, Dānija.

 4. SIBYLLE STELLRECHT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SIBYLLE STELLRECHT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Heilbronn, Vācija.

 5. DANISH COMPUTER RECYCLING A/S

  Dānija

  Uzņēmums DANISH COMPUTER RECYCLING A/S, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Roskilde, Dānija.

 6. URBANTECHNOLOGY

  Spānija

  Uzņēmums URBANTECHNOLOGY, gadā un darbojas Atkritumu apstrāde un otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas, un Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 7. DYANAMIC FLOOR S.L.

  Spānija

  Uzņēmums DYANAMIC FLOOR S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas atrodas Lleida, Spānija.

 8. MARDEL WASTE CARE PRODUCTS LIMITED

  Īrija

 9. MERCITAS MATERIAL HANDLING

  Īrija

 10. ØVERLAND RENOVASJON AS

  Norvēģija

Filtri

Rezultāti

Mājsaimniecības atkritumu pārstrāde - iekārtas un sistēmas - Imports eksports

Rezultātu skaits

1037 Uzņēmumi